Abraom_Linkoln

Narys
 • Pranešimų skaičius

  277
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Abraom_Linkoln

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.06.23

Profilio informacija

 • Miestas
  Mažeikiai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.160 profilio peržiūros
 1. Ieškau

  Obs
 2. Naujasis Siciliečių mafijos bosas!

  Sveikinu tikiuos atgaivinsi cosa
 3. League of Legends

  Na,o ka jus gavot šį menesį
 4. Serverio nuotraukos konkursas !

  Konkurso niekas nelaimėjo nes, buvo tik vienas dalyvis. @Darius_Blogizzz Rakink temą.
 5. Serverio nuotraukos konkursas !

  Serverio nuotraukos konkursas Konkursas vyksta iki 2018-01-05 15:00h Pagrindinės konkurso taisyklės ir informacija 1.Konkurso nuotrauka privalo būti daryta jūsų. 2.Kopijavimas griežtai draudžiamas. 3.Nuotrauka turi būti padaryta vėliau nei konkurso pradžia, t.y. 2017-12-28 4.Draudžiamas Photoshop ir panašaus stiliaus programų naudojimas. 5.GTA:SA modifikacijos kaip timecyc, ENB, colormod, mašinos, skinai gali būti naudojamos. 6.Nuotraukoje negali matytis keiksmažodžiai, įžeidimai 7.Vienas žaidėjas gali įkelti tik 3 nuotraukas. Daugiau nuotraukų įkelti draudžiama, priešingu atvėju nei viena nuotrauka nebus įvertinama. 8.Pageidautina, kad žaidimo pokalbių langas (chat‘as) būtų išjungtas (x2 F7). 9.Draudžiama rašyti anketą ir ją palikti tusčią (pvz.: tuščia anketa su prierašu „toj ikelsiu“). 10.Pašaliniai komentarai draudžiami. Šioje temoje gali būti tik dalyvių anketos. 11.Konkurso nugalėtojus išrinks Abraom_Linkoln. 12.Nuotraukas kelti per part.lt arba imgur.com Prizas Sultan mašina (full tune) Anketa norint dalyvauti konkurse Jūsų Vardas_Pavardė?: Kas jūsų nuotraukoje užfiksuota?: Jūsų nuotrauka (-os) ?:
 6. 1. Kalėdos į RLS atklydo,Dontas ant ledo paslydo.Paslydęs nebeatsikėlė,Nes galvą prasiskėlė. 2. Jau kalėdos prieš akisO updato lyg ir nėraNes gi D0ntas ploja rankomJuk jam šaibos eina miegant.
 7. 2017 Kalėdos kartu su RLS!

  Retos mašinos arba cj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 8. Pasidalinkit savo muzika.

 9. Padėkit su hudu.

  Nope,tas pats.
 10. Padėkit su hudu.

  kai isiraašysiu tada bandyt rašyt ir turetu veikt?
 11. Padėkit su hudu.

  Iš čia siunčiausi jį https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/38692-c-hud-by-stan-gomez.html
 12. Padėkit su hudu.

  Sveiki kaip reikia susitvarkyti noriu žiaurai šito hudo bet kaip ji irašau gaunas šitaip po jis yra ant orginalo po apačia orginalas padėkit susitvarkyt:
 13. [Dalinuosi] Grove Street skinas

  Sveiki,noriu pasidalinti su jumis savo naudojamu Grove Street skinu Skino Nuotrauka: Skino išvaizda be šio skino :D: Linkas: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/skins/66037-the-new-kid-on-the-block-grove-street.html Ateitį įkelsiu visa savo GS skin pack