Lukas_Monstr

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  1.766
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Apie Lukas_Monstr

Profilio informacija

 • Miestas
  Southwell

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

18.190 profilio peržiūros
 1. Atsisakė direktoriaus pareigų. Įspėtas.
 2. Savaitės naujienos

  atsiimu zodzius, kad gero laikrascio nesukursi per 2d
 3. ''Russian Mafia'' | Rls.lt

  nuo praeito vid tikrai didelis improvement
 4. Įrašymai į grubių pažeidimų sąrašus

  Kadangi narkotikų nerado ir niekas nenukentėjo - šį kartą neįrašysiu į grubių pažeidėjų sąrašą. Kitą kartą, Tadai, būk atidesnis. ----- Tai, kad pirmoje vietoje jūs išvis neturėjot grobt RC. "Pastato grobimo taisyklės: Užgrobti galima tik šiuos pastatus: savivaldybė, teisėsaugos srities bazė, apsaugos interjeras, policijos interjeras, „exit“ klubas, ginklų parduotuvės interjeras, degalinių parduotuvės interjeras." Jerry, šaudymas nuo motociklo yra tas pats, kas drive-by, visiškai tas pats principas, tik labiau efektyvesnis. Šį kartą neįrašysiu į sąrašą, parašei man asmeniškai, pasiaiškinai, atsiprašei už savo padarytas klaidas. Tikiuosi jos nepasikartos.
 5. ''Rusų Mafijos'' - Prisistatymas .

  imo, visas pristatymas susidėjo iš 3 scenų: bazė, pasivaikščiojimas, drive by. Daina for fun, papraščiausia rusiška maroz daina, pagal tai, ką čia parodei, ji netinka. Kai žiūriu pristatymą, man neįdomu kaip atrodo jūsų bazė, kaip jūs vaikštot. Pasižiūrėk Emilio pristatymus, kaip visas pristatymas pastatytas pagal daina, ką jis jame parodo. Duos gerą idėją kur reikia tobulėti. žmonės, komentuojantys "wow" n stuff, tiesiog :DdDddd
 6. Nuo rytojaus, iki kito penktadienio manęs nebus, išskrendu į Lietuvą, Dieduko laidotuvės. Viską šiai savaitei vėl perima Komanda.

 7. Naujieji gaujų bosai !

  Sveiki visi 10 procentų žaidėjų, kurie išvis skaito mano pilką tekstą, o ne tik didelėm, žaliom raidėm parašytą tekstą. Jums atiduodu respect'ą. Šiandien buvo renkami abu Grove Street bei The Ballas gaujų bosai. Į abiejų gaujų boso pareigas užpildė po 4 žaidėjus. Apie juos apačioje. Analizuoju tik kandidatus, norintys savo anketos analizės - AŽ. (2) Irmantas_Negausi - Sw. Na, daug analizuot neturiu, didžioji dalis tavo anketos yra tavo pasiekimai, istorija gaujose. Šiuose rinkimuose direktoriaus pareigų negavai dėl to, nes man pasirodė į šias pareigas tinkamesnis Bernis, iš tiesų daug daugiau teko matyti Bernio bendravimą su kitais serverio žaidėjais, nei tavo, tačiau kiek teko, abudu pasirodėte gan subrendę, gaila negaliu to pridurti didžiajai daliai šio serverio žaidėjų. (1)Bernis_Jokubauskas - sw berni nu. Vėlgi, neturiu daug ką analizuot, na bet čia man pliusas. Irmantas buvo labiau patyręs kandidatas, tačiau tu man atrodei tinkamesnis kandidatas. Nėra mums tekę bendraut, tačiau mačiau tavo bendravimą su kitais žaidėjais, pamatęs 12-metį kanale nepuldavai pravardžiuot, būdavai ramus, bei netekdavo daug tavo balso girdėti nebent buvo kalbama su tavimi. Kalbėjom šiek tiek Teamspeak'e, džiugu, kad turi didelį norą tapti bosu, ir sveikinu su kaip tik tuo. Analizuoju tik kandidatus, norintys savo anketos analizės - AŽ. (2)Jack_Marozy - swluki. Anketa skaitėsi lengvai, bei nebuvo pernelyg ilga. Tiesą sakant, buvau kiek nustebęs sužinojęs, kad nori pildyti į Grove Street gaujos boso pareigas. Buvo malonu matyti, jog ruošiesi bendradarbiauti su kitos gaujos bosu bei kovas rengti kuo lygesnias. Antra idėja įdomi, skamba smagiai, bei su tavo idėjos salygomis, zona neužsitemptų ilgai. Kiek žinau, esi gan patyręs nusikaltėlis bei supranti tą "kaitinimo" nuobudulį, buvo smagu žinoti, kad stengtumeisi darbo dieną įvairinti. (1)Feat_Thompson - zdr mynde. Na, esi tikrai patyręs nusikaltėlis bei bosas. Paskutinė tavo direktoriavimo kadencija buvo gera, kaip direktorius pasirodei tikrai gerai, stengeisi būti aktyvus, prižiūrėti firma bei suteikti kuo daugiau veiklos jai. Tikiu, kad surinksi stiprią komandą, tai jau buvai parodęs paskutinį kartą būdamas gaujos direktoriumi, jau nutuokiu kaip ji atrodys. Tikiuosi kova bus sąžininga, švari. Sėkmės karo lauke! Naujasis The Ballas gaujos bosas - Bernis_Jokubauskas Naujasis Grove Street gaujos bosas - Feat_Thompson Direktorių Priežiūros komanda.
 8. Armija || Šaukimas!

