Jump to content

Miss_Tusinukaslt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.116
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Apie Miss_Tusinukaslt

 • Rangas
  JDM <3
 • Gimtadienis 2001.01.11

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

19.249 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:Miss_Tusinukaslt Kiek laiko išbuvote serverio prižiūrėtoju:70dienų Kodėl paliekate prižiūrėtojo pareigas:Visų pirma noriu atsiprašyti tų žmonių, kurie manimi tikėjo ir labiausiai tavęs Tazai, kad antrą kadencija nuvyliau, bet netikėjau, kad aktyvumas kris taip stipriai. Prasidėjus 10 klasei ir žinant, kad artėja egzaminai nebesinori kaisti prie kompiuterio ir valandas, kurias geriau leistum ruošiantis egzaminams ar laisvam laikui. Tiesiog nenoriu gadinti mokslų dėl žaidimo, kadangi mano užimti postai žaidime, realybėje nieko nereikš. Tikrai galėčiau pralošti tą minimumą, bet tikslo žaisti ir taip praleisti laisvą laiką tikrai nesinori. Be to turiu didelius šansus patekti į stipresnę klasę, todėl reikia dėti daug pastangų/laiko kurio ir taip mažai lieka po darbų. Taigi tiek, tikiuosi kažkada vėliau teks pabuvoti prižiūrėtoju, kadangi kaip ir minėjau įsimylėjau pareigas. Dar kartą sorry į rls dar grįšiu!(forume būsiu) Peace.
 2. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:M_T Kiek laiko būsite neaktyvus:09.03-09.04 Priežastis: monitoriui rip
 3. Ačiū už suteiktą šansą! @Deividas_Gti Congrats, finally . Taip pat sveikinu ir kitus!
 4. Naujasis Rusų Mafijos bosas!

  Sveikinu, sėkmės!
 5. Armijos direktorius jau čia!

  Sveikinu Aveiraaa, tikėjausi, kad gausi. Visokeriopos sėkmės!
 6. Taksi direktoriumi tampa...

  Sveikinu! Visokeriopos sėkmės.
 7. Peikiu Fuxeris_Fuxas

  ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Fuxeris_Fuxas Pažeidimo aprašymas:Admin komandų piknaudžiavimas Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://imgur.com/a/1iTIk ir http://imgur.com/a/wZaKB
 8. Policijos nuolatinis albumas.

  08.21 treniruotė. Hide n seek rungtis. Narvo rungtis. 3vs3 rungtis Truputį į armūhos bazę įsiveržėm pasitreniruoti įgūdžius reikalingus grobimų metu. Tikiuosi Gerb. Tadas_Black nesupyks Įtemptos pirmos varžybos vyko dėl pirmos vietos, kurių nugalėtojas išsisprendė vandenyje. Visiems dėkoju už treniruotę, buvote puikūs visos treniruotės metu ir po to grobime, mačiau jūsų pastangas. Mintyje atsiranda vis daugiau minčių ką smagaus galiu su jumis nuveikti treniruočių metu, kad pagerintų jūsų įgūdžius. Labai lauksiu jūsų kitą treniruotę, kadangi šiandien PD stengėsi atlaikyti spaudimą ir didžiuojuosi visais jumis. Jeigu būtų daugiau tokių kaip jūs teisėsaugą dominuotų ir nusodintų mafijas!
 9. Naujasis F.T.B direktorius! Būsimo DPKT analizė.

  Sveikinu pitbulli, sakiau, kad gausi . Dabar tik surink aktyvią komandą ir kelk FTB vardą! P.S. Torinai ir tave sveikinu, šauni analizė be to!
 10. Drag event'as iš namo.

  @Mantas_Sviderskas LOCCCKKKKKK
 11. Peikiu Tomas_Shanai

  Pats kaltas, kad ne savo galva mastai + patiek nuotraukas, kad trukdė
 12. Peikiu Tomas_Shanai

  ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Tomas_Shanai Pažeidimo aprašymas:Admin komandų piknaudžiavimas siekant sutrumpinti savo bendradarbių sedėjimo kalėjime laiką(po grobimo). P.S. Jis kaip ir coco ir Andrius dirba TB. Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://imgur.com/a/tlmq2 P.S. Banned : http://imgur.com/a/DTTJs
 13. Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinu carteri, sakiau, kad gausi
 14. Drag event'as iš namo.

  Hello, Taigi kaip supratote iš pavadinimo bus rengiamas traukos lenktynių renginys iš namo. Taip pat bus išrinktas ir gražiausias lenktynių automobilis. Taisyklės: Draudžiamos pagalbinės programos(čytai) /ban Nebus toleruojamas joks trugdymas renginio/šaudymas. /jail 2700s Dalyvaus tik neuždraustos transporto priemonės. Išankstinės registracijos nėra. Smagiai praleisti laiką! Draudžiamos transporto priemonės: Infernus, Buffalo, Bullet, hotring visi(paprastas/a/b) oro/vandens transportas, Darbinis transportas. Papildoma informacija: Trąsos bus pateiktos šeštadienį likus porai valandų iki renginio pražios, Viskas bus filmuojama, todėl jeigu būsite nubausti, galite net neprašyti įrodymų! Laikas: 2017.08.19 19:00, Vieta: San Fierro tarptautinis oro uostas /tpdrag, Kiekvieną etapą trąsa keisis! Prieš prasidedant renginiui bus išrinktas gražiausias automobilis, kurio vairuotojui bus įteikta 10'000€ vertės piniginis prizas! Jeigu turite klausimų kreipkitės forume į AŽ arba žaidime į /sms Pirma trasa Antra trasa Trečia trasa Ketvirta trasa (jeigu prireiks) LAIMĖTOJAI: GRAŽIAUSIAS TRANSPORTAS : Guseppe_Colombo 10k NAMO LAIMĖTOJAS: Umronix_Woodrow (namas)
×