Topai


Populiariausias turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.07.15 Visose vietose

 1. 30 points
  Padidintas gaisrininkų atlygis už užgesintą gaisrą. Atnaujinta įrankių paieškos sistema. Nuo šiol įrankius galima rasti konteineriuose, kurie gali būti rasti visuose miestuose prie sandėlių ar gamyklų. Konteineryje galima rasti kelis skirtingus daiktus: šiukšles, cigaretes, įrankius ar net pinigus. Sandėliuose/gamyklose valymo darbai atliekami kas 30 min. Visas konteinerių turinys išsisaugo net po serverio persikrovimo, taigi niekas iš jų nedings, jei žaidėjai nieko neišims. Vienu metu galima ištraukti tik 1 daiktą, todėl norint ištuštinti konteinerį reikia atlikti paiešką kelis kartus(/ieskoti). Konteineriai yra geltonos spalvos ir kiekvienas iš jų yra pažymėtas tekstu. Paiešką konteineryje galima atlikti tik stovint tiesiai prieš jį. Kol kas chemikalų sistema lieka sena. @Ridas Padidintas KET(žinojau, kad galiu pataisyti, bet taip smagiau) prižiūrėtojų darbo užmokestis pašalinus kliūtį nuo kelio. Padidintos teleportacijų kainos. Pakeitimai administratorių lygių sistemoje: Nuo šiol DP nariai bus 5lvl administratoriai, o 4lvl administratoriai bus serverio prižiūrėtojai ir komandos nariai. 4lvl administratorius gali tą patį ką ir 3lvl, papildomai turėdami /unjail, /unmute, /event, /healall, /gunall galimybes. 5lvl administratoriai gali tą patį ką ir 4lvl, papildomai turėdami /skristi, /direktorius, /visidirektoriai, /ntp. Direktoriai ir pavaduotojai nebegalės naudoti /dpzu prieš žaidėjus turiunčius įjungtą privatumą. Pakoreguotas atlygis už Dirt arenoje patobulintą asmeninį rekordą. Sutvarkyta klaida, kai registruojantis į serverį nespėjus pasirinkti lyties ir padarius relog buvo gauta daugiau pinigų nei normaliai pabaigus apmokymus. Nauja komanda 4lvl ir 5lvl administratoriams - /ungunall. Ji atima žaidėjų ginklus esančius netoliese (skirta eventams). Sutvarkytos kelios teksto klaidos.
 2. 25 points
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Ievukz_Miau Atstovaujama sritis: TRV Nuotraukos/video: Žinutė/komentarai (nebūtina): karoče, ne viskas gavosi taip, kaip norėtasi, taip pat ir filmukas bšk 3min ilgio xDDD Stengėmės:))) nepykit, kad viršijom laiką. thx. Labai dėkoju medikam, PD, mechanikam, TRV darbuotojams ir Karkiui
 3. 21 points
  Sveiki, Nežinau kaip čia parašyti tinkamai, tai parašysiu paprastai - atsisakau savo pareigų prižiūrėti administratorius. Turbūt tą reikėjo padaryti ankščiau, bet man labai patiko papeikimus tikrint, sorry xd Ridka jau yra informuotas, jam čia nenaujiena. Šiuo metu komanda balsuoja dėl to ar Jonas perimtu mano pareigas, manau čia jau Ridas jus informuos kaip kas. Forume gal dar atsirasiu, reikėtų koki blogą vieną kitą parašyt, gal kam ir idomu, bet ne dabar. Pagrindinė palikimo priežastis yra kad dirbant ir uždirbant pasikeičia prioritetai ir laisvo laiko leidimo būdai. Kai seniau buvau veltėdis, tai buvo dahuje laiko tikrint papeikimus, sėdėt Youtubej ir kimarint. Dabar to laiko nebėra tiesiog, ką daugiausia sau leidžiu tai Netflixa pažiurėt xd Anyway, ačiū visiems už palaikymą, ačiū visiems prižiūrėtojams, kurie dirbo mano vadovavimo metu, ačiū Jonui už visą jo pagalbą, ačiū RLS komandai, kad neišmetėt ankščiau. Iki susitikimo blogų skiltyje.
