Jump to content

Miss_Tusinukaslt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.102
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Reputacija

108 Turintis ką pasakyti

Apie Miss_Tusinukaslt

 • Rangas
  JDM <3
 • Gimtadienis 2001.01.11

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

13.918 profilio peržiūros
 1. Policijos nuolatinis albumas.

  08.21 treniruotė. Hide n seek rungtis. Narvo rungtis. 3vs3 rungtis Truputį į armūhos bazę įsiveržėm pasitreniruoti įgūdžius reikalingus grobimų metu. Tikiuosi Gerb. Tadas_Black nesupyks Įtemptos pirmos varžybos vyko dėl pirmos vietos, kurių nugalėtojas išsisprendė vandenyje. Visiems dėkoju už treniruotę, buvote puikūs visos treniruotės metu ir po to grobime, mačiau jūsų pastangas. Mintyje atsiranda vis daugiau minčių ką smagaus galiu su jumis nuveikti treniruočių metu, kad pagerintų jūsų įgūdžius. Labai lauksiu jūsų kitą treniruotę, kadangi šiandien PD stengėsi atlaikyti spaudimą ir didžiuojuosi visais jumis. Jeigu būtų daugiau tokių kaip jūs teisėsaugą dominuotų ir nusodintų mafijas!
 2. Naujasis F.T.B direktorius! Būsimo DPKT analizė.

  Sveikinu pitbulli, sakiau, kad gausi . Dabar tik surink aktyvią komandą ir kelk FTB vardą! P.S. Torinai ir tave sveikinu, šauni analizė be to!
 3. Prižiūrėtojų ataskaitos

  Vardas_Pavardė:Miss_Tusinukaslt Trumpai aprašykite savo savaitę. Kaip sekėsi?:Iš ties neblogai. Pakeičiau darbo aplinką ir aktyvumas padidėjo stipriai. Tik atsirado ir minusas, ne visada galiu padėti naujokams, kadangi įsidarbinus į teisėsauga, kurioje pažeidėjų gatvėse pilna + dažnai vykstantys grobimai neleidžia išnaudoti savęs 100proc. Bet kai surandu laisvą sekundę visada bandau padėti. P.S. Gal ir nesimatys taip smarkiai +- keletą nuotraukų mažiau. Ir pradėjau daugiau boominti, nes po miestą tenka daugiau važinėti Pirmos dienos atlikti darbai:http://imgur.com/a/YOGxe Pirmos dienos aktyvumo nuotrauka:http://imgur.com/a/gMs10 Antros dienos atlikti darbai:- Antros dienos aktyvumo nuotrauka:08.15 pražaidžiau daugiau, tik nenusifotografavau(200 su viršum), vyko bankas ir kadangi nežinojau btk slaptažodžio, o /dzinute senas buvo parašytas paklausiau pass ir nuėjau į btk ir nukritau nuo car. Telinausi ir tikėjausi, kad bus ne banko teritorijoje, bet pasirodo buvo kitaip ir vercetti užbanino 24h... Būčiau pražaidęs tikrai nemažai, nes planų dieną jokių nebuvo... Trečios dienos atlikti darbai:http://imgur.com/a/xuwdw Trečios dienos aktyvumo nuotrauka:http://imgur.com/a/Luwsv Šeštadienio aktyvumo nuotrauka:http://imgur.com/a/cqcqF Šiandieną daug reikalų turėjau tiek asmeninių, tiek su event'u. Organizuoti konkursai:http://imgur.com/a/KLME1 Čia bus ir už paskutinę savaitę, nes tikriausiai neturėsiu laiko surengti.
 4. Grubūs darbuotojų pažeidimai

  Atsiprašau, kad komentuoju (dėl pitbull) čia yra bug'as, ne vieną kartą rodė, kad be šviesų, nors įjungtos spidometre. Ta prasme nedega. Tadai jei neįtikinimai nuskambėjau galėsiu pabandyti parodyti.
 5. Drag event'as iš namo.

  @Mantas_Sviderskas LOCCCKKKKKK
 6. Peikiu Tomas_Shanai

  Pats kaltas, kad ne savo galva mastai + patiek nuotraukas, kad trukdė
 7. Peikiu Tomas_Shanai

  ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Tomas_Shanai Pažeidimo aprašymas:Admin komandų piknaudžiavimas siekant sutrumpinti savo bendradarbių sedėjimo kalėjime laiką(po grobimo). P.S. Jis kaip ir coco ir Andrius dirba TB. Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://imgur.com/a/tlmq2 P.S. Banned : http://imgur.com/a/DTTJs
 8. Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinu carteri, sakiau, kad gausi
 9. Drag event'as iš namo.

  Hello, Taigi kaip supratote iš pavadinimo bus rengiamas traukos lenktynių renginys iš namo. Taip pat bus išrinktas ir gražiausias lenktynių automobilis. Taisyklės: Draudžiamos pagalbinės programos(čytai) /ban Nebus toleruojamas joks trugdymas renginio/šaudymas. /jail 2700s Dalyvaus tik neuždraustos transporto priemonės. Išankstinės registracijos nėra. Smagiai praleisti laiką! Draudžiamos transporto priemonės: Infernus, Buffalo, Bullet, hotring visi(paprastas/a/b) oro/vandens transportas, Darbinis transportas. Papildoma informacija: Trąsos bus pateiktos šeštadienį likus porai valandų iki renginio pražios, Viskas bus filmuojama, todėl jeigu būsite nubausti, galite net neprašyti įrodymų! Laikas: 2017.08.19 19:00, Vieta: San Fierro tarptautinis oro uostas /tpdrag, Kiekvieną etapą trąsa keisis! Prieš prasidedant renginiui bus išrinktas gražiausias automobilis, kurio vairuotojui bus įteikta 10'000€ vertės piniginis prizas! Jeigu turite klausimų kreipkitės forume į AŽ arba žaidime į /sms Pirma trasa Antra trasa Trečia trasa Ketvirta trasa (jeigu prireiks) LAIMĖTOJAI: GRAŽIAUSIAS TRANSPORTAS : Guseppe_Colombo 10k NAMO LAIMĖTOJAS: Umronix_Woodrow (namas)
 10. Policija | Neaktyvumo anketa

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :M_T 2. Kada pasiimate neaktyvumą ? :2017.08.16 3. Kiek dienų būsite neaktyvus ? :1 dieną. 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus ? :/ban 24h gavau.
 11. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:Miss_Tusinukaslt Kiek laiko būsite neaktyvus:1d. Priežastis:/lban 24 už /to per banką
 12. Peikius Miss_Tusinukaslt

  Žinau ir verkiu
 13. Peikius Miss_Tusinukaslt

  Susimaišė laikai, todėl netyčiomis dėjau 2700 vietoj 1800 (Prieš tai mute gavai už daug kartinius keiksmus ir susimaišė) + gavai jailą, kad trugdei atranką pas Joną_Painą. Kaltas esu dėl laiko, kad ilgesnis ;/
 14. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:Miss_Tusinukaslt Kiek laiko būsite neaktyvus:1 dieną(08.12) Priežastis:Neturėjau laiko prisėsti.
×