Barrio_Guerilla

Narys
 • Pranešimų skaičius

  755
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Apie Barrio_Guerilla

 • Rangas
  ŽMOGUS
 • Gimtadienis Rugpjūtis 13

Kontaktai

 • Skype
  **FAMISOG**

Profilio informacija

 • Miestas
  Iš suvalkijos lygumų

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

7.051 profilio peržiūros
 1. Barrio_Guerilla

  Help, Help, Help - Didelis frame dropas, kai filmuoju

  Shadowplay veikia tik turint GTX vaizdo plokštę, o jis jos tikrai neturi žiūrint koki pas jį lagai(kad ir GT turi vistiek neveiks). Seniau sakai lagų nebūdavo kaip filmuodavai? Yra toki dalykai kaip frame limmiter arba kitaip fpslimit, žaidime spaudi ESC ir nustatymuose susirandi FRAME LIMITER ir padaryk jį off. O gal per tą laiką pakeitei filmavimo programą, nes jei seniau filmuodavai su BANDICAM, o dabar su FRAPS, tai yra didelis skirtumas. (Bandicam išlaiko mažesnę kokybę ir tuo pačiu mažai vietos užima kompe, o FRAPS išlaiko aukštą kokybę ir vietos daug reikalauja). Tau savo ''būlvei'' reikėtų atisiųst BANDICAM, ir pasidaryk dabar nepamenu ten kaip, bet jei yra toks dalykas kaip išjungti FPS limiterį tai jį išjunk, jei nėra tai pasidaryk bandyk: bandyk filmuot su 40 FPS, bandyk filmuot su 45 ir pagauk tą kampą kaip jau tą nebelagina. Čia aišku ''gaudyk tą kampą'' per BANDICAM'ą. Daugiau nemanau, kad tau kas padėtų, nebent yra vienas atvėjis, pasidaryk samp'ą LABAI LABAI LOW, viskas panašiai atrodo kaip per MC, bent 200 FPS gautai, bet jei kalbant apie malonumą žaidžiant tai atvirai pasakius - 0.
 2. Barrio_Guerilla

  [T&W] Lietuviškas mediko skinas

  http://www.gtainside.com/en/sanandreas/skins/99571-medic-dayz/ nu skinai tikrai nėra tavo daryti, čia tik kažkiek editinti, bet smagu, kad išeina Lietuviško edit'o darbai.
 3. Barrio_Guerilla

  Naujasis krovinių valdovas jau čia!

  Sveikinu ir sėkmės tau pareigose :d
 4. Barrio_Guerilla

  Laimėk pinigų!!!

  96
 5. Barrio_Guerilla

  Laimėk pinigų!!!

  69
 6. Čia bšk buvom parsivažę tokią vieną į bazę nakčiai, tj norėjo nusifotkint prie mūsų darbinių car
 7. Barrio_Guerilla

  Ieškau žolės mod

  xddd, ir ką su juom reik daryt, aš parsisiuntęs mod, nežinosiu kur jį įrašyt ir kaip? nejuokauk cleo yra, įsirašyt tikrai moku.
 8. Barrio_Guerilla

  Naujasis Rusų Mafijos bosas!

  didzeusi swejkinimai laimes meiles sveikatos o tai svarbeuse pinigu dauk dauk dauk kad viskas butu gerai sekmes didzeusios reikaluose
 9. Barrio_Guerilla

  Ieškau žolės mod

  Ten tam puslapį parsiuntimo nuoroda neveikia.
 10. Barrio_Guerilla

  Ieškau žolės mod

  Tai žinai, būna žolės mod'ų kur reik kelt į gta papkę ir pakeist ten esančius failus, ir yra į modloader, kur mest. Dar yra ir su auto installu, bet man nė ten nė ten neveikia -negaunu crash, bet man jų nerodo prisijungus. Neveikia.
 11. Barrio_Guerilla

  Ieškau žolės mod

  Ieškau žolės[grass] mod'o. Pilna google tų mod, jau pora valandų ieškau, vis siunčiu ir vis crashina, arba įsirašai ir net nebūna tos žolės modo