Lukas_Monstr

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  1.867
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

Apie Lukas_Monstr

 • Rangas
  i'm that silhouette, that all black figure
 • Gimtadienis 2012.06.01

Profilio informacija

 • Miestas
  Southwell

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

21.051 profilio peržiūros
 1. Abu direktoriai įspėti vienu įspėjimu.
 2. Lukas_Monstr

  Versija 3.4.8

  Biški ne taip supratai šitą vietą. "Nuo šiol "relog" atlikę surakinti ir su įtarimo lygiu asmenys prisijungę per 24h atsidurs kalėjime" žmogus su antrankiais padaręs relogą vistiek atsiras kalėjime (būdavo, kad prisijungus po valandos, nebesedėdavai kalėjime) Ir kalėjime nužudžius žmogų ir išėjus AFK, laikas neina tik tada, kai kalėjimo viduje yra pareigūnas.
 3. Lukas_Monstr

  Versija 3.4.8

  gg aimas ;DDDDDDDDDDD
 4. (Meme credits: @Tpaba_Akgandzia) Sveiki visi, aš tariu jums, šios nuostabios bendruomenės nariai! Šiandien buvo renkamas naujasis The Ballas gaujos bosas, į šias pareigas sulaukiau vos dviejų (Vieno troll) anketų. Kandidatai nebuvo iš pasakų karalystės, na bet turime ką turime. Anketų - 2 Atmesta už taisyklių pažeidimus - 0 Kandidatų - 2 Aurimas_Pečiulaitis - Sveikas, Pečiau. Nemanau, kad praėjo ilgiau nei savaitė nuo tavo grįžimo, o jau matau anketą į direktoriaus pareigas. *HaHa*! Pirmoji tavo idėja tai kokaino kompensavimas. "kiekvienas darbuotojas galės sugrąžinti 21% sumos nuo sunaudoto kokaino kiekio per kiekvieną grobimą" Aaaaaai, tai suprantu, jeigu darbuotojas sunaudos 100 kokaino zonoje, jis tau galės atiduoti 21 kokaino kaip komensacija tau? Aaiiii, suprantama, suprantamai išdėstyta idėja, išsamiai paaiškinta. Antroji idėja, treniruotės. Nu taip, treniruotės yra iš tikrųjų puiki idėja! Aimo_Brolis - Na Dariau, štai tavo ilgai laukta diena, tu vėl skelbiamas naujuoju The Ballas gaujos bosu! Ateičiai, siūyčiau tau labiau padirbėti link gramatikos, mačiau naudoti šių gyvūnų: , bei nenaudoti tokių terminų: "Gabrielius(Gabis)". Praeitis tavo ne kokia, čytinai daug ir už tai sedėjai grubių pažeidėjų sąrašuose. Tai tavo antras ir paskutinis šansas įrodyt, kad pasitaisei. Naujasis The Ballas gaujos bosas - Aimo_Brolis! Direktorių Priežiūros komanda.
 5. Sveiki visi skaitantys, šiandien, po ilgo laiko buvo renkamas TRV direktorius, sulaukiau penkių anketų, apie jas apačioje. Anketų - 5 Atmesta už taisyklių pažeidimus - 2 Kandidatų - 2 Norintys savo anketos analizės - AŽ. (2) Laimis_Over - Sveikas, Laimuti! Anketa pradėsiu analizuoti nuo idėjų, kaip ir sakei, svarbiausio kriterijaus. Pirma tavo idėja, Procentai. Įdomiai nusprendei pakeisti populiarią virtualios valiutos sistemą, tik kyla klausimas, ar darbuotojas galėtų turėti aukštesnį nei 100 procentinį efektyvumą? Virtualios Valiutos sistema labai populiari dėl jos efektyvumo bei papildomų galimybių darbuotojams, darbas su šia sistema tampa įdomesnis, o taviškė sistema irgi labai panaši, tai kritikuot nelabai galiu. Antroji idėja, Sutartis. Kuo toliau, tuo dažniau pradedu girdėti šią idėja, bet įgyvendinama - dar neteko. Manau geras būdas gauti papildomo pelno, bei užtikrinti, jog darbuotojai išdirbs bent minimalų laikotarpį.Trečioji idėja, rekordų knyga. Gera idėja, potencialiai atneštų pliusų firmai. Nėra tekę dažnai matyti. Pagrindinės priežastys kodėl lieki antruoju kandidatu - Aurimas yra bent 100 TRV lygių labiau patyręs už tave, sulaukė daug daugiau palaikymo iš serverio žaidėjų pusės bei mano akyse yra tinkamiausias kandidatas į šias pareigas. (1) Aurimas_Samp - Labas, Aurimai! Visų pirma, šaunu, kad aprašei savo praeities pareigas tikrai išsamiai. Norėčiau paminėti, kad virtualios valiutos sistemos idėja priklauso Hipster_Limon, ne Deividui ir ne Rugilei. Tad nepamiršk paminėti jo vardo temoje. Senai jau nesu matęs tavęs direktoriaus pareigose, bei neteko tavęs stebėti daug, tačiau tavo reputacija serveryje kalba už tave. Visus užpildžiusius į šias pareigas lenkei BENT šimtu TRV lygių, palaikymo šiuose rinkimuose taip pat sulaukei tikrai daug, net susilaukiau tavo pagyrimų iš kitų žaidėjų. Na ir norėčiau pasveikinti bei palinkėti sėkmės šiose pareigose! Direktorių Priežiūros komanda.
 6. Visi asmenys, esantys grubių pažeidimų sąraše už 5 dienų nepradirbimą, buvo ištrinti. Su šeštuoju RLS gimtadieniu!

 7. Lukas_Monstr

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  San Aivaras
 8. Naujasis Grove Street gaujos bosas...

