Jump to content

Benas_Offensive

Narys
 • Pranešimų skaičius

  279
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Benas_Offensive

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.05.31

Profilio informacija

 • Miestas
  Kėdainiai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

801 profilio peržiūros
 1. GS turi naują drk. lol.

  @Vakaris_Good nu sw, beje sveikinu :)) Kantrybes kariaujant su tb.
 2. ''Esu linksmas, draugiškas, drovus, šmaikštus, ir beabėjo daug kalbantis''. Tai tu apsispręsk, rašai kad esi drovus, o jau po kelių žodžių -  beabėjo daug kalbantis :DD

  1. Rodyti daugiau komentarų  19 more
  2. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   Skirtumas, parasiau cia akivaizdzia tavo klaida, kad veliau nekartotum :DD Nes zaidime pasakius, iskoliosi ir dar saudyt pradesi 

   @Lukas_Svr p.s manes bent jau nenusalino :))

  3. Invision_Power

   Invision_Power

   Benai, tu pažiūrėk kokias tu klaidas darai, :D:D:D Turbūt nesi girdėjas iš tėvų, pirma žiūrėk į save, o poto į kitus. Tu klaidų darai, pats jas mokinkis ištaisyt, o ne kitiems jas sakyk. :D:D:D

  4. Agentas_Linas
 3. Naujasis tepalinis jau čia! Ar mechanikai toliau gyvuos?

  Sveikinu, Silentai sekmės tau direktoriaujant!
 4. Sveikinu jau su praėjusiu :) Tikiuosi gerai praleidai dieną.

 5. Peikiu Benas_Offensive

  Nu ir kur aš?
 6. Peikiu Benas_Offensive

  Koks dar /pee? Parodyk man ss kur aš bėgu nuo tavo /pee? :DDDDD + Čia normalu praėjums kelioms sek. nuo maišo padėjimo jau pulti šaudyti? Net 1min, NET 1MIN nebuvo praėję nuo maišo padėjimo.
 7. Peikiu Benas_Offensive

  Spaminau, nes man gyventi liko buvo kai tu šaudyti pradėjai, bankas katik buvo pasibaigęs, t.y padėjau maišą, teisėsauga dar bazėje buvo - išėjau i lauką, jau tu šaudai, o maišas padėtas, nebuvo /d, nes nei mūsų Dovio, nei cn Dainiaus on nebuvo.
 8. Peikiu Benas_Offensive

  Parašiau netinkamą priežastį. Vyko grobimas nešam maišą, tu pasistatęs savo transportą prie rm ir telinies ir speceliai šaudai, kas matos tavo ss. Įrodymų nepasidariau, tikriausiu būsiu nubaustas.
 9. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Direktoriaus atsistatydinimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Benas_Offensive Kokio darbo direktorius buvote?: GS Atsistatydinimo data: 2017-10-13 Atsistatydinimo priežastis(detalus paaiškinimas): Sveiki, kaip supratote palieku GS boso postą. Kodėl? Nes nėra nei noro nei motyvacijos laikyti direktorių vien, dėl to kad išbūčiau minimumą ir taip darbą žlugdyti. Atvirai pasakius, dar pildydamas anketą, nestikėjau, kad gausiu direktorių, o jį gavus buvau smarkiai pasimetęs. Mano direktoriavimo pradžioje praradome visus 25 procentus, per mano žioplumą . Bet, aš nepasidaviau ir toliau aršiai su savo bendrais kovojau prieš Ballas, ir surinkau tikrai aktyvią komandą, atkovojom visus prarastus 25 procentus, iškovotus sunkiai @Lukas_Svr (Nors ir vėl praradom 10%, bet bent praradom ne visus]. Laikui bėgant, tiek mano tiek Feato aktyvumas sumažėjo, zonų taip pat, ir galiausiai Ballas vėl įgavo pranašumą, ko pasekoje praradau kelias zonas ir netekau gerų darbuotojų. Dar poto, vienas pavaduotojas išėjo savo noru, o kitas nušalintas už čytinimą. Praradau dar keletą svarbių darbuotojų, o juos pakeisti kuo - nėra. Taigi nenorėdamas, žlugdyti GS palieku postą ir tikiuos, kad jį periims geresnis už mane. Serverio nepaliksiu, toliau žaisiu ir liksiu ''banditų'' pusėje - eisiu į mafijas. Noriu padėkoti: @Edvinas_Minges @Kornius_Pro @Julius_Molten @Simas_Rexxas @Tomas_Shanai @Martynas_Air @Tom_White @Lukas_Monstr Dar norėčiau, padėkoti ir The Ballas valdžiai už geras zonas. @Feat_Thompson @Coco_Elemo @Leonas_Camper @Mantas_Cassilas @Edga_Kill @Eligijus_Nike Ir žinoma @Ridas_Rls už suteiktą šansą.
 10. Naujieji nusikalstamų grupuočių lyderiai jau čia!

  Labai įdomu kas skatina žaisti per kitus acc zonose Dar kartą sveikinu naujuosius direktorius!
 11. Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Benas_Offensive 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: GS 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? Tik šiandien. 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Grižau tik po šešių, užduota labai daug namų darbų ir dar reikia ruoštis kontroliniui, paprasčiausiai nėra laiko prisijungti. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Aukštesnio rango darbuotojai.
 12. Peikiu

  Praleidai bsk e @Tazas_Romero
×