Vikarijus_Finger

Narys
 • Pranešimų skaičius

  413
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.12

Kontaktai

 • Skype
  ltutata1

Profilio informacija

 • Miestas
  Kupiškis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras
 1. Peikiu Vikarijus_Finger

  O tai kas neaišku? Kalėjime įžeidei teisėsaugininką, o teisėsaugininkas tau kalėjime įtarimų neuždės, tad tau tenka patylėt 2700 sekundes. Keiksmai (išimtis taikoma mafijoms ir gaujoms, jei keikiamasi bendrajame pokalbių lange). Kalėjime teisėsaugininkai taip pat gali bausti už keiksmus, kadangi kalėjime negalima dėti įtariamumo lygio - 2700 sek.
 2. Policija | Papeikimai darbuotojams

  Įrodymai čia. Čia abiems Jums tie patys įrodymai, kadangi abudu (nu ir dar keli ten iš jūsų „chebros“) buvot susimetę ir kartu, tuo pačiu metu šaudėt mane, kuomet norėjau surakinti ir patikrinti Arnas_Fabuniz. Įrodymai dėl ginklo demonstravimo, bei dėl teisėsaugininko užpuolimo pažiūrėjus vaizdo įrašą manau aiškūs. Atimti ginklų licenziją pagal taisykles galėjau (tą daryti leidžiančią taisyklę nuo BTT nukopijuosiu ir įklijuosiu apačioje, jei neįsitikinę), o už trukdymą policijos darbui įtarimai priklauso Jums todėl, nes aš tiesiog norėjau surakinti ir patikrinti Arnas_Fabuniz, kuris gamino narkotikus, tačiau jūs man to daryti neleidot (apšaudėt mane), taip man sutrukdę patikrinti Arną (todėl ir gavot įtarimus už trukdymą policijos darbui). Jei dar yra klausimų, rašykit. Ginklų licenziją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijozas/gaujinis), kuris šaudo į teisėsaugininką ir yra nubaustas už teisėsaugininko užpuolimą. Būtini įrodymai. @Annie_Dawson
 3. Policija | Papeikimai darbuotojams

  Įrodymai čia. Nuo 0:40 gali pradėti žiūrėti. Apšaudei, už tai gavai įtarimus už užpuolimą ir ginklo demonstravimą. Už trukdymą policijos darbui uždėjau įtarimus, nes apšaudei mane tikrinant kitą žmogų (Ass_Hole), taip man trukdydamas dirbti savo darbą, o ginklų licenciją pagal B.T.T. galėjau atimti. Jei žinai, kad nusižengei, galėtum nerašyti tų papeikimų ir negaišinti kitų žmonių. Ginklų licenziją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijozas/gaujinis), kuris šaudo į teisėsaugininką ir yra nubaustas už teisėsaugininko užpuolimą. Būtini įrodymai.
 4. Vėlykų progos parašas.

  Labai paprastas, bet paprastumas žavi.
 5. Po šeštadienį pasirodusio laikraščio atsirado daug žmonių, norinčių, kad laikraščio kūryba būtų tęsiama, tad štai šiandien Jūsų teismui duodu antrąjį laikraščio numerį. Šiek tiek patobulintą, šiek tiek didesnį, šiek tiek pakeistą. Horoskopų šiame numeryje nėra, tačiau atsirado nauja išskirta naujienų tema „Sportas“, taip pat interviu. Surinkus 10 LIKE kursiu ir toliau, kadangi jei net tiek nesusirinks, tai kam kurti tuos laikraščius ir gaišti laiką, jei mažai kam jie patinka.
 6. ANTRI FORUMO RANGAI? KAS ČIA DEDAS???11!!111

  Visiškai neunikalūs (ne viename forume tokius teko matyti), tačiau tikrai neblogi! Manau, reiktų tvarkingai pridėti ikonėles visiems rangams, tuomet vaizdas gal būtų dar gražesnis!
 7. Savaitės naujienos

  Jau rytoj įšeis antrasis laikraščio numeris!
 8. FORUMO RANGAI PROKE VISKAS OK.

  Bent jau man - dabartiniai gražesni. Per didelės ikonėlės, kažkaip tekstas atrodo vis skirtingai sulygiuotas kiekviename range, tačiau, jei tai treti rangai, visai neblogai.
 9. Savaitės naujienos

  Dvi dienas ruošt manau čia yra normaliai. Kol sugalvoji idėją (bene sunkiausia), kol nuotraukas pasidarai, kol sugalvoji kaip viską išdėstyt, kol tekstą parašai, tai ir gaunasi tos dvi dienos. Neilgai sėdėdavau prie kūrimo, tai ir gaunasi taip. Būna žmonių, kurie nesupranta humoro ir tiems humoristiniai laikraščiai (tokie, kaip tavo) nepatinka. Būna tokių, kurie nori tokių paprastesnių laikraščių, kuriuose nėra didžiuolių humoristinių bombų, kad net darosi graudu nuo tų visų juokelių (aš čia kalbu ne apie tavo laikraštį, neišsigask, kalbu apskritai), tad tie skaito tokius paprastesnius laikraščius. O kad tokie laikraščiai nėra įdomūs skaityti pusei serverio žaidėjų, drįsčiau teigti, kad klysti. Neargumentuosiu, tačiau teigiamų ir nuotaiką keliančių nuomonių yra daugiau, negu blogų komentarų. Kiekvienam žmogui skirtingai. Ačiū už nuomonę.
 10. ''Russian Mafia'' | Rls.lt

  Tokia smulkmenėlė, kad sėdint transporte, galėtum ir /spidometras išjungti. O gražiam filmukui manau trūksta kažkokios geresnės minties, galbūt tie šaudymai ir grobimai galėtų būti nufilmuoti naudojant SMCM (manau gražesnis vaizdas būtų), bei žinoma, geresnė rezoliucija, bei modai ypač pagerintų visą vaizdą.
 11. Savaitės naujienos

  Taigi, sumaniau sukurti laikraštį, nes pastarieji patalpinti buvo labai senai. Prie laikraščio dirbau kelias dienas šiek tiek prisėsdamas, o štai šiandien - baigiau. Džiugu, kad vyksta laikraščių konkursas (nors tai nebuvo pagrindinė laikraščio kūrimo priežastis), tad praleistas laikas gal kiek ir atsipirks! Žinau, kad galbūt kai kam nepatiks, kad žinios yra išgalvotos. Mano galvą atsibostų laikraščiai, kuriuose būtų monotoniškai aprašomi tik nauji direktoriai, kažkoks žinomas žmogus užblokuotas, ar kažkoks nušalinimas.. Norisi įvairovių, o žaidime jų nėra tiek daug..
 12. Puikus laikraštis, įdėta daug pastangų. +REP
 13. [IEŠKAU] Ieškau minimap'o modifikacijos

  https://www.mediafire.com/?p3uk0xvtyyeo10s