   

   

   

  Naujasis Grove Street gaujos bosas - Gabis_Plaipa! 

  Analizės nebus, kadangi užpildė tik jis vienas. Sėkmės karo zonoje! 

 9. Lukas_Monstr

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Irmantas Negausi
 10. Taksi direktoriaus pareigos perleidžiamos Feat_Thompson, bei praranda Grove Street gaujos boso pareigas.

   

  Feat'as pareigose išbuvo 2 mėnesius, eilinį kartą pasirodė gerai, buvo aktyvus didžiąją direktoriavimo dalį, bei turi puikią reputaciją neutraliuose darbuose, bei dėl kitų priežasčių direktoriaus pareigos yra perleidžiamos būtent jam. 

   

  Atsiprašau, kad gaunas tokia makalynė.

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   ė Smečka pareik pas many , reikia alkoholikų štaba palaikyt

  3. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   Taksi neutralus darbas? Kai toks direktorius tai skamba kaip Taksi gauja ;D Sėkmės Fytai.

  4. Turbo_Butch
 11. Lukas_Monstr

  Naujasis Rusų Mafijos bosas!

  Sveiki, šiandien buvo renkamas naujasis Rusų Mafijos bosas, sulaukiau vos trijų anketų, apie jas apačioje. Anketų - 3 Atmesta už taisyklių pažeidimus - 0 Kandidatų - 2 Samp_Mauzeris - Sveikas Dominykai, visas tavo pristatymas buvo parašytas skurdžiai, galėjai įdėt daugiau laiko ir pastangų. Sakiniai kaip: "Abiejuose postuose sekėsi gan neblogai", man sako visišką nulį. Kodėl tau sekėsi neblogai, kaip tai sekėsi, kiek laiko sekėsi, galėjai daug daugiau parašyt. Na su idėjomis ir leidai man apsispręst kur tu būsi šioje analizėje. "Narkomanas- tai būtų žmogus, kuris pardavinėtų narkotikus kitiems serverio žaidėjams.". Norėčiau, kad žinotum, jog narkomanas nėra žmogus, kuris pardavinėja narkotikus. Narkomanas yra žmogus, kuris yra priklausomas nuo jų. Narkotikų prekeivis, yra žmogus kuris jais prekiauja, ne narkomanas ((:D_DD)). Toliau, "sajungą su Cosa Nostra, kad be didelių sunkumų galėtume laimėti grobimus", sąjunga nereiškia, kad grobimus laimėsi be sunkumų, visai šis tavo sakinys nesiriša. Taip, galbūt bus lengviau, bet nebus lengva, ypač su dabartine teisėsauga. (2) Gregor_Ulinshy - Sveikas, Eimantai. Skaitant tavo anketą, ją teko perskaityt kelis kartus, kad rasčiau ką analizuot. Dalis anketos yra parašyta ant kitokio fono, kaži kodėl, ar gi tai negali būti kopijavimo pėdsakai((?)). Vienintelė idėja kurią radau tavo anketoje, tai buvo pasirūpinti, kad darbuotojai žinotų BMT. Taip pat darbuotojai gautų premijas už gerą darbą, ir daugiau savaime suprantamų dalykų. (1) Smith_Juozas - Sveikas, Jozai. Jau po Policijos direktoriaus rinkimų pasimokiau, kad gerą anketą parašyti sugebi. Sunku buvo surasti anketoje ką nors, prie ko galėčiau prisikabinti. Anketa išsiskyrė nuo kitų 97% anketų kurių sulaukiu, tikslai labiau sudomino, nei "išbūti 30d. direktoriaus pareigose" ar "patekti į direktorių archyvą". Būnant laikinu direktoriumi irgi pasirodei gerai, jau spėjai surinkt aktyvią komandą, pats buvai tikrai aktyvus šių rinkimų metu. Sveikinu su pareigomis, bose.
 12. FTB direktoriaus pareigos perleidžiamos Invision_Power, bei praranda Taksi direktoriaus pareigas.

   

  Taksi direktoriaus pareigose Invision išbuvo 161 d., visą direktoriavimą firma buvo aktyvi, direktoriaus aktyvumas pakankamai didelis. Iš tikrųjų reta pamatyti tokį pastovumą direktoriavime, o dar ir tokiame ilgame.

   

  Taksi direktoriaus rinkimai bus paskelbti vakarop, iš anksto linkiu sėkmės pildantiems bei sėkmės Invision'ui naujosiose pareigose.

   

  FqOwSOS.png

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  13 more
  2. The_Vodkius

   The_Vodkius

   I got a feelin' called the blues, oh, Lord
   Since my baby said goodbye
   Lord, I don't know what I'll do
   All I do is sit and sigh, oh, Lord

   That last long day she said goodbye
   Well Lord I thought I would cry
   She'll do me, she'll do you, she's got that kind of lovin'
   Lord, I love to hear her when she calls me sweet daddy

   Such a beautiful dream
   I hate to think it all over, I've lost my heart it seems
   I've grown so used to you somehow
   Well, I'm nobody's sugar daddy now
   And I'm lonesome, I got the lovesick blues    

  3. Simas_Rexxas

   Simas_Rexxas

   kas ce daros, vajezus marija

    

  4. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   NESIGAILIU, KAD PERSKAIČIAU :DDD http://prntscr.com/jehr17

 13. Kayn_Rieffel nušalinamas nuo Rusų Mafijos direktoriaus pareigų ir paskyros dalinimą. 

   

  NpZ92aJ.png

  j4H40Wb.png

  tLoTtkj.png

  Ux2DiIh.png

  xahMblr.png

   

  sDv1NMe.png

   

 14. Lukas_Monstr

  TeamSpeak papeikimai

  Papeikimas atmestas.