Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
d0Nt

VVP verslų sistema

Recommended Posts

Šiandien buvo galutinai užbaigta VVP verslų sistema. Šia noriu jus supažindinti su jos veikimu.

 

Jūsų verslai

Peržiūrėti savo verslus galite VVP navigacijoje paspaudę "Verslų valdymas"

jXVnHLu.png

Ten įėję rasite savo verslų sąrašą:

Uu1z5kW.png

Šiame sąraše galite pasirinkti verslą kurį norite valdyti. Paspaudę ant verslo gausite daugiau informacijos ir valdymo galimybes.

 SPHSBvg.png

 

Aukcionas

 

Aukcioną galite rasti VVP navigacijoje paspaudę "Aukcionas".

Į aukcioną įėję rasite parduodamus verslus už kreditus. 

fnESNk4.png

Jo veikimas:

Aukcionas vyksta nurodytą laiką, per kurį galite pateikti statymus. Jei jūs pastatėte ir kas nors pastatys daugiau - kreditus atgausite, tad nesibaiminkite. Pasibaigus aukcionui ir jei niekas nebus pastatę daugiau-jūs gausite verslą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

gal vieną kokį DPKT nariams? Ar vistiek negausim finansavimo turnyram/eventam iš savininkų?  :(

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

gal vieną kokį DPKT nariams? Ar vistiek negausim finansavimo turnyram/eventam iš savininkų?  :(

Gauni į mėnesį 600 kreditų tai pirk. O pinigus gaunat kaip perkasi iš blist ir t.t. Apie kokį finansavimą dar galima kalbėti?

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gauni į mėnesį 600 kreditų tai pirk. O pinigus gaunat kaip perkasi iš blist ir t.t. Apie kokį finansavimą dar galima kalbėti?

 

Mėnesis praėjo, negavau, Daivaras per kokius 5 nėra gavęs. Lengva tau kalbėt žiūriu pasidarė. Man tai px, gali tų pinigų ir nebūt, bet tada nep**kit proto, kad su Daivaru nieko nedarom dėl darbų ir t.t. :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mėnesis praėjo, negavau, Daivaras per kokius 5 nėra gavęs. Lengva tau kalbėt žiūriu pasidarė. Man tai px, gali tų pinigų ir nebūt, bet tada nep**kit proto, kad su Daivaru nieko nedarom dėl darbų ir t.t. :)

Dėl manęs tai p* ką jūs ten darot ko ne į direktorių pildyt nežadu tai man giliai. Aivaras negavo 2k kredų, tikrai? jei nežinai nesakyk kai susikaups kokie 2k kredų kaip man tada ir atiduos. Ir beje jei sakai, kad px tau ant tų pinigų tai jei taip būtų tikrai nereiktų diskutuot šia tema.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėl manęs tai p* ką jūs ten darot ko ne į direktorių pildyt nežadu tai man giliai. Aivaras negavo 2k kredų, tikrai? jei nežinai nesakyk kai susikaups kokie 2k kredų kaip man tada ir atiduos. Ir beje jei sakai, kad px tau ant tų pinigų tai jei taip būtų tikrai nereiktų diskutuot šia tema.

Ne apie direktorių rinkimą eina kalba. Ir taip, Aivaras negavo. Bent jau man taip į skype rašė užvakar. Ir man px ant tų pinigų, jei žmonės apie eventus nekalbėtų darbams. Tai jeigu tokių nebus, nebus reikalo ir pinigų turėt. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ne apie direktorių rinkimą eina kalba. Ir taip, Aivaras negavo. Bent jau man taip į skype rašė užvakar. Ir man px ant tų pinigų, jei žmonės apie eventus nekalbėtų darbams. Tai jeigu tokių nebus, nebus reikalo ir pinigų turėt. 

