Jump to content

Darius_Blogizzz

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  1.054
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  12

Apie Darius_Blogizzz

 • Rangas
  Убогая походка, но на каблах стильных
 • Gimtadienis 1996.03.30

Kontaktai

 • Skype
  unnamer1s

Profilio informacija

 • Miestas
  C:\Users\Vilnius

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

52.130 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Darius_Blogizzz 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas:Radistai 3. Kurį laiką būsite neaktyvus?Šiandien 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus?Grįžau po darbo, pavalgiau, pamiegojau, atsibudau vėlai, sutvarkiau reikalus ir neturėjau laiko prisijungti. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume?Pats pažiūrėjau, kartas nuo karto prisijungdavau.
 2. Golden Gate bridge.

   

   

 3. Padėkit dėl sampfusck

  Pasigavo čiuvas eks de xDdDD Dėl to jam ir reikia sampfuncs
 4. Padėkit dėl sampfusck

  Cleo naujausia atsisiųsk tiesiog
 5. [Vectors] DL Graphic Solutions

  Vienas naujas darbas, Golden Gate bridge
 6. Mano cbug'as

  Draudžiama kelti filmuką, trumpesnį nei 30 sekundžių.
 7. Nauja prisistaymuose:

   

  • Prisistatymas kuris surinko 30+ atskymų temoje, gauna "Populiari tema" statusą, tačiau jeigu per 7 dienas tema neaktyvi, ji rakinama ir nuimamas statusas.

   

  Nauja pagirymuose: 

   

  • Žmogus kuriam parašomas pagyrimas ir prie jo prisideda 10 žmonių su tekstų "Sutinku, prisidedu" ar panašaus pobūdžio, gauna 25'000 serverio valiutos susisiekus su Darius_Blogizzz
  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Disq_Warm

   Disq_Warm

   E zjbs, draugu paprasysiu ez monej karoce ant blisto :) Miliu tavi

  3. Gabis_Plaipa

   Gabis_Plaipa

   negausi tu saibu,nes nieks neprisides kugeli

  4. Disq_Warm

   Disq_Warm

   Tu tilek ten ok kurstitojeu

    

 8. RLS IRL #2

  "Tai gali būti mašinos numeriai " RLS:420 ", galbūt kokiam plakate užrašas " TSSG BESTXD ", ant sienos su graffiti išpaišyta " 3M UZ BLISTA WTFF "
 9. Niekam nereikia ez 50k? LOL K

   

   

  1. Benas_Master

   Benas_Master

   parasysiu ka jau padarysi

 10. Sveikinu, daug negerk, negalima dar 

  1. Jonas_Pain

   Jonas_Pain

   Dėkui, bišk galima xD 

 11. Pagyrimų skilties taisyklės

  Pagyrimų skilties informacija Kiekvienas RLS.lt turi galimybę pagirti kitą žaidėją, nepriklausomai nuo jo užimamų pareigų. --------- Kriterijai Jei giriate žmogų, atkreipkite į apačioje parašytus aspektus ir juos įterpkite į savo pagyrimą Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma) --------- Norint pagirti RLS.lt žaidėją turite sukurti naują temą šiame forume pavadinimu "Giriu Vardas_Pavardė". Temoje turite argumentuotai pagirti žaidėją. Negali būti sarkastiškų temų (pvz. Giriu Dovydas_Skrudžas, nes jis aktyvus, dažnai renginius veda). Anketos pagyrimų skiltyje nėra. --------- Skilties taisyklės ir informacija Pagyrimų temose komentuoti gali visi. Komenatarai negali pažeisti bendrųjų forumo taisyklių ir negali būti trumpesni nei 4-5 žodžiai, patvirtinantys ar paneigiantys pagyrimą. Pagyrimas negali būti rašomas prižiūrėtojui. Tą daryti turite čia. Pagyrimas turi būti argumentuotas. Draudžiami nesamoningi pagyrimai neatitinkantys realybės. Temos pavadinimo formatas: "Giriu Vardas_Pavardė". Kitokio forumato temos pavadinimai prilygsta temos užrakinimui. Tema užrakinama praėjus 7d. nuo paskutinio komentaroje joje. Jei skiltyje jau yra atrakinta tema, kurios giriamas asmuo yra tas, kurį jus norite pagirti, nebekurkite naujos temos ir tiesiog parašykite komentarą toje temoje. Žmogus kuriam parašomas pagyrimas ir prie jo prisideda 10 žmonių su tekstų "Sutinku, prisidedu" ar panašaus pobūdžio, gauna 25'000 serverio valiutos susisiekus su Darius_Blogizzz Šios temos informacija priklauso: Ridas_Rls
 12. Federalų biuras pasipildė naujuoju vadovu!

  Nesiseka Feat'ui xDDd
 13. GS turi naują drk. lol.

  Po dviejų sav nauji rinkimai lol kes de Sveikinu.
 14. Juokingiausios istrorijos konkursas

  Kaip ir parašyta anoje temoje, laukite kito konkurso. Šį kartą sumąščiau padaryti vieną papraščiausiu, tiesiog papasakot juokingiausia istorija kuri įvyko RLS.LT SERVERYJE Taisyklės: Istorija turi būt kilusi iš RLS serverio. Istorija negali būt įžeidžiančio turinio. Istorijoje draudžiama keiksmai (Jeigu be keiksmo neįmanoma, kurkit su juo, bet jeigu gausit įspėjimą, your problem) Istorija gali būt tiek jūsų tiek ir jūsų draugo, kolegos ar šiaip ją išgirdote ir žinot. Galit kelti TIK VIENĄ ISTORIJĄ Konkursas vyksta iki sekmadienio 19:00 JEIGU TAISYKLĖS NĖRA ĮVARDINTOS,NEREIŠKIA KAD UŽ TAI NEBUSITE DISKVALIFIKUOTAS ARBA NUBAUSTAS PRIZINIS FONDAS: 50'000 (norint prisidėti susisiekit žaidime arba forume)
 15. Laukite kito konkurso, Tazai susisieksim akip nors xD

   

  https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/65095-geriausio-meme-konkursas/

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Ridas_Rls

   Ridas_Rls

   TAI PALA RESPE KADA SAKEI BLOGAS BUS

  3. Respektas_Respektas

   Respektas_Respektas

   O SV SKRUDZAI, KAIP SEKAS? KADA GRISI I SRV? ZIUREK KAIP CIA VARGSTA VISI BE TAVES

    

  4. Ridas_Rls

   Ridas_Rls

   SW. GRISIU KAI BLOKA PARASYSI

×