Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Satan_Night

  Help su versija

  Nueini į gta savo ir paspaudi uninstall samp ir atsisiunti va ta versija ir įsirašai 0.3.7-R2
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Satan Jūsų įvykdytos užduotys:naftos x20 Jūsų skaičiavimu turima gauti valiuta:2k Įvykdytų užduočių nuotraukų nuoroda(-os):https://imgur.com/a/Syd5m2S
 4. Rokas_Gun

  Help su versija

  Reikia kad kaškas padėtumet atsinaujinti versija nes nemoku
 5. Today
 6. Matas_Matt

  Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tomy_Gelvaro Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Medikų Priskyrimo data: 2018-05-24 Argumentuokite savo pasirinkimą: Pažįstamas, pirmos pavaduotojo pareigos, manau nenuvils. Sėkmės! Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Kristupas_Storm Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Medikų Priskyrimo data: 2018-05-24 Argumentuokite savo pasirinkimą: Pažįstamas, turi daug idėjų treniruotėm. Sėkmės !
 7. Ernis_Mafas

  Versija 3.4.8

  Ir nevien tik sumažino uždarbį bet ir xp atėmė nuo krovinių pavyzdžiu dažų buvo 19 dabar 18 ir visų kitų po viena trūksta.
 8. Matas_Matt

  Medikai • Užduotys

  Šioje temoje darbuotojai, galės rinkti taškus ir pasikelti į aukštesnį darbo rang'ą. Taškų sistema. Kaip gauti taškus? ✔ Pražaisti 60 minučių - 3 taškai. ✔ Priimti 5 iškvietimus - 4 taškai. ✔ Nuvykti į 5 iškvietimus - 3 taškai. ✔ Parduoti šarvus 5 žaidėjam - 2 taškai. ✔ Pagydyti 5 žaidėjus - 2 taškai. ✔ Sudalyvauti valdžios veiklose - 5 taškai. ✔ Pakelti ridą, daryti nuotrauka kas 10km. (10km-2taškai,20km- 4 taškai ir taip toliau) ✔ Padėti darbo valdžiai - 2 taškai. ✔ Nuotrauka su kitos firmos direktorium - 1 taškas. ✔ Nuotrauka su Lukas_Monstr - 4 taškai. ✔ Nuotrauka su Ridas_Rls - 7 taškai. Pinigų sistema. ✔Pražaisti 120 minučių. 1600€ ✔Atgaivinti 5 žaidėjus. - 1500€ ✔ Priimti 5 iškvietimus - 1000€ ✔Nuotrauka su FTB direktoriu - 2000€ ✔Nuotrauka su Taksi pavaduotoju - 1000€ ✔Parduoti 10 šarvų - 1000€ ❗ Screenshot galite daryti paspaudę F8 ❗ Iš 1 rango į 2 rangą reikia 10 taškų. Iš 2 rango į 3 rangą reikia 20 taškų. Iš 3 rango į 4 rangą reikia 35 taškų. Iš 4 rango į 5 rangą reikia 50 taškų. Taisyklės : 1. Įrodymai galioja 24 valandas. 2. Nepadirbinėti įrodymų. 3. Nuotrauka negali būti apkarpyta, arba kitaip pažeista. Anketa : 1. Jūsų Vardas_Pavardė : 2. Ką renkatės, taškus ar pinigus? : 3. Kiek taškų turite gauti? : Žaidėjai ir jų taškai. 0. Vardas_Pavardė [] Taškai. Tema gali būti redaguojama.
 9. Šioje temoje bus surašyti žmonės, kurie prisidėjo prie medikų darbo gerovės. Kaip patekti į garbės sąrašą? 1. Padėti darbo valdžiai 2.Paaukojimas bent 15'000€ į medikų darbo fondą. 3. 15 dienų išdirbimas medikuose, didelis aktyvumas. Garbės sąrašas: 1. Simas_Rexxas perleido direktorių. 2. Miccasa_Tuccasa paaukojo 165'000€. 3.
 10. Mantas_Ras

