Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.

Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Hola, turbut digilinfo ieskai. http://www.mediafire.com/file/tcj3tz76rn42wag/digilinfocleo.zip/file ten yra mano nustatymai tai jeigu ka gali pakeist ten viska
 3. Sv, ieškau tos modifikacijos kur ant HP rodo kiek hp pvz 10% hp like.
 4. @Mantas_Sviderskas nubausk šį forumo narį už bereikšmį papeikimą.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: @John_Spirit 2. Nusižengusio pareiguno @Vardas_Pavarde: @Edvinas_Neon 3. Koki nusižengima padarė pareigūnas: BTT taisyklė gaudant bėglį turi būti Driveby o ne stovėti ant mašinos stogo. 3. Įrodymai[BŪTINA]: Labanakt. Ate ate
 6. 2019.06.17 Pirmą kartą medikų firmoje buvo išrinktas Savaitės darbuotojas; Šiek tiek pakeistos Meniškiausio darbuotojo taisyklės; Už aktyvumą įspėjimus gauna: Tom_Back [1/3]; Eimis_Sajanas [1/3]; Future_Star [2/3]; Black_Bimmer [3/3]. Už puikų aktyvumą taškus rangų sistemoje gauna: Ernesta_Zenka [279 min]; Nobody_Ellse [180 min]; Step_Dab [218 min].
 7. Papeikimas atmestas. per step irodymus matosi , kad buvai mires (kita kart darykis įrdm , kad šaudo arba galėjai kviest kolegas , kad atrakintu)
 8. Bet fps neperdaugiausia nes kaska naudoja bet dar ura klausimas kaip pas ji toks sviesus samp pas mane kad ir per setingus max sviesumas vstk tamsu kaskoks moda ar kaskas turbut yra Zinau sita tinklami bet nerandu tokio kaip noriu kue video?
 9. Sveikas! Taip pat esu pastebėjusi jos darbą ir ačiū jai už atsidavimą firmai:) Kaip atlygį darbuotoja buvo išrinkta "Savaitės darbuotoja" ir už tai gaus premiją.
 10. Haris_Lost

  TS

  Susitvarkiau Galit LOCKINT
 11. nauja savaitė, nauji nusikaltimai. Kiek matau, preitos savaitės 1-ojo nusikaltimo niekas nespėjo, tai žudikas buvo Mantas_Sviderskas Nusikaltimai atnaujinti!
 12. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: @John_Spirit Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Mona_Sax Įrodymai: Neturiu Kodėl jūsų manymu šis darbuotojas nusipelnė pagyrimo?: Ji visiškai pagarbiai kreipiasi, pasiūlo šarvus ar reikia, o ne siūlo ištisai.
 13. Sveiki, jūsų papeikimas del @Thee_Drugs peržiūrėtas ir jis yra priimtas, nes: Nemanau, ar reikia kokiu įrodymu iš Drugs pusės. Šaudyti teisėsaugininko negalima, įspėtas 2 įspėjimais.
 14. Tai gerai @Tomy_Gelvaro ar @Arnas_Toreno, zuprasite tikiuosi jog man ping kilo ir žudė nejo pajudėt
 15. 06.11 - 06.16 Šios savaitės darbuotoju tampa..... @Mona_Sax Per visą savo laiką, kurį dirbo Medikų firmoje, ši darbuotoja sugebėjo aktyviai dalyvauti valdžios rengiamoje veikloje, pildyti forume esančias temas, draugiškai bendrauti su kolegomis bei serverio žaidėjais ir negauti nei vieno įspėjimo už savo blogą elgesį ar kitus nusižengimus. Ačiū tau už tavo darbą! Kaip atlygį už tavo atsidavimą šiai firmai esi apdovanojama 10 taškų rango sistemoje ir 10k serverio valiutos! Jei darbuotojams kyla klausimų, kodėl jie netapo savaitės darbuotoju - parašykit:)
 16. Na nesigilinu Pažiuresim kaip reguos Direktoriu(s)(ė)-Pavaduotoja(s)
 17. Koks normalesnis kompas žinai nuo ko nors ping kyla?
 18. Žinai man visiskai neidomu reike isigyti normalesni kompa arba isijungti programu
 19. Taigi sakau mane žudė ir man labai ping kilo nuo 130 iki 600 tai ka tu siūlai? Mane šaudė...
 20. Jūsų Vardas_Pavardė:M_R 2. Kodėl būsite neaktyvume?:neturiu laiko. 3. Kiek laiko užtruks neaktyvumas?:tik šiandien.
 21. Na, bet suprast man buvo iškvietimas daug laiko neturėjau o surakintas buvau net 11 minučių per tas 11 minučių žmogus galėjio užpykti ant musu darbingumo. Na ir man įdomu kaip tu būtum ęlgumiaisi jei butu iškvietimas skubėtum ir va pajema tave ir pareigūnas surakina.
 22. ką žn šitas kas vakarą nolaifinu XDD
 23. Aš biški nesuprantu jūsų, koks fckng skirtumas, kad auto install'as arba .dff .txd failai? Atsisiunti gamemoddingo auto installą, locatini folderį ir manual installinsi, atsidarai ir yra .dff .txd failai. Ir viskas jokio auto installo :Dd
 1. Rodyti daugiau veiklos