 4. 19 points
  2018.07.30 Keletas naujovių: Bendri pakeitimai: Nuimtas 60 dienų kriterijus direktorių archyve. Nuo šiol nebūtina išbūti 60 dienų pareigose norint patekti į archyvą [NEW] Už pastovų veiklų rengimą, darbų albumų pildymą, bendradarbiavimą teamspeake ( labiau teisėsaugai čia ), gerą firmos aktyvumą, funkcionavimą ir t.t. Iš DP į to darbo fondą bus skiriamos premijos [NEW] Nuo šiol palikus direktorių, į kitas direktoriaus pareigas galėsite pretenduoti tik po 14 dienų [NEW] BTT ir BGMK pakeitimai: Draudžiama imti zoną, jei prisijungęs priešingos gaujos direktorius yra DP narys [NEW] Nuosavos transporto priemonės laikymas pašaliniams kalėjimo teritorijoje yra draudžiamas [NEW] Nuo šiol už valdomus procentus gauja gaus atlygį.(10 proc - 10'000€, 20 proc - 20'000€ ir t.t.)[NEW]
 5. 18 points
  Neterminuota atranka į projekto komandą Pastaruoju metu trūksta motyvuotų ir inovatyvių narių mūsų projekto komandoje, kurie galėtų užpildyti tusčias vietas. Įvairūs terminuoti rinkimai, kadencijos labai riboja visų galimybes patekti į komandą (galbūt kai vyko rinkimai į moderatoriaus pareigas, kurių jau visus metus laukiau, buvo paskelbti tada, kai išvykau atostogauti?), dėl ko nuo šiol patekimas į komandą yra šiek tiek keičiamas. Taigi, norint patekti į projekto komandą reikia tiesiog užpildyti savo motyvacinį laišką su pozicija, į kurią (ar kurias) norėtum būti pakviestas. Užpildęs anketą duosi ženklą pagrindinei administracijai apie savo norą, dėl ko šie atkreips į tave didesnį dėmesį (lygiai taip pat ir į tavo klaidas) ir fiksuos tavo pliusus ir minusus. Šią anketą galima pildyti visada, tačiau jūsų užpildymas nereiškia, jog gausite atsakymą. Šioje temoje tiesiog noriu matyti veidus, kurie yra (jų manymu he) pasiruošę prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie komandos. Ši tema apskritai yra tikrinama keletą kartų per sezoną, tad klausinėti apie rezultatus nereikia ir apskritai tai yra draudžiama. Atsilaisvins vieta, tada kažką ir iš kandidatų pakviesim į tam tikrą poziciją. Taip pat kartu su šia tema pgr. administracijai bus kur kas lengviau pašalinti neaktyvius komandos narius, kai matomas kitų žaidėjų noras juos pakeisti su kur kas geresne vizija ir idėjomis Pildyti anketas galima į visas projekto pareigas (įskaitant 4 lygio administratorius) Pildant anketas rekomenduojama nurodyti: savo amžių savo kontaktus (geriausia būtų facebook paskyra) savo pomėgius realybėje, lankomas veiklas laiką, kurį galite skirti projektui vidutinį pražaidimo laiką, kuomet būnate serveryje (būtų gerai, jei tas būtų nurodyta) idėjas būnant komandos nariu argumentuotą norą tapti komandos nariu požiūrį į dabartinius komandos narius, jų trūkumus įvardinti didžiausias projekto problemas jūsų nuožiūra, o dar geriau ir jų sprendimų būdus (ne modifikacija) Žaidėjai pildantys į 4lvl administratoriaus pareigas, jas gauna 2 mėn. laikotarpiui. Jam pasibaigus galima iš naujo pildyti anketą. (taip, 4lvl administratoriai nebebus renkami vienu metu, o jų 2mėn kadencija bus išbarstyta įvairiai. Tema bus atrakina, kai d0Nt padarys, jog komentarai tik man ir jam būtų matomi.
