Jump to content

Miss_Tusinukaslt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.116
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Apie Miss_Tusinukaslt

 • Rangas
  JDM <3
 • Gimtadienis 2001.01.11

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

22.707 profilio peržiūros
 1. Sveiki, norėčiau sužinoti, kuri programa pranašesnė video editinime(sony vegas pro14 ar adobe premiere pro)? Su kuriuo lengviau dirbti, ir kuri turi daugiau funkcijų. Turiu vieną didelį darbą, o su programa, kuria ankščiau editindavau atsisiuntimo nebėra Windows, tik mac.

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Miss_Tusinukaslt

   Miss_Tusinukaslt

   Ačiū už nuomonę, vis dėlto siųsiuosi ir dirbsiu su adobe, nes video rimtas(vestuvių edit reikia XD) turiu HUUUUUUGE planų ir idėjų + draugas padės išmokti(+ tutorial youtubei), bet jeigu nieko nepavyks, tai vegasa imsiu.

  3. Tom_White

   Tom_White

   Vestuvių edit - adobe? Seni pls :D

  4. Miss_Tusinukaslt

   Miss_Tusinukaslt

   Nors jo, vegasą einu siųstis, tyngiu tutorials žiūrėti :D sėkmės jums rls

 2. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:Miss_Tusinukaslt Kiek laiko išbuvote serverio prižiūrėtoju:70dienų Kodėl paliekate prižiūrėtojo pareigas:Visų pirma noriu atsiprašyti tų žmonių, kurie manimi tikėjo ir labiausiai tavęs Tazai, kad antrą kadencija nuvyliau, bet netikėjau, kad aktyvumas kris taip stipriai. Prasidėjus 10 klasei ir žinant, kad artėja egzaminai nebesinori kaisti prie kompiuterio ir valandas, kurias geriau leistum ruošiantis egzaminams ar laisvam laikui. Tiesiog nenoriu gadinti mokslų dėl žaidimo, kadangi mano užimti postai žaidime, realybėje nieko nereikš. Tikrai galėčiau pralošti tą minimumą, bet tikslo žaisti ir taip praleisti laisvą laiką tikrai nesinori. Be to turiu didelius šansus patekti į stipresnę klasę, todėl reikia dėti daug pastangų/laiko kurio ir taip mažai lieka po darbų. Taigi tiek, tikiuosi kažkada vėliau teks pabuvoti prižiūrėtoju, kadangi kaip ir minėjau įsimylėjau pareigas. Dar kartą sorry į rls dar grįšiu!(forume būsiu) Peace.
 3. Neaktyvumo, atostogų, pareigų paliko anketos

  Vardas_Pavardė:M_T Kiek laiko būsite neaktyvus:09.03-09.04 Priežastis: monitoriui rip
 4. Naujasis Rusų Mafijos bosas!

  Sveikinu, sėkmės!
 5. Armijos direktorius jau čia!

  Sveikinu Aveiraaa, tikėjausi, kad gausi. Visokeriopos sėkmės!
 6. Taksi direktoriumi tampa...

  Sveikinu! Visokeriopos sėkmės.
 7. Peikiu Fuxeris_Fuxas

  ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Fuxeris_Fuxas Pažeidimo aprašymas:Admin komandų piknaudžiavimas Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://imgur.com/a/1iTIk ir http://imgur.com/a/wZaKB
 8. Naujasis F.T.B direktorius! Būsimo DPKT analizė.

  Sveikinu pitbulli, sakiau, kad gausi . Dabar tik surink aktyvią komandą ir kelk FTB vardą! P.S. Torinai ir tave sveikinu, šauni analizė be to!
 9. Drag event'as iš namo.

  @Mantas_Sviderskas LOCCCKKKKKK
 10. Peikiu Tomas_Shanai

  Pats kaltas, kad ne savo galva mastai + patiek nuotraukas, kad trukdė
 11. Peikiu Tomas_Shanai

  ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):@Tomas_Shanai Pažeidimo aprašymas:Admin komandų piknaudžiavimas siekant sutrumpinti savo bendradarbių sedėjimo kalėjime laiką(po grobimo). P.S. Jis kaip ir coco ir Andrius dirba TB. Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://imgur.com/a/tlmq2 P.S. Banned : http://imgur.com/a/DTTJs
 12. Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinu carteri, sakiau, kad gausi
 13. Drag event'as iš namo.

  Hello, Taigi kaip supratote iš pavadinimo bus rengiamas traukos lenktynių renginys iš namo. Taip pat bus išrinktas ir gražiausias lenktynių automobilis. Taisyklės: Draudžiamos pagalbinės programos(čytai) /ban Nebus toleruojamas joks trugdymas renginio/šaudymas. /jail 2700s Dalyvaus tik neuždraustos transporto priemonės. Išankstinės registracijos nėra. Smagiai praleisti laiką! Draudžiamos transporto priemonės: Infernus, Buffalo, Bullet, hotring visi(paprastas/a/b) oro/vandens transportas, Darbinis transportas. Papildoma informacija: Trąsos bus pateiktos šeštadienį likus porai valandų iki renginio pražios, Viskas bus filmuojama, todėl jeigu būsite nubausti, galite net neprašyti įrodymų! Laikas: 2017.08.19 19:00, Vieta: San Fierro tarptautinis oro uostas /tpdrag, Kiekvieną etapą trąsa keisis! Prieš prasidedant renginiui bus išrinktas gražiausias automobilis, kurio vairuotojui bus įteikta 10'000€ vertės piniginis prizas! Jeigu turite klausimų kreipkitės forume į AŽ arba žaidime į /sms Pirma trasa Antra trasa Trečia trasa Ketvirta trasa (jeigu prireiks) LAIMĖTOJAI: GRAŽIAUSIAS TRANSPORTAS : Guseppe_Colombo 10k NAMO LAIMĖTOJAS: Umronix_Woodrow (namas)
 14. Peikius Miss_Tusinukaslt

  Žinau ir verkiu
 15. Peikius Miss_Tusinukaslt

  Susimaišė laikai, todėl netyčiomis dėjau 2700 vietoj 1800 (Prieš tai mute gavai už daug kartinius keiksmus ir susimaišė) + gavai jailą, kad trugdei atranką pas Joną_Painą. Kaltas esu dėl laiko, kad ilgesnis ;/
×