Jump to content

Barrio_Guerilla

Narys
 • Pranešimų skaičius

  407
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

4 Sekėjai

Apie Barrio_Guerilla

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis Rugpjūtis 13

Kontaktai

 • Skype
  **FAMISOG**

Profilio informacija

 • Miestas
  Iš suvalkijos aš

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

3.655 profilio peržiūros
 1. Padėkit su snow mod.

  Imk mano jei nori va video to snow mod: Čia viskas tas pats tik pas mane paprasti medžiai ir balti, o čia be lapų. Čia taip pat yra SNOW FX, gali pasikeisti snigimą CTRL + (+). Atsiuntimas: http://www.mediafire.com/file/498bi2c2tjtd9t3/Snow+Pack+v2.rar
 2. Reik kam doneito? Norėjau krd doneitint už csgo skin, bet nieks nesigavo, tai db neturiu kur dėt. Turiu 350krd, sakykit kiek duodat šaibų.

 3. Policijos | Laipsniai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė? - Barrio_Guerilla. 2. Kiek turėtumėte gauti taškų? - 7. 3. Įrodymai? - Pražaistas laikas - 3 taškai. Paimti du iškvietimai - 3 taškai. Kalėjime numalšintas maištas - 1 taškas.
 4. [Ieškau] Mašinų modifikacijų

  Šiaip nesupyk, bet vistiek. Db visi tau kels ir tu komentuosi lievas lievas, lievas lievas lievas... Eini į google, paspaudi vaizdai, rašai GTA SA Elegy mods, ir tau jų išmes tūkstančius, eini į apačią ir ieškai kuri tau prie širdies.
 5. Gal kas turit geografijos skaidrių pristatymą apie japoniją arba kiniją? Temos apie budizmą, kovų menus, kimano, sintaizmą, geišas ir t.t ? Atsilyginčiau. :D  

 6. MEDIKAI || KVALIFIKACIJA Į HELIKOPTERIŲ BŪRĮ

  Dainininkas prašė nesidalint šita info, sory :DD
 7. DoncesVeito Avatarai

  Afigieni avatarai iškarto įsimylėja
 8. Naujasis The Ballas direktorius !

  didžiausi sveikinimai laimes meiles laimes
 9. Tas jausmas kaip tu beveik nieko nemoki, bet vistiek labai stengies ir nori į medikų helikopterių būrį, ir labai geras pavaduotojas tau pasiūlo vieną idėją, sudainuoti Jovito Puokštė baltų gėlių dainą. MAX GARSĄ.
 10. Medikų nuolatinis albumas.

  Čia kelias foto prisegiau iš mūsų kasdieninės darbo veiklos.
 11. Dėl pamiršto atsakymo

  Rašyk skundą, čia nieks nepadės. https://forumas.rls.lt/index.php?/forum/16-skundai/
 12. Jūsų Vardas_Pavardė?: Barrio_Guerilla Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: TGMS Kiek laiko jame jau esate?: Netoli 3 mėnesiai. Jūsų motyvacinis laiškas: Sveikas Lukai. Per tuos galima sakyti 3mėn, negavau nė kart ban, ištryniau galutinai visus cheat, ir nenoriu įsirašyti ir vėl visko kartoti iš naujo. Ten kaip čytinau, ir gavau blist, net nesupratau dėl ko aš taip iki šiol dariau? Kam man tie čytai? Kas iš to jei aš nuskrisiu, ar prisibuginsiu ginklų? Juk aš juos galiu nueit ir pasiimt, įsėst į automobilį ir nuvažiuot... Per tiek laiko aš išmąsčiau, kad man jie visai nereikalingi, ir labai pasikeičiau šitoje vietoje. Per šias dienas supratau, kad čytai tikrai ne man, ir ne tokioj vietoj. Galiu pasakyt tik tiek žiauriai, žiauriai , žiauriai atsibodo ta neutralių darbų rutina. Vis del to radistuose išbuvau 65 dienas, dažnam serverio žaidėjui jau dvi savaitės darbe yra daug. Tai va, labai norėčiau jūsų paprašyti, kad mane išbrauktumėt iš blisto, daugiau tai niekados nepasikartotų...
 13. Medikų nuolatinis albumas.

  Per treniruotę.
 14. Čytas Dumpys Leak

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Barrio Guerilla 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Dumpys Leak 4. Kaip buvo čytinama: Turbūt greičio hakas, arba nirto modas.5. Įrodymai ( būtina ) :
×