  Peikiu Mantas_Ras

  Sveikas Satan, jei turi įrdm kai kick daviau tai norėčiau pamatyti, o mute ne už tai jog skelbei kad perki kažką iki 1,8mln, o už tai kad ieškai doneiterio, nu žinoma viską matysit įrodymuose nes pats Hero_Master juos atsiuntė https://imgur.com/a/KhxJPG7
 11. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Mantas_Ras Pažeidimo aprašymas:Free mute dėjo kai skelbiau į /vc kad perku kaška už 1.8 lem,o tada radisto nebuvo ir wpš po laiko užmutino Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 12. wtf-i-just-read.gif.8f70b36780b43dc9e375 

  Cia sitas d0nto profilis kaip tik atitinka ka zaidejai galvoja pamate jo atnaujinimus 

 13. Hatori_Kun

  Apsaugos neaktyvumas

  Patesinta. Gr atšvesk
 14. Andrius_Winter

  Apsaugos neaktyvumas

  Vardas_Pavardė? Andrius_Winter Kiek laiko būsite neaktyvūs ( nuo kada iki kada )? Šiandien (24/05-24/05) Priežastis? Kaip ir pasakojau + balius
 15. Dovydas_Extream

  Versija 3.4.8

  Nu joo, jau negan 1 kart sumazinai uz krovinius atlygi taij dabar dar ir 2 nuostabu TRV tikrai klestes
 16. Awesome_Weed

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Awesome_Weed 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Kad už nugaros būtų šautuvai bei dar kažkokių įdomiu modifikacijų low pc. 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: Neturiu 4. Papildomas laukelis kažką pridurti: Rasit žaidime 10k
 17. Hatori_Kun

  Apsaugos neaktyvumas

  Pateisinta.
 18. John_Loleris

  Armija - Papeikimai

  @Edvis_Tam Laukiame įrodymų
 19. Leinas_Rulyt

  Apsaugos neaktyvumas

  Vardas_Pavardė? Leinas_Rulyt Kiek laiko būsite neaktyvūs ( nuo kada iki kada )? 2018-05-25/2018-05-27 Priežastis? Darbuosiuos ir gali buti kad manęs namie nebus.
 20. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Linas_Don 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: @The_Dream 3. Kaip pareigūnas nusižengė(Paaiškinkite išsamiai): uždėjo free star neturint įrd , kad kažką išvis vogiau 4. Įrodymai(Privaloma): https://imgur.com/a/1pXVXxq
 21. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dainius_Tribekick Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: BDS Kiek laiko jame jau esate?: Esu BDS liste nuo 2017.12.13 Jūsų motyvacinis laiškas: Labas, Lukai. Norėčiau vėl prisijungti į RLS bendruomenę, bet esiu šiame bliste. Todėl norėčiau atsiprašyti visų tų žmonių kuriem sukėliau agresiją, pikti. Esu bliste jau virš 5 Mėnesių. Šiandiena apsilankes serveryja vėl užsinorėjau jame žaisti, Bet tokiu pinigų/valiutos neturiu kad galėčiau išsipirkti. Aš esu visiškai pasitaises be jokių bug modu, palengvinančių programų. Tikiuosi kad bent sumažinsi sumą ar net ją nuimsi.
 22. Miccasa_Tuccasa

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Miccasa_Tuccasa 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Šios animacijos, kur linguoja, šoka ir t.t 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: Čia 4. Papildomas laukelis kažką pridurti:
 23. Darius_Troll

  Relog Tonis_Fox

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Darius_Troll 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Tonis_Fox 5. Įrodymai (būtina):
 24. Sveiki, gal žinot kodėl crasha kai atsisiunčiu nauja versija? Ką daryt?

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Toyo_Yello
  3. Mantas_Sviderskas
  4. Baddd_Karma

   Baddd_Karma

    bet vistiek crash per naujo install sampa, cleo pratryniau :( Sobeito irgi nebėra, kas dar gali but??

 25. Jūsų Vardas_Pavardė: Bill_White Kokiomis dienomis nebūsite?: Tik šiandien Dėl kokios priežasties nebūsite?: Išvažiuoju nebus galimybės prisijungti prie sampo.
 1. Rodyti daugiau veiklos