Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dovydas_Skrudzas

Kas pirmesnis - tas gudresnis!

Recommended Posts

On 2016-01-21 at 22:50, Tadas_Black said:

Bet tu ahuiel?  Turi tą moderatorių mano ištrynei 7 užduotį ir pats įkėlei. Dėl 50 kreditų padarysi bet ką. Lavonas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 10 valandas, Freddy_Shishkin said:

Bet tu ahuiel?  Turi tą moderatorių mano ištrynei 7 užduotį ir pats įkėlei. Dėl 50 kreditų padarysi bet ką. Lavonas.

Tu gal debilas? :D Nieko aš netryniau beproti.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2016-02-07 at 12:05, Tadas_Black said:

Tu gal debilas? :D Nieko aš netryniau beproti.

Nereikia la la la. Tarp mūsų beprotis tik - tu. Įspėjimais tik moki :))

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 16 valandas, Freddy_Shishkin said:
prieš 16 valandas, Freddy_Shishkin said:

Nereikia la la la. Tarp mūsų beprotis tik - tu. Įspėjimais tik moki :))

Nereikia la la la. Tarp mūsų beprotis tik - tu. Įspėjimais tik moki :))

Viliau būtina su kitais acc rašyt? :D Neprakaituok seni, turbūt dėl to įspėjimo galėtum nusižudyt :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Tadas_Black said:

Viliau būtina su kitais acc rašyt? :D Neprakaituok seni, turbūt dėl to įspėjimo galėtum nusižudyt :D

Su kitu acc buvau įvygdęs užduotį su anuo ir parašiau. Prakaituoji tik tu nesugalvodamas kaip atsikirsti ir už tai dėdamas įspėjimus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vilius_Unsafe said:

Su kitu acc buvau įvygdęs užduotį su anuo ir parašiau. Prakaituoji tik tu nesugalvodamas kaip atsikirsti ir už tai dėdamas įspėjimus.

Kam man atsikirst? :D Galvoji bus naudos iš to, kad išsidarkysim? Realiai visvien nesusitiktume tj čia darkytis žinok nėra prasmės, nebent esi kaip daugelis laido riteris, nors nenustebčiau ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Tadas_Black said:

Kam man atsikirst? :D Galvoji bus naudos iš to, kad išsidarkysim? Realiai visvien nesusitiktume tj čia darkytis žinok nėra prasmės, nebent esi kaip daugelis laido riteris, nors nenustebčiau ;)

Nesu mėgėjas pyktis per laidą, bet tau nusileisti tikrai nežadu. Serveryje esi vienintelis žaidėjas kurio taip nemėgstu. Žinai dėl ko? Dėl to, nes esi serverio senbuvis ir tuo naudojiesi. Turi forumo modratorių - dėlioji įspėjimus nors pats tokį patį šūdą užverdi. Turi pažinčių serveryje. Kai kovojo TB prieš mafijas ir GS, jums tai nepatiko, bet visi liedavo pyktį žaidime ir tik tu vienas kaziolindavai forume. Tas pats Respektas, nei vieno papeikimo neparašė ir su juo dar pakalbėti būdavo visai prasminga ir smagu. O tau kadangi Kūleris yra draugelis nuversti būdavo vieni juokai. 

Prakalbėjai apie susitikimą, nors ir susitiktumėm ką tu padarytum?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vilius_Unsafe said:

Nesu mėgėjas pyktis per laidą, bet tau nusileisti tikrai nežadu. Serveryje esi vienintelis žaidėjas kurio taip nemėgstu. Žinai dėl ko? Dėl to, nes esi serverio senbuvis ir tuo naudojiesi. Turi forumo modratorių - dėlioji įspėjimus nors pats tokį patį šūdą užverdi. Turi pažinčių serveryje. Kai kovojo TB prieš mafijas ir GS, jums tai nepatiko, bet visi liedavo pyktį žaidime ir tik tu vienas kaziolindavai forume. Tas pats Respektas, nei vieno papeikimo neparašė ir su juo dar pakalbėti būdavo visai prasminga ir smagu. O tau kadangi Kūleris yra draugelis nuversti būdavo vieni juokai. 

Prakalbėjai apie susitikimą, nors ir susitiktumėm ką tu padarytum?

Ble tu skirk kiek man metų ir kiek tau :D Vapše net neverta kalbėt. Aš senai tavęs nemėgstu, o savo padėtimi senai nesinaudoju, darau viską pagal taisykles, o dėl įspėjimų dedu visiems ir free nededu, jei dėčiau senai neturėčiau globalo taigi gali neišsigalvot nesąmonių.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Tadas_Black said:

Ble tu skirk kiek man metų ir kiek tau :D Vapše net neverta kalbėt. Aš senai tavęs nemėgstu, o savo padėtimi senai nesinaudoju, darau viską pagal taisykles, o dėl įspėjimų dedu visiems ir free nededu, jei dėčiau senai neturėčiau globalo taigi gali neišsigalvot nesąmonių.

„Senai nesinaudoju“ - Bet tai naudodavaisi ir aš pasakiau kada tas buvo, jokia čia nesąmonė.;)

Neturiu ką tau daugiau pasakyti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vilius_Unsafe said:

„Senai nesinaudoju“ - Bet tai naudodavaisi ir aš pasakiau kada tas buvo, jokia čia nesąmonė.;)

Neturiu ką tau daugiau pasakyti.

Ammm.. Jo naudodavaus kai praradau DPKT, bet tu tuo metu nežaidei, tai dėl to nieko nežinai ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.