 6. 16 points
  Naujokų centras - naujiems mūsų projekto bendruomenės nariams skirta erdvė, skirta paprastai įgyvendinti, lengvai pasiekti ir greitai paspartinti naujokų integraciją projekte. Centre nauji žaidėjai galės rinktis papildomo darbo, informacijos bei pagalbos galimybes, kurios užtikrins, kad žaidimas serveryje taptų įdomesniu ir patogesniu. Papildomo darbo srities informacija Vykdant paskirtas užduotis bei apie jų atlikimą paskelbiant šioje temoje laikytis bendrųjų serverio bei forumo taisyklių; Paskelbiant atliktas užduotis šioje temoje laikytis anketos šablonu; Pildyti įvykdžius bent vieną užduotį; Jeigu įvykdyta daugiau nei 1 užduotis, anketoje nuotraukas išskirstykite; Visas užduotis galima vykdyti tik vieną kartą, nebent prie užduoties yra užrašas, leidžiantis užduotį vykdyti kelis kartus); Vaizdiniai įrodymai (nuotraukos, video) negali būti apkarpyti ar kitaip pakeisti, o keliant nuotrauką, įklijuoti nuorodą; Apie sėkmingą ar nesėkminga pranešama pacitavus jūsų pranešimą, o prie užduoties nurodomas atlygis bus duodamas asmeniškai susisiekus žaidime; Renkant įrodymus turi matytis jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė). Užduotys kas tam tikrą laiką keisis! UŽDUOČIŲ VYKDYMAS PRASIDEDA NUO 08.04, TODĖL ANKŠČIAU UŽFIKSUOTI ĮRODYMAI NEGALIOJA. Užduotys Emigruoti iš kito projekto (atlygis skiriamas emigracijos metu) Susikurti banko sąskaitą (500 €) Išsinuomoti mašiną (500 €) Įsigyti telefoną RC parduotuvėje (500 €) Nusikalsti (gauti star'ų) ir sumokėti pirmą baudą (1000 €) Nusipirkti nuosavą transportą (1500 €) Nusifotografuoti su Dzioraldas_Golden (1500 €) Iš savivaldybės atsiimti bent 10'000 eurų algą (2000 €) Nužudyti projekto komandos narį (2000 €) (Užduotį galima vykdyti daugiau nei kartą, tačiau to paties žudyti nebegalima) Darbe, reikalaujančiame direktoriaus pakvietimo, sukaupti 1000 darbo patirties taškų (/xp) (2500 €) (Užduotį galima vykdyti daugiau nei kartą) Įsidarbinti į darbą, kuris reikalauja direktoriaus pakvietimo (2500 €) Serveryje pražaisti 120 minučių (3500 €) Nusifotografuoti su visais darbų direktoriais (7000 €) Įsigyti VIP narystę (1500 XP) Forume gauti 10 reputacijos taškų iš skirtingų narių (2500 XP) Sukaupti 10'000 XP (jeigu nebuvote emigravęs) arba sukaupti 20'000 XP (jeigu buvote emigravęs). ĮVYKDYŽIUS ŠIĄ UŽDUOTĮ KITŲ UŽDUOČIŲ VYKDYTI NEBEGALIMA! (10000 €) Anketos, pateikti užduočių įrodymus, šablonas Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Jūsų /info lentelės nuotrauka: Įvykdytų užduočių numeriukai: Įvykdytų užduočių įrodymai (nuotraukos, video):
 7. 15 points
  @Tpaba_Akgandzia @Rytis_Gun @Gabis_Plaipa sv nežinojau kur kitur rašyt, jog matytu kiti teisėsaugininkai ar serverio žaidėjai, tai rašysiu trumpai ir aiškiai čia. Esu pilnai įsitikinęs jog mūsų naujai išrinktas tpv @Dzioraldas_Golden nėra visiškai tinkamas atlikti savo darbą, nu ta prasme žmogus visiškai nesigaudo savam darbe, jam eit į kokius radistus laikyt kelis metus drk, bet ne vadovaut teisėsaugai, nu gerai ten pasako protingas citatas, kalbėt vaikis moka, jeigu važiuoja į grobimus tai retas atvėjis(e hebra man lagina pz varykit be manes sekmes jums), išsirenka youtuberes Griukses pavaduotojas kurios spygia(eeee naudojam ta taktika kur visi dengia minotoja ir laimesis ezi). Nu žodžiu siūlau DP nariams sukurti balsavimą ar šitas radistas vertas likti savo pareigose ar ne.