  Šaukimas yra privalomas kiekvienam darbui.
 9. Deividas_Gti buvo užblokuotas 2000 valandomis dėl įrodymų padirbinėjimo. 

   

   

  Šiandien, Džioraldas_Golden ir Invision_Power pastebėjo kelis netikslumus vienuose iš Deivido įrodymuose, pranešė apie tai man. Šiandien, Deividas užblokavo Nobody_Ellse už free fix, jo įrodymuose pasimatė, jog po /info lentelės GUI, nesimato žaidėjo nick'o, tuomet, gavome įrodymus iš pačio Nobody, jo filmuotą vaizdo medžiagą iš jo perspektyvus lygiai tuo pačiu metu, kaip, kad filmavo Deividas. 

   

  Deivido įrodymai - 

  https://www.youtube.com/watch?v=YLZ16vl3HQg&feature=youtu.be

   

  Nobody įrodymai - 

  https://youtu.be/DboFyDL0kdw

   

  Tuomet, nusprendžiau palyginti šiuos Deivido įrodymus su tais, kuriuos gavau iš jo ankščiau šiandien, dėl kurių užblokavau Irmantą_Negausi. Įrodymuose vėl gi nesimatė nei žaidėjo nick'o nei jo HP bar'o po /info lentelės GUI, tuomet pastebėjau, jog abejuose vaizdo įrašuose yra naudojamas tas pats Elegy ir tas pats skinas. Taip pat, matėsi, kad Nobody HP bar'as buvo peržemai nei turėtų, jis buvo maždaug ant skin'o kaktos. 

   

  Na, nusprendėme atsiversti ir senesnius įrodymus, darytus maždaug prieš savaitę dėl žaidėjo Domas_Abraomas. Juose pastebėjome, kad dviejų mašinoje sėdinčių žaidėjų nick'ai nėra tame pačiame aukštyje

   

  Deividas ir Nobody yra turėję savo pykčių, o ir Nobody buvo pagavęs Deividą čytinant, ir dėl to jis buvo užblokuotas. Deividui kilo noras atkeršyti. 

  Iš dalies, dėl Irmanto kaltės, Deividui teko sėstis į kalėjimą ~5 valandoms dėl gauto crash'o. Deividui kilo noras atkeršyti. 

  Abėjoms situacijoms yra motyvas. Kas buvo tarp Deivido ir Domo, nežinia, Domas sakė, kad bandė siekti tiesos, tačiau niekas jo neklausė.

   

  laK2IWd.png

   

  kurwa uzauges busiu detektyvas acakau, serlokas holmsas from rls ;-DDDDDDdd ktu njx einu mgt

  1. Rodyti daugiau komentarų  5 more
  2. Kyoshin_Yokashi

   Kyoshin_Yokashi

   Na tiesa sakant visiem taisyklės išimčių nei vienam nėra.

   Blogai dėl tų įrodymų fake

  3. Samperis_Dry

   Samperis_Dry

   Šito tai nesitikėjau, pize...

