Vikarijus_Finger

Narys
 • Pranešimų skaičius

  484
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.12

Kontaktai

 • Skype
  ltutata1

Profilio informacija

 • Miestas
  Kupiškis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vikarijus_Finger

  ⋆ Random snaps

 2. Vikarijus_Finger

  Lietuviški Medikų AMBULANCE, MERIT, SKIN

  Paprastai. Kaip ir bet kokią mašiną. Įkelti į MODLOADER (apie jį informacijos yra čia) ir tuomet turėtų paprasčiausiai pakeisti trečiąją medikų aprangą (šią). Jeigu nori skiną užsidėti ant pirmo medikų skino (ant šio), tai tada abu failus pervardink į „laemt1“, jei ant antrosios aprangos, tada į "sfemt1". Gali ir ant visų trijų aprangų tapatį skiną užsidėt.
 3. Vikarijus_Finger

  ⋆ Random snaps

  *********** ***********
 4. Vikarijus_Finger

  Kaip išjungti avasat

  Turbūt Avast antivirusinę turėjai omeny, o ne Avasat? „Dešinys klavišas ant Avast piktogramos > Avast skydų valdymas > Sustabdyti 10 minučių“ neveikia?
 5. Vikarijus_Finger

  Lietuviški Medikų AMBULANCE, MERIT, SKIN

  Ačiū.
 6. Vikarijus_Finger

  Medikų nuolatinis albumas.

  Tarp medžių *************
 7. Labas. Kažkada, kai dar dirbau mediku, buvau pasidaręs sau Medikų modifikacijas. Jomis ir pasidalinsiu. Atsisiuntimas: https://www34.zippyshare.com/v/OeARRgu9/file.html Jei nesunku, atsidėkodami paspauskit
 8. Vikarijus_Finger

  Realog Visma_Afigienas

  Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Visma_Afigienas 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/UwPJ72W 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 9. Vikarijus_Finger

  Medikai • Darbuotojų papeikimai.

  Jeigu šis darbuotojas geras - tai komanda reiškia yra labai prasta, jei nėra normalesnių, nei šis. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Peikiamo darbuotojo V_P : @Ighor_Vilnavsky 3. Kaip darbuotojas nusižengė? Pakartotinas šarvų flood'inimas, net ir gavus papeikimą, perspėjus. 4. Įrodymai ( foto,video) : https://i.imgur.com/7JxSwAX.png Dabar gal jau išmesi? Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Peikiamo darbuotojo V_P : @Extra_Centai 3. Kaip darbuotojas nusižengė? Šarvų flood'inimas. 4. Įrodymai ( foto,video) : https://i.imgur.com/Vrx3rrK.jpg
 10. Vikarijus_Finger

  Medikai • Darbuotojų papeikimai.

  Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Peikiamo darbuotojo V_P : @Ighor_Vilnavsky 3. Kaip darbuotojas nusižengė? Šarvų FLOOD'inimas, nesąmonių darymas, trukdymas per grobimą. 4. Įrodymai ( foto,video) : https://imgur.com/a/XEMf3y2 Jau vieną įspėjimą turi darbuotojas, tai gal nebereikėtų nuolaidžiaut, ir jau šįsyk išmest iškarto, jei nepasimoko ir ateina tik troll'int.
 11. Maždaug, kai darai dm, surakina vienas tssg ir td apsiverkęs trauki interneto laidą
 12. Vikarijus_Finger

  Medikai • Darbuotojų neaktyvumas

  Neaktyvumo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Kiek laiko būsite neaktyvume?: Šiandiena, rytojus 3. Kas atsitiko, kodėl negalėsite pražaisti minimumo?: Nesu įsitikinęs, ar tikrai negalėsiu prisijungti, bet jei kažkas atsitiktų, kad negalėčiau prisijungti, tai užpildau.
 13. Vikarijus_Finger

  Help, Help, Help - Didelis frame dropas, kai filmuoju

  Nu jei nenori ištrint vieną kitą modą ar persirašyt GTA, tai abėjoju, ar kažkas tau padės daugiau.
 14. Vikarijus_Finger

  Versija 3.4.8

  Naujokas, turintis 0.3.7 versiją, ieškantis serverio pabandys prisijungti, pamatys, kad 0.3.7 R2 ir turbūt nesivargins dėl vieno serverio, kuris nežinia, ar patiks, keisti SA-MP versijos. Turbūt, daugelis tokioj situacijoj serverį praeitų ir žiūrėtų kitus, o ne skubėtų naujintis versiją į naujesnę.
 15. Vikarijus_Finger

  Versija 3.4.8

  Ir taip mažai žaidėjų, o čia dar 0.3.7 R2 privaloma padarė. Pažiūrėsim ar nekris žaidėjų skaičius dar labiau.