Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Ray_Allen

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Supranti, aš važiavau dešine kelio puse, ir aš net nefilmavau tada, nes nemaniau,kad kažkas bus. Ir jis važiavo ir tiesiai į mane atsitrenkė ir jo mocas nuskrido ant šaligatvio.
 4. Justas_Kba

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Trūksta įrodymų. Stovėjimas ant šaligatvio neįrodo asmens kaltės. Laukiu daugiau fotografijų, jeigu neturi, bus kita kalba.
 5. Ray_Allen

  [Mapp] Mafijos bazė

  Na, per žmogaus grobimą laiko žaidėją ne garaže paprastai, o angare yra soecialus narvas. Ir ten būna įkaitas. Gal kažkur ir įdėtum. Nes fajnei būtų matyt rls šitą darbą.
 6. Ray_Allen

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Viruti, čia ne Anglija,kad reiktų važiuoti kaire kelio puse. Dw
 7. Vakar
 8. Lukas_Zarulj

  [KAREIVIS] Darbuotojų papeikimai.

  Tu mane nuo kelio numusei, kad ir kaip bebutu, irodymu del NON-RP neturi.
 9. Lukas_Monstr

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Asmeniškai nelabai patiko, Kairėje bazės pusėje - brangi, aukšto lygio vila. Dešinėje bazės pusėje - vos stovintis garažas(?) iš antro pasaulinio karo, konteineriai, gyvenimu nusivylusi sofa ir viena iš tų degančių ir surudyjusių bačkų kurias matai per filmus, kuri skirta benamiams.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Lion_Force 5. Kiek turėtumėte gauti pliusų ?: 3 7. Įrodymai (part ar imgur nuotrauka): https://imgur.com/a/NXRqWsN
 11. Andrius_Crazy

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Objektų skaičius nebūtinai yra kokybė Žinoma nuomonės skiriasi apie mafijas, bet mano manymų tavo pateiktame mapp darbe, tikrai visas vidurys per daug tuščias, atsimink kad bazė vis dėl to nėra dėl įsidarbinimo, gi bus bazės grobimai/žmogaus, tokia lygi vieta būtų visiška nesąmonė , senos bazės geros dėl jų pritaikymo, visad yra šonas/medis ar pnš kuris suteikia priedangą, nebūtinai jie būna sumapinti, jei jau jie yra pritaikyti jau yra zjbs , manau supranti dėl ko tavo darbas nepatiko , bet valanda darbo ir manau savo darbą sutvarkytum nrml.
 12. Stan_Slim

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Sveikas, ačiū už nuomonę. Man žiauriai patinka kritika, bet ties tavo teiginių, kad serverio mafijos bazės yra geresnės, tikrai drįsčiau abejoti. Nepatingėjau, nulėkiau nufotkint. Realiai net nebuvo ką fotkint, nes po 3-4 objektus bazėeje, tai.. Dabar kas liečia parkingą, tai manau MAFIJOSE tai turi būtį, nemanai, kad mafijos nuo BS ar GS skiriasi(Tvoros, pastatai, jų išsidėstymas, aikštelės ir pnš)?? Plius pasakei, kad patobulinti, tai įdomu kurioje vietoje ką reikėtų keisti? Kaip turėsiu daugiau laiko, sumapp'insiu GS, kaip mano nuomonę turi skirtis Gaujos nuo Mafijų. Pridedu kelias nuotraukas, nes daugiau nebuvo ko fotkint
 13. Karolex_Bayern

  ll FTB ll Taškų sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolex_Bayern 2. Kokias misijas įvykdėte: baudos, narkotikų radimas, dalyvavimas pastato grobimuose, pradirbtas laikas, rida. 3. Kiek taškų turėtumėte gauti: 13 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/cprWhZu (baudos) https://imgur.com/a/ygwtaap (ridą fiksavau kas 10km.) https://imgur.com/a/HNWsfO3 (pastatų grobimai) https://imgur.com/a/uC9IyJc (narkotikų radimas) https://imgur.com/a/ufn6M5X (pradirbtas laikas)
 14. Dzioraldas_Golden

  Emigruoju Stasas_Paliubomu

  + 1500 XP už imigravimą kartu su @Tadas_Gaujinis
 15. Dzioraldas_Golden

  Emigruoju Tadas_Gaujinis

  + 1500 XP už imigravimą kartu su @Stasas_Paliubomu
 16. Dzioraldas_Golden

  Emigruoju Domas_Lemonas

  Kaip su tavimi susijęs Markas_Nerd?
 17. Andrius_Crazy

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Rls'ui visiškai netinka, narvo nematyt (jei keist kodą, tai čia jau atskiras pasiūlymas apie naują grobimą), aikštelė tai grynai kai prie vyriausybės (Nu tipo mafijos zonoj nei 5, nei 9), padirbėt dar reikėtų, manau rls'o mafijos bazės yra geresnios, nu nebent tobulint tavo darbą aišku, tada gal ir galima kažką apie įkelimą bent jau man taip atrodo
 18. Dzioraldas_Golden

  Emigruoju Martynas_Tautietis

 19. Stan_Slim

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Ačiū Ačiū Ačiū. Mapp'inų dėl savęs. Bet įdomu išgirst, kodėl jis netinka? Ačiū. Kiekvienas mapp'eris turi savotilių, mano stilius yra old school, bet kai kuriuos mapp darbus galiu mappint ir kitaip, bet yra ir tokie pagal GM kitaip neišeina daryt. Ačiū už nuomone Ačiū.
 20. Stan_Slim

  [Mapp] Mafijos bazė

  Garažas manau sandarus yra, atsidaro vartai ir durys
 21. Nobody_Ellse

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Nice. Siūlyčiau kitą pabandyt TRV kadangi tiesa sakant dabartinė bazė yra trash :d
 22. Justas_Kba

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  man kaip tik labiau old-schoolas patinka, geras darbas. Armijos bazę kitą padaryk, ačiū
 23. Matas_Matt

  UAB "AutoGA" | Pavaduotojo rinkimai NR.2 (analizė)

  ačiū:DDDDD broliui linkėjimus. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 24. The_Smecher

  [Mapp] Antra mafijos bazė

  Labai senamadiško stiliaus. Panašius tokius darbus darydavo prieš keleta metų per mta map editorių lmao
 25. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Inferno_Jack Kokias užduotis įvykdėte?: 10x Med. Ingredientai Kiek valiutos turėtumėte gauti?: 1500 Įrodymai [SS]: https://imgur.com/a/CbEfqi5
 26. Mantas_Sviderskas

  Peikiu Rimas_Zint

  Tu manai, kad jis free postina, o aš manau, kad tu nė velnio nemoki taisyklių. Įspėtas.
 1. Rodyti daugiau veiklos