Tom_White

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.779
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  79

Apie Tom_White

 • Rangas
  GKB
 • Gimtadienis 1998.03.08

Profilio informacija

 • Miestas
  Jasnopolis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

118.397 profilio peržiūros
 1. Šiek tiek update iš TS pusės:

   

  Bus pradėti vesti buvusių narių (priž, admin, mod) sąrašai, su šiek tiek notes apie juos, datom ir kitais š (Tazo priž idėjos copy paste)

   

  Būsimieji Ex Administratoriai ir Moderatoriai po pareigų palikimo galės išsirinkti kokį tik norį paveiksliuką, ir jiems bus duodama visiškai nemokama icona, su užrašu "Buvęs TS Administratorius" ar moderatorius. Taip norim bent kiek nors atsidėkoti už Jūsų darbą, ir aišku kiti matys, kad buvot aukštose TS pareigose. (galėsit achuelintxdDDDd). Irrrrrrr gal ta icona turės kokių spec galimybių, hmmmmmmmm

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  admin prizxDDD

 2. laba diene a as norejau parasyti tau zinute su padeka uz blogu skilti tai va

  1. Ridas

   Ridas

   sw np, sori kad tik daba, internet explorer zn

 3. tiek rašiau ir jau nusiscrollino *keiksmai* 

   

   

 4. Tom_White

  Naujoko įspūdžiai

  Šonus kitą kartą sutvarkyk, kad nebūtų video tarp portreto rėmų
 5. Tom_White

  Versija 3.5.1 ir 3.5.2

  jo pls pridekite priz 889 naujas cmd ne del to kad butu dar labiau achuel o seip sdel zaideju tigi ir nu zinai pagalbos ar kaip ten px kad patiem priz labiau pagalbos reiktu nei naujokam nu bet cia kitam kartui ate
 6. 1 like 1 prayer can we get 50likes guys cmon we can do it yeee
 7. Zoologijos parko uždarymo proga ir rls komandos "vieningumo" proga primenu, kad pasikapot kaip tikri internetiniai marozai galėsite jau šį šeštadienį, 20:00h ! VIP'inių vietų užsakymai atliekami iki penktadienio, staliukai su gėrimais bei maistu - privačiai. Durys atsirakina 19:30, įėjimas tik su pasais, ant kurių parašyta "RLS komanda yra vieninga", kadangi juos ar taip ar taip renginio pabaigoje visi draugiškai sudeginsime salės viduryje. Prizai dideli, o mus remia "UAB tavęs nemyli tėvai", todėl didelis dėkui jiems, už šio renginio palaikymą. Visiem linkiu susilaužyt netyčia kaklus ir susimatysime šeštadienį! Geros dienos!:)
   

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Lukas_Karosas

   Lukas_Karosas

   ka zn sjp visus ant bazaro paimciau bet ce nelygis man... 

  3. Lukas_Cola

   Lukas_Cola

   @Invision_Power pls dalyvauk... jei dalyvausi - dalyvausiu ir aš...

  4. Invision_Power

   Invision_Power

   jo būtinai, dalyvausiu, rezervuok staliuką. @Lukas_Cola

 8. Tom_White

  Papeikimas - DP nariams

  KAI PARAŠAI JAU 5-Ą MONSTR PAPEIKIMĄ, O JO DAR NENUŠALINA GERAI PADIRBINĖJU ĮRODYMUS SU SONY VEGASU, TURIU PATIRTIES VERTIME, SUGEBU SUSIDRAUGAUTI SU DPKT NARIAIS IR GALIU TAIP JUOS NUVERSTI. SUSIDOMĖJĘ PM.
 9. Atėjot kaip autistai, pradėjot šnekėt šudus, Tpaba jus visus išmovino, kad dingtumėt. Nee, jūs grįžot vėl (grįžta turbūt deleted memory, ane nekaltuti?:/) toliau šnekėjot savo šudus, nes tigi jūs kieti ir galit trukdyt visiem, tigi čia bajeris. Gavai baną, tavo draugelis gavo baną, o trečias pabėjo, pamatęs kaip jo draugužiai riteriai krenta nuo savo stipriųjų karo žirgų. Pasipisk su savo "anoniminiais" papeikimais, nes tikrai nežinau kas esi. Kitą kartą nueikit su savo stand up humoro programa į *reklama.lt* ts, ten girdėjau daug atrakintų kanalų yra, ir tikrai niekas jūsų nei n* pasiūs, nei pasakys, kad dingtumėt, nei išmovins iš kanalo (turbūt tai net ne ženklas buvo, kad nesat pageidaujami), net bano ten nepis bičiulėliai. Gl su savo cirku ant neįgalių vežimo ratukų.
 10. Tom_White

  BAZARŲ KOVŲ TURNYRAS [ŠEŠTADIENIS 20:00H]

  Norėčiau, kad kažkas padarytu tokį, nes dalyvaučiau 100proc