 8. 13 points
  Administratoriaus prižiūrėtojo rinkimai! Deja, bet tenka atsisveikinti su administratorių prižiūrėtoju Tazas_Romero. Daugiau nei metus laiko būdamas studentas, turėdamas darbą bei apskritai tikrą gyvenimą, sugebėdavo skirti laiko ir projektui. Tariu didelį ačiū jam už visą jo darbą projekte. Slaptu komandos balsavimu Jonui_Pain pareigos nebuvo perleistos, kaip kiekvienas komandos narys balsavo nesakysiu, tačiau manau galite patys jų klausti. Na, o dabar atėjo laikas surasti naują administratorių valdovą, kuris norėtų ir turėtų normalias galimybes tapti RLS komandos dalimi, kaip vienas svarbiausių jos organų. Primenu, kad AP darbas yra itin svarbus projekte ir jei manai, kad nesi tam pasiruošęs, negaišk laiko iš užleist vietą tam, kuris yra nusipelnęs. Informacija bei taisyklės Pateikti anketas galima iki 2018.07.20 16.00h. Naujasis administratorių prižiūrėtojas forume gaus administratorių skilties moderatoriaus pareigas (su gražia mėlyna spalva), galimybę per VVP įspėti administratorių, 4 lygio administratoriaus pareigas serveryje (jei bus jau įkeltas update). Kartą per mėnesį ir šiek tiek kreditų. Jokio kito atlygio už pareigų atlikimą nėra, darbas projekte yra savanoriškas. Pildyti gali visi, tačiau ir natūralu, jog šališki, čytinantys ir kitas taisykles pažeidinėjantys žaidėjai šansų tapti nuojuoju AP neturi. Po anketos užpildymo būtina ją pažymėti kaip redaguotą per 5min nuo anketos paskelbimo. Pildymui skirta praktiškai visa savaitė, tad siūlau iškart neskubėti ir tik penktadienį paskelbti savo anketą, iki to laiko vis ją papildant ar taisant klaidas. Prižiūrėtoją renka pagrindinė projekto administracija su likusios komandos patarimu. Komentuoja tik kandidatai su savo galutinėmis anketomis. Pašaliniai komentarai prilygsta forumo įspejimams. Anketa Anketos stilius - laisva forma. Neužmirškite išsamiai aprašyti svarbiausių savo turėtų pareigų projekte, savo nuveiktus darbus RLS labui, didžiausius savo padarytus darbus dėl kurių labiausiai didžiuojatės, savo padarytas klaidas ir t.t. Neužmirškite paminėti, ką keistumėte administratorių taisyklėse, ką darytumėte kitaip nei praeitas prižiūrėtojas, kokias idėjas turite dėl serverio prižiūrėtojų ir pnš. Sėkmės!
 9. 12 points
  Kokiom taisyklėm norite pateikti pasiūlymą?: ??? Pasiūlymas: Padaryti darbams savaitgalines žaidynes, kurios vyktų kiekvieną savaitę po kartą. (kaip hunger games darydavau). Mafijoms, gaujoms, teisėsaugai duoti kitokias užduotis, labiau koncentruotas ties jų veikla (šaudymas, gaudymas, vartojimas, pozicijos, susižaidimas su komanda), tuo metu neutraliems darbams duoti labiau strategines užduotis. Atpildas kokioms mafijoms / gaujoms būtų narkotinės medžiagos, galimybė gauti tarkim 2 /unjail į savaitę (ar ist), teisėsaugai leist kažkurią dieną, kažkurią valandą daryt komendanto valandą su nuosavomis mašinomis ar kažkoks panašus bonusas kažkurį laiko tarpą. Pasiūlymo nauda: Direktoriai, pavaduotojai bei bendradarbiai labiau susižais, susibendraus tarpusavyje (to ypač trūksta teisėsaugoje), išmoks gal pagaliau mąstyti strategijas, kad nebebūtų monotoniški grobimai tarp teisėsaugos ir mafijų. Neutralieji darbai gaus progą bent kartą palikti savo dušmankės rutiną, ir kažką smagiau paveikti su komanda, gal ta proga gaus kokį aukštesnį rangą iš direktoriaus, kaip atpildą už gerą pasirodymą savaitgalinėse veiklose. Papildoma informacija: Visa tai vesti galima atskiru laiku, kad visiems būtų patogu. Vesti veiklas gali ir prižiūrėtojai, kad DP neapsikrautu baisiai. Eikit visi nahui
 10. 12 points
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Dainius_Raketa Atstovaujama sritis: Taxi Nuotraukos/video: Žinutė/komentarai (nebūtina): Kūrėjas Evaldas_Air kaip pirmas blynas gana neblogai. Sėkmės visiems kitiems
 11. 10 points
  Geriausias 1x1 kokį tik esu matęs.
 12. 10 points
  Jūsų Vardas_Pavardė: Smith_Juozas Atstovaujama sritis: RM Nuotraukos/video: Žinutė/komentarai (nebūtina): Ačiū @The_Vodkius.
