Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Tauta – tai istoriškai susiformavusi žmonių bendruomenė, turinti bendrą kilmę, bendrą kalbą, istoriją ir papročius. Priklausymas tam tikrai bendrijai suteikia psichologinį saugumą … Tautos susiformuoja istoriškai, kurdamos bendrą dvasinę ir materialinę kultūrą tam tikroje, apibrėžtoje geografinėje erdvėje.

 3. O tu tikriausiai aš, jei žinai ką turėjau omeny. Ne magas kartais būsi?
 4. Vakar
 5. Už naftą gauni 27 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 2 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 29 logistikos taškai. Už naftą gauni 6 logistikos taškus, už dažus gauni 45 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 8 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 59 logistikos taškai. Už naftą gauni 54 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 10 logistikos taškų, už pakeltą lygį gauni 4 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 68 logistikos taškai. Už nafąt gauni 16 logistikos taškų, už pradirbimą gauni 2 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedama 18 logistikos taškų. Už naftą gauni 12 logistikos taškų, už dažus gauni 69 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 10 logistikos taškų, už pakeltą lygį gauni 4 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 95 logistikos taškai. Šaunuolytė! Už naftą gauni 7 logistikos taškus, už dažus gauni 72 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 10 logistikos taškų, už pakeltą lygį gauni 4 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 93 logistikos taškai. Šaunuolytė! Už naftą gauni 62 logistikos taškus, už pradirbimą gauni 6 logistikos taškus, už pakeltą lygį gauni 4 logistikos taškus. Bendroje sumoje pridedami 72 logistikos taškai.
 6. Viska pateikei ir įrd tai ntr tau ka pasakyt daugiau ir plius tu turejai omeny "gaidys"
 7. Apgailestauju, serveryje jau turi registruotų paskyrų, todėl imigracija negalima.
 8. Šiuo atveju yra nemažas įrodymų trūkumas, kai prisijungsi į žaidimą pasirašyk "/timestamp", kadangi dažnu atveju kai šios komandos nėra - nėra ir tam tikro kiekio reikalingos informacijos, bet administratoriui visada patariu pasidaryti nuotrauką prieš sprogdinant mašiną, jeigu ji trukdo eismui ir tik tada sprogdinti. Administratoriui bausmė taikoma nebus, tema rakinama.
 9. Papeikimas parašytas be svaraus pagrindo ir normalių įrodymų, nėra net ką diskutuoti. Administratoriui bausmė nebus taikoma, tema rakinama.
 10. Vardas_Pavardė:Nina_Yoo Kvalifikacija, kurios siekiate: Iš pirmos į antrą. Krovinių, lygių ir pradirbtų dienų (/info lentelės nuotrauka) įrodymai: Naftos kroviniai (https://imgur.com/a/Lp0z308)., Dažų kroviniai (https://imgur.com/a/PTFVsxF)., Lentelė (https://imgur.com/a/OFGGxen)., Už kvalifikacija 10k (https://imgur.com/a/kuhRXnQ)
 11. Žaidimo Vardas_Pavardė: Rapolas_Kasparaitis Už ką turėtų būti skiriami taškai?: Naftos vežimą,pradirbtas laikas, lygio pasikėlimas. Kiek jų turėtumėte gauti?: 72 taškų ? Įrodymai (atskira nuoroda kiekvienai atliktai užduočiai): Nafta - https://imgur.com/a/z1NyJj7?fbclid=IwAR18Q2yg-L0H62xxsYpIadtTkK36rF8cnZvBGuXsiiSYO2X1_Cq_Qxm-XHQ https://imgur.com/a/BHPzzhH Pradirbtas laikas - https://imgur.com/a/ExiaQ8B Lygio pasikėlimas - https://imgur.com/a/QeMBT2C?fbclid=IwAR0MzgCwS-ImlLau6CqgDBU5QXfnldoUQCPlGCnBzYkL0DARYS5GW7HDBEs
 12. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Sun_Day Pažeidimo aprašymas:: mute uz zodi ''kajdys''? tokio zodzio net nera, kur cia izeidimas? Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/M9SfS2S
 13. JŪSŲ V_P : Jiim_Beam RANGAS: Naujokas KOKIAS UŽDUOTIS ATLIKOTE : pradirbta (2.5val), prazaista (3.5val), priimta (11), pavezta (13). nuvaziuota du kart po 50km su darbine. KIEK TURĖTUMĖTE GAUTI VIRTUALIŲ EURŲ : 1.75e + 1..75e + 2e + 1.25e + 2e = 8,25e ĮRODYMAI: https://imgur.com/a/O1DQ8qu
 14. Jūsų Vardas_Pavarde: San_Aivaras Rekomenduojamo filmo/serialo pavadinimas: Ateik pažaisti Rekomenduojamo filmo/serialo žanras: Siaubo,mistinis,drama Trumpas rekomenduojamo filmo/serialo aprašymas: Berniukas sergantis autizmo lyga ir neturintis draugų, kažkokiu būdu prisikviečia kita drauga kuris taip pat neturi draugų, tačiau jis gyvena kitoje dimensijoje ar kaip ten vadinas tas dalykas. (RAŠAU IŠ ATMINTIES) Jūsų Vardas_Pavarde: San_Aivaras Rekomenduojamo filmo/serialo pavadinimas: Verkiančios moters prakeiksmas Rekomenduojamo filmo/serialo žanras: Siaubo Trumpas rekomenduojamo filmo/serialo aprašymas: Socialinei darbuotojai Anai paskiriama nauja byla – įtariamas vienos moters smurtas prieš savo vaikus. Bandant išsiaiškinti incidento aplinkybes, Ana ir jos pačios mažamečiai vaikai įtraukiami į šiurpinančią realybę, kurios centre vis iškyla paslaptingos Verkiančios Moters vardas. Netrukus paaiškėja, kad vienintelė Anos viltis yra keistas, magija užsiiminėjantis kunigas.
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavarde : Lukiux_Lukas 2. Jūsų /info nuotrauką[BŪTINA]: : https://imgur.com/a/pQDQuF1
 16. JŪSŲ V_P : Blatnoy_Narod KOKIA PRIVILEGIJA PERKI : 2 rangą. KIEK TURĖTU LIKTI VIRTUALIŲ EURŲ ? : 15.75e.
 1. Rodyti daugiau veiklos

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.