Jump to content

Edvis_Carter

„Grove Street“ Gaujos Bosas
 • Pranešimų skaičius

  205
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

4 Sekėjai

Apie Edvis_Carter

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.12.13

Profilio informacija

 • Miestas
  Telšių raj.

Profilio laukai

 • Lytis

Profilio peržiūros

845 profilio peržiūros
 1. [IEŠKAU] GS, TB skinų, ir kt.

  Ok, ačiū jums galit užrakint jau.
 2. [IEŠKAU] GS, TB skinų, ir kt.

  Sv. Ieškau tb ir gs skinų, jei galit pasidalinkit kas turit, ir ieškau mapo modo ar kaip čia pasakyt. Nesuprantu apie modus daug nes mažai modinuos kada, bet būna tokie modai kur į modloaderi įdedi kad keliai gražesni būna, žolė ir visa kita.. Ne enb.
 3. Naujasis Siciliečių mafijos bosas!

  LUKI!! Sveikinuuuuu!
 4. „Grove Street“ gaujinių papeikimai. Jie rašomi jei manote, kad gaujinis nusižengė taisyklėms. Ar šaudė civilį, čytino ir t.t.. Jūsų Vardas_Pavardė: Gaujinio Vardas_Pavardė: Kaip nusižengė: Įrodymai: Pašaliniu komentarų sulaukti nenoriu.
 5. „Grove Street“ nepageidaujamų sąrašas. Į šį sąrašą pateks tie, kurie nusižengė mūsų gaujai, įžeidinėjo mus, žemino ir t.t. 1 2 ..
 6. „Grove Street“ - tai viena iš dviejų gaujų, kuri kovoja su „The Ballas“ gaują, teisėsaugą. Gaujos įsikūrusios Los Santos mieste ir užima/gina zonas. Taip pat gaujos gali įsikišti į mafijos veiklas, jei jos prašo padėti. Reikalavimai norint įstoti į gaują: 35'000 bendros patirties. Turėti TS3 programą bei mikrofoną. Šaudymo, vairavimo įgūdžiai. Nebūti b-listuose. Gaujos taisyklės: Išdirbti 5 dienas. Per dieną 60 min. Gerbti Bosą ir Parankinius. Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų. Nešaudyti savų. PRIVALOMA teikti pagalbą sąjungininkams, bendradarbiams. Nebuginti. Neatsijunginėti per zonas. Dalyvauti mūsų veiklose. Gerbti ir kitą gaują. BUS PILDOMA!!
 7. Naujasis Grove Street gaujos bosas !1

  na man ir pz dekuj
 8. Naujasis Rusų Mafijos bosas !ą!1

  Ač Dievuj sveikinuu
 9. Naujasis "anti-narkotikų" direktorius!

  Sveikinu, Lukai!
 10. #84

  Nu ką Tadai, sėkmės tau. Tiesa pasakius, gaila kad atsistatydini, nes tikrai gerai atlikinėjai savo pareigas, atsakingai. Nežn kod daugelis sako kad esi free blisteris, bet manau mažiau reikėjo į tokius klounus kreipt dėmesį (no hate). Aišku ir man buvo užėję kad pykau ant tavęs dėl kažko bet čia tik iš nervu. Žodžiu, gaila, be jei toks kelias tau geriausias, tai.. gl. P.s dėkoju už suteiktus šansus!
 11. Naujasis gyvybių gelbėtojų direktorius yra..

  Oooo Laimi sveikinimaii!!
 12. Naujasis Policijos direktorius!

  Nu ką, sveikinimai Dovydai
×