Edvinas_Neon

Narys
 • Pranešimų skaičius

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Edvinas_Neon

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

729 profilio peržiūros
 1. Edvinas_Neon

  Giriu Darius Blogizzz

  Ko jus verkiat xddd Gi sneku ne uz visa srv, sneku uz save, mano nuomone, kaip as matau savo akimis ir vsio. Man Darius tiesiog labiau limpa nei kiti ir viskas.
 2. Edvinas_Neon

  Giriu Darius Blogizzz

  Gal taip gal ne, bet tai tik mano nuomone, kitiem gal kitaip atrodys, ar pnš, bet mano atžvilgiu, teisinga mano nuomonė. Beto nesakau, kad jau kiti ten belekas, ne tiesiog is jusu iskiriu dariu.
 3. Edvinas_Neon

  Giriu Darius Blogizzz

  Tikra teisybė iš visos Rls komandos, tai tik Darius_Blogizzz vertas, tikro komandos nario vardo, visada kiek reikėdavo pagalbos padėdavo, neignorindavo, tikras šio serverio aukselis, kuris tikrai vertas daugiau.
 4. Edvinas_Neon

  Savaitės naujienos

  Aik tu sau SUPER!!!!! Skatesi tai lyg grynas laikrastis, mldc belekaip
 5. Edvinas_Neon

  Pagalba del youtube

  rakinkit jau padejo susitvarkyt
 6. Edvinas_Neon

  Pagalba del youtube

  https://imgur.com/a/976lG nžn kas čia per pieva, bet jau visa diena taip. Pajungia tą youtube, rodo kad pakrauna, bet rodo tik balta lapa daugiau nieko, jeikas nusimanot pagelbėkit.
 7. Edvinas_Neon

  Išniekintieji

  Dw dw dw xddd mesk xddd, tik zek kad paskui koju neisukitu
 8. Edvinas_Neon

  Išniekintieji

  Labai faini darbai !!!! Lauksim ir daugiau tokių
 9. Edvinas_Neon

  Bill_White free ban

  Nuo šiol už relog, kai žaidėjas tyčia atsijungia su /ant (iki 40star) ir nusikalteliui nebuvo sudėtas visas įtarimas, jis per 24h turi teisę: sudėti visą likusį įtarimą (kadangi įrodymai galioja 30min., norint, kad jie galiotų visas 24h., apie relogerį turi būti pranešta forume čyterių/kenkėjų temoje arba darbo direktoriaus sukurtoje temoje) uždėti įtarimą už relog (p.s. nepamirškite, kad maksimalus galimas įtarimas yra 259star!) atimti ginklų licenziją, jei teisėsaugininkas turi įrodymus atimti vairavimo teises, jei teisėsaugininkas turi įrodymus Visiems šiems blokavimams tinka tik VIDEO ĮRODYMAI. Nuotraukos netinka. Apie visus relogerius kaip ir seniau, pranešama čyterių, kenkėjų skiltyje.
 10. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Bill_White Pažeidimo aprašymas: Free ban. Kiek žinau tai banint su star negali, o pagal tvarką taip reikėjo elgtis kitaip. Taip pat norėčiau video įrd, nes nuotraukos netinka Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/L1Wy3 Atsiprasau tazai bei moderatoriai, jot ne tas V_P, bet ntc uzblokavau trumpuju sms siuntina ir negaliu atsibanint su King_Vegeta
 11. Edvinas_Neon

  Peikiu King_Vegeta

  Kokia tu čia matematika skaičiavai??????? 2700s už skelbima į vc + 2700 įžd. Viso gaunasi 5400s. O dėl to, kad pridėjau už ižd manau teisingai, nes buvom dar du radistai, ir tu pasakei ,, nrmls radistas afk,, tai taip supratom, kad mes nenormalūs, kas yra lygu įžd. https://imgur.com/a/s9HAE
 12. Edvinas_Neon

  Perku King_Vegeta

  FREE FREE FREE FREE FREE FREE FREE https://imgur.com/a/5HEMT p.s pildau per edvinas, nes vegeta bane
 13. Edvinas_Neon

  Perku King_Vegeta

  Ta prasme ar tau su galva negerai ar kas??? Pats darai nesamones ir paskui verki dėl pasėkmių???? Krč graudu yra. Ta prasme tu atėjai su savo kitu acc dėjai man free mute ir pasišalinai iš srv, ane tipo matai tu man free užmesi tau viskas ok bus, bet ne. Tu ką manai ateisi per kitą acc darysi nesamones, ateisi su kitu viskas bus ok??? Pamiršk pats kaltas esi man dėjai free mute aš tau dėjau free mute. Tazai nežinau kaip tu, bet manau suprasi mano šį poelgį, nes pats dėjo free mute, pabėgo iš srv,atėjo su kitu acc lyg nieko nebūtų buvę. Pats prisivirė košės, tai tegul ir neverkia. Va ird https://imgur.com/a/ZIYkX p.s pildau per edvina, nes vegeta bane
 14. Edvinas_Neon

  Peikiu King_Vegeta

  King_Vegeta bane. todel rasau per cia. Saunuolis daniel esi , kad padedi va ird https://imgur.com/a/ptF9S