Gavo mėnesis tarkim nuo mano pasišalinimo nuo pareigų ir prieš tai pora savaičių buvo gavęs (tingiu chat ieškot) gali pasitikslinti. O čia kalba eina, kokios dar algos tu nori? Jei negavai dar 600 kreditų tau pazysk į skype ir atiduos ir nereikės daugiau apie jokias algas kalbėt, nes kiek supratau tau 600 kreditų yra didelis paskatinimas atliekant savo darbą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Geriau gražintum senus verslus VVP kurie prarado. :/ nei kreditus gražinai už anuos nei nieko.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

zjbs tik minusas tas kas turėjo neatgaus :mellow:

O čia aukcionai, būna ar d0Nt koki ideda verlsą, nu netikra, ar šiaip iš žmogaus ir servo?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gavo mėnesis tarkim nuo mano pasišalinimo nuo pareigų ir prieš tai pora savaičių buvo gavęs (tingiu chat ieškot) gali pasitikslinti. O čia kalba eina, kokios dar algos tu nori? Jei negavai dar 600 kreditų tau pazysk į skype ir atiduos ir nereikės daugiau apie jokias algas kalbėt, nes kiek supratau tau 600 kreditų yra didelis paskatinimas atliekant savo darbą.

 

Nu vistiek nesupranti... man nereik tos algos, gali vapše nemokėt. Čia dėl turnyrų,eventų,prizų ir t.t. Aš net neminėjau žodžio "alga" praituose pranešimuose, tai nelabai suprantu, iš kur čia ištraukei :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Geriau gražintum senus verslus VVP kurie prarado. :/ nei kreditus gražinai už anuos nei nieko.

Galtėtų gražint 4k. kredų atsimenu sukišau, ir viskas į balą.. Nei kredų grąžino nei verslų, ,,skrudžo politika" tikrąją ta žodžio prasme.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ne vienas Rokai tu likai ant ledo.

Žinau, kad ne vienas. 

Bet čia eilinis RLS kartas, nenustebsiu visai kai vėl tai pasikartos ;)

O gi pradžioj atsimenu pasakojo, ne mes kalti o hostas. nusiperki paslaugą - nėra, tai tegul pamasto patys, sukišau aš 4k~. kredu, 500krd - 10Lt bendrai 80LT ~, pyst ir nėbėra, dar atsimenu ne geriausius ir daugiausiai verslus turėjau, buvo kas sukišo 5k. ir t.t. niekam negrąžinti nei kreditai nei verslai. O pradžiai šnekėjo kitaip..

 

Tai va Deividai, tai sugrąžinai VVP sistemą verslų tai malonėk ir grąžinti verslus arba kreditus :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Galtėtų gražint 4k. kredų atsimenu sukišau, ir viskas į balą.. Nei kredų grąžino nei verslų, ,,skrudžo politika" tikrąją ta žodžio prasme.

 

aš dar daugiau :D bet nieko negražins, vistiek, kaip tu įrodysi po metų ar daugiau, kad kažką turėjai? :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

aš dar daugiau :D bet nieko negražins, vistiek, kaip tu įrodysi po metų ar daugiau, kad kažką turėjai? :D

Čia pagal juos tu turi viską jiems įrodinėt ką tu turėjai dingo xp? įrodyk. turėjai verslus? įrodyk, ir apsimeta lyg nieko nepamena.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Turiu visus įrodymus, bet nieko tipo sistema kitokia. :D

 

ai px

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Galtėtų gražint 4k. kredų atsimenu sukišau, ir viskas į balą.. Nei kredų grąžino nei verslų, ,,skrudžo politika" tikrąją ta žodžio prasme.

Tai vat aš irgi nemažai išleidau..

  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Geriau gražintum senus verslus VVP kurie prarado. :/ nei kreditus gražinai už anuos nei nieko.

Jis su mielu noru grąžintų, bet juk niekaip neis sužinot, kas juos turėjo... Visi failai dingo

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jis su mielu noru grąžintų, bet juk niekaip neis sužinot, kas juos turėjo... Visi failai dingo

Jau jam senai buvo sakyta gražint vis pažiūrėsiu pažiūrėsiu ir visus metus taip... tai dabar nieko nei kredu nei verslų.

  • Nepatinka 11

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.