 13. 10 points
  Deshawn'as buvo nušalintas, tad mechanikų gaujej rinkau vadejvą haha xDD!!!! Analizė apačioje. Anketų: 7 Atmesta už taisyklių pažeidimus: 1 Kandidatų: 2 Šie kandidatai buvo stebimi, fiksavau jų aktyvumą, veiklą serveryje bei pačią rutiną. Abu kandidatai tikrai verti šių pareigų, tačiau atsižvelgęs į praeitį, daviau progą vėl pasireikšti tepalinių veteranui, linkiu sėkmės aplenkiant kodą, kiek mačiau nedaug tetrūksta. (2) Dovis_Elemo - Sveikas, atsižvelgiant į tavo praeitį, esi itin pasikeitęs, adekvatus, supratingas, taktiškas bei priimi drąstiškus sprendimus komandiškai, t.y. visada pasitari, vadovavime taip pat esi pakėlęs savo kartelę, tą teko pastebėti tau būnant apsaugos direktoriumi, komanda tikrai buvo neblogai surinkta, beveik visada vykdavo į grobimus ir vaidindavo tikrai didelę rolę juose. Kalbant apie anketą, tai viskas aiškiai aprašyta, nepilstei iš tuščio į kiaurą, ėjai tiesiai prie reikalo, na aišku buvo vietų, kur galėčiau prisikabinti, tačiau tai didelės įtakos neturėtų, prieinant prie idėjų, tai nieko įmantraus ir įspūdingo nepamačiau, tikėjausi daugiau iš tavęs, tačiau yra kaip yra. Sėkmės kituose rinkimuose! (1)Jonas_Pain - Na ir kaip mechanikai be savo ištikimo vedlio bei veterano? Pastebėjau, jog anketoje esi padaręs progresą, klaidų tikrai mažiau, viskas sklandžiai skaitėsi, nežinau, ar čia aš įtakojau ar kas, tačiau anketa tikrai nebloga. Idėjos paliko įspūdį, realiai niekur nesu matęs panašių idėjų, kaip taviškių (haha e tapaba ce gi ish kitu projektu kopytos idejos seneu naudodawo drk). Aktyvumas taipogi padidėjęs, dažnokai pastebiu tave serveryje, dažniausiai dirbi neutraliuose darbuose bei aktyviai atlieki prižiūrėtojo pareigas, tikiuosi suderinsi prižiūrėtojo ir direktoriaus pareigas, norėčiau, jog tikslai, kuriuos sau išsikėlei liktų įgyvendinti, sveikinu dar kartelį! Keletas perlužėlių ;-DDD Apie rangus jie yra 5 1. Ne ragavęs tepalo 2. Išvažiavęs (gauni ranga ir iswarai i kelione su simu geru ;-ddd) bei gerai žinantys bendrarbiai daug na reikš. (ka qrwa xDD) Šeštadienį ir sekmadieni ne darbo dienos dirbs tik labai norintys užsidirbti ar tiesiog mylintis kitus žmones. (as dirpu zhmones tik del jusu nes lb lb jus miliu ;-***) Ir tada daugiausiai surinkęs kandidatas taps medikų pavaduotojumi. (e seni ne ce patajkej, mes ce taxi drk renkam ne mediku)
 14. 10 points
  2018.07.23 Prie Direktorių priežiūros komandos prisijungia @Gabis_Plaipa bei @Rytis_Gun !
 15. 10 points
 16. 9 points
  *Sveiki RLS'iečiai, sugalvojau pakurt labai paprastą eventą, bet prizas (500'000e) atsižvelgiant į konkurso sudėtingumą, yra gan nemažas.* Nežadu rašyt ahjn, aprašymų ir pnš. einam prie punktų, kuriuos turit įvygdyt kad dalyvautumėt evente.: 1. Palike'int RLS FB puslapį ( https://facebook.com/RLS.LT/ ) 2. Pasekit šitą FB paskyrą ( https://www.facebook.com/andrius.paldauskas ) 3. Pakomentuokit šitoj temoj skaičių nuo 1-100 Laimėtojas bus išrinktas: 2018.08.15, per random.org išrinksiu. Išrinkus laimėtoją, sutikrinsiu ar atlikęs surašytus punktus. (aijo, 13mečiai braindead'ai, kurie galvoja kad čia dėl like ant nuotraukų ar pnš. net nekomentuokit pls)
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00