Jump to content

Deimantas_Hip

„The Ballas“ Gaujos bosas
 • Pranešimų skaičius

  537
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Apie Deimantas_Hip

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

8.698 profilio peržiūros
 1. Pasielgiau, kaip man atrodė geriausia suteikiau šansą pasitaisyti Lingo.. Plius sakė kad tu pirmas ji puoliai.
 2. The Ballas // Papeikimai.

  Taip, įspėtas bus
 3. Naujasis Siciliečių mafijos bosas!

  Sveikinimai
 4. Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Deimantas_Hip 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas:The Ballas gaują 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? Rytoj, t.y 01.12. 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Išvažiuoju į balių, su kolegom grįšiu šeštadieni. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Pavaduotojai: Lukas_Zip ir Mantas_Cassilas.
 5. Atvežė picą ir dar papozavom kartu
 6. Versija 3.4.2

  Na čia irgi tiesa, tik pasiūliau savo nuomone.
 7. Versija 3.4.2

  Kokia parduotuve narkotiku sukurtu, kaip su ginklais ir manau būtų gerai... Kuriuos pvz galėtų vežti trv kaip seniau.
 8. Kaip patekti į garbės sąraša ? 1. Išdirbti bent 10 dienų, The ballas gaujoje. 2. Prisidėti prie The ballas gaujos gerais darbais. Vardas_pavardė // Už ką pateko ? // Kada pateko ? // Mantas_Cassilas Puikiai atliko pavaduotojo pareigas 18.01.14 Lukas_Zip Puikiai atlieka pavaduotojo darbą 18.01.15
 9. Čia patekę žmonės, negalės įsidarbinti į The Ballas gaują, iki kol aš būsiu direktorius nebent bus galimybė išsipirkti. Už ką galima čia patekti ? 1. Kenkima The ballas gaujai. 2. Neišdirbima minimalaus laikotarpio. 3. Pastovu prašyma kad būtų priimtas į gaują.. Vardas_Pavardė // Už ką pateko ? // Išsipirkimo kainą // Nuo kada ? //
 10. Jeigu žinote kad negalėsite pražaisti, bent 60 min į dieną užpildykite neaktyvumo anketa. Anketa. Jūsų Vardas_Pavardė: Nuo kada iki kada negalėsite prisijungti ?: Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus ?:
 11. Čia galite parašyta apie gaujos nario padaryta pažeidima. Anketos šablonas. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: 2.Prasižengusio gaujos nario Vardas_Pavardė: Kaip nusižengė ?: Įrodymai, video/nuotraukos:
 12. Perliukų rinkimų apžvalga !

  Ačiū
 13. The Ballas gauja - Tai viena iš dviejų gaujų, kuri yra isikurusi los santos mieste ir kovoja prieš Grove street gauja dėl zonų. Dar The ballas gauja gali padėti mafijoms, banko, žmogaus, pastato.bazės grobimuose. Ko reikia norint isidarbinti į The ballas gaują ? 1. 35'000 bendros xp patirties 2. Vairavimo teisių, ginklų licenzijos 3. Turėti gerus šaudymo, ir vartojimo igudžius 4. Turėti TeamSpeak programą ir mikrofoną 4. Nebūti TGMS ar BDS sąraše, ir juodajam sąraše. The ballas gaujos apranga: The ballas gaujos transportas: The ballas gaujos informacija: Gerbti, gaujos bosą/parankini Gerbti kitus gaujos narius Neatsijunginėti zonos metu Į diena pražaisti bent 60 min. Arba bent jau pasistengti prisijungti į grobimus Išdirbti bent 5 dienas Nedaryti nesamoniu Būti vieningiems Turėti TeamSpeak programą, ir veikianti mikrofona Žaisti sąžiningai, jokių čytu ir žaidimą lengvinančių programų Taisyklės gali būti pildomos!
 14. Perliukų rinkimų apžvalga !

  Ačiū už suteikta šansa! Stengsiuosi nenuvilti
×