  4. Armis_Txx
 10. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Deividas Gti Irmantas Negausi Jeremy Anthem
 11. The Ballas gaujos bosas

   

   

   

  Nerašysiu analizės, užpildė tik vienintelis Domantas_Classic, tai ir sveikinu jį su The Ballas gaujos boso pareigomis. hf

 12. 2018.02.28 Pranešu, jog atostogos baigėsi, grįžtu, nuo šiol visus darbus vėl atliksiu aš, ačiū komandai už pagalbą. Iš TPV pareigų pasitraukė Lukas_Cola ir Lukas_Svr. TPV pareigas nuo šiol užims Džioraldas_Golden. Apsaugos dalyvavimo grobimuose nauja taisyklė: "Apsauga gali vykti į VISUS atgrobimus, jei nėra išrinktas bent vienas teisėsaugos direktorius. [NEW]" Nauja BTT bei BMT taisyklė: "Grobimo metu draudžiama naudoti tr. priemones norint trankyti, daužyti, blokuoti ar kitaip kenkti grobimo dalyviams. [NEW]" Pakoreguotos kelios pasenusios taisyklės. Direktorių Priežiūros komanda.
 13. ant kaip kurių pasirinkimų klaustuką uždėčiau
 14. Šiandien buvo renkami Armijos ir Policijos direktoriai, į Armijos direktoriaus pareigas sulaukiau 4 anketų, į Policijos 6. Apie jas apačioje. Analizuoju tik kandidatus, jei norit savo anketos analizės - AŽ. (2)Vakaris_Crazy - Sveikas Vakari, gan ilgą laiką sedėjau ir negalėjau apsispręst tarp tavęs ir Gražvio. Pasirinkau Gražvi dėl geresnės anketos ir dėl to, nes žinau kas jis per žmogus, o su tavimi mes nesame nei kiek bendravę, norėčiau pamatyt tave dar kartą pavaduotojo pareigose, pamatyt tavo kaip vadovo sugebėjimus, kadangi dabar būtų tikrai rizikinga tau duoti direktoriaus pareigas, kadangi neįsivaizduoju koks direktorius būtum. Na ir nežinau kaip tiktum prie teisėsaugos vadovų, tave geriau matau mafijose, ten tu patyręs, paskutinius du kartus pildei į mafijos direktoriaus pareigas, o čia į armijos. (1)Gražvys_Nfs - Labas Mindaugai. Na, štai ir tu, didelis nusivylimas buvo tavo paskutinis direktoriavimas, tikrai tikiuosi tai nepasikartos. Anketa gan išsami, matosi skaitei ką tau rašiau paskutinį kartą. Idėjos gan panašios, tavo anketą skaitau ir analizuoju jau ne pirmą kartą, tai neišsiplėsiu. Sveikinu, nedrįsk nuvilt, klausyk kas tau sakoma, o jeigu šis direktoriavimas bus panašus į Ballas, teks sveikintis su DPS. Naujasis Armijos direktorius - Gražvys_Nfs! Analizuoju tik kandidatus, jei norit savo anketos analizės - AŽ. (2)Bill_White - Sveikas Vakari. No joke, anketa man labai patiko, skaitėsi lengvai, viskas aiškiai išdėstyta. Tavęs nepažįstu, iš kitų žinau, jog esi senas žaidėjas, gaila nepamačiau xp lentelių, bet čia iš dalies mano bėda, neparašiau ankščiau. Tavo ir Juozo anketos buvo puikios, spręst kam skirti šias pareigas buvo itin sunku. Nusprendžiau pasirinkti Juozą, kadangi jį serveryje žaidžiantį matau jau ilgai, ne savaitę ir ne du, matau kas jis per žmogus, jo bendravimą su kitais serverio žaidėjais. Tačiau tavęs, aš ilgai nematęs, tikiuosi tai pasikeis, nedingsi niekur, kadangi tikrai norėčiau ateityje tave vėl pamatyti pildant į direktoriaus pareigas. (1)Smith_Juozas - Sveikas Juozai. Na mums yra tekę pyktis, bendraut ne tiek ir daug išskyrus pastarąsias dienas. Džioraldas patarė man rinktis tave, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl Tu tampi direktoriumi, o ne Vakaris. Anketa parašyta tikrai gerai, buvo malonu skaityti, viskas pakankamai aiškiai išdėstyta. Tikiuosi per direktoriavimą tave geriau pažint, bei dedu į tave daug vilčių, sveikinu bei sėkmės! Naujasis Policijos Departamento direktorius - Smith_Juozas! Direktorių Priežiūros komanda.