Samperis_Dry

Narys
 • Pranešimų skaičius

  427
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

7 Sekėjai

Apie Samperis_Dry

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis Gegužė 24

Profilio informacija

 • Miestas
  C:\Users\Utena

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.542 profilio peržiūros
 1. Crašina sampas

  TU MODŲ NEBESIRAŠYK GAL JAU, GERAI? OMG KIEK GALIMA TAVO PAGALBOS PRAŠYMŲ MATYT? NELEMTA TAU MODUS NAUDOT, IR MANE UŽKNIST PRADĖJAI... EIK Į KITUS FORUMUS TEN PAGALBOS SKILTĮ SPAMINK SAVO CRASHUS.
 2. Please HELP!

  Atitaikyk paveikslėlį pagal savo ekrano rezoliuciją.
 3. Padėkite įsirašyti sound pack'ą

  Man dar rodė papildomai hud'ą, ginklus ir kituos dalykus, lol?
 4. ⋆ Random snaps

  Vieninga teisėsauga
 5. Padėkite su šaudymo efektais

  I think i found it. Pasižiūrėk, šitie gal tiks.
 6. [IEŠKAU] DMG Informer

  Šitas dalykas rodys kaip ir zonose, bet rodys kiek vieną pataikytą kulką ir nerodys žalos. Pats Ridas dalinosi šituo dalyku. Atsisiuntimas: https://www111.zippyshare.com/v/mjrswZLG/file.html O šitas dalykas nerodys kas tau padarė žalos, o rodys kiek tau jos padarė, tai rinkis vieną ;D
 7. [IEŠKAU] Crackinto Bandicam'o

  Viskas yra parodyta šitam vaizdo įraše. Kai keymaker'is prašys el. pašto suvest bet ką, bet tik ne savo tikslų el. paštą. Šitas dalykas yra legit, nes pačiam teko naudotis. Bet dabar naudoju necrack'intą versiją nes ir 10 minučių užtenka pafilmuot kažką.
 8. Padėkite įsirašyti sound pack'ą

  Visiškai nenaudingas tavo pranešimas. Jis prašo tiesioginės pagalbos, o tu dar daugiau darbo jam duodi, kad pats susirastų. effects.fxp, effectsPC.fxp, fonts.txd, hud.txd kelk į models aplanką. timecyc.aaa, timecyc.dat ir timecycp.dat kelk į data aplanką. particle.txd kelk į models aplanką, o dėl gta_sa.exe failo kelt nepatariu, nes gali nustot veikt SA:MP'as, tiesiog crash'ai ir panašiai... Visus .txd ir .dff failus kelk į ModLoader aplanką, bet prieš tai ModLoader aplanke sukurk dar vieną aplanką ir tik ten kelk .txd .dff failus. Su sound'ais lygiai taip pat kaip ir su ginklais. Tik nedėk ginklų ir sound'ų į vieną aplanką. @Jokse_Absolut
 9. Nekrauna objektų

  Pabandyk pasižiūrėt šitą vaizdo įrašą, manau atitinka tavo problemą.
 10. Nebeveikia sampas

  Galimas dalykas, kad įsirašei kokią nors modifikaciją kuri trikdo tavo žaidimą (vobris/vobrisFile/vobrisHooked.dll failai; gta_sa.exe failas). Bandyk perrašyt GTA su SA:MP'u, prieš tai pamėgink Simo pasiūlymą, gali padėt. Jeigu po perrašymo bus tas pats GTA su SA:MP'u perrašinėk į kitą diską, t.y. jeigu jis iš pradžių buvo C: diske - tada perrašyk į D: diską ar kokį kitokį koks pas tave yra.
 11. Versija 3.4.7

  Tikiuosi 3.5.0 versija bus pribloškianti. Ir nesuprantu tavo „galbūt ištaisyta klaida“... Dude, jei kažką darai tai daryk, kad nebūtų „galbūt“.
 12. Marius_Droplex

  Čia dar auto c-bugas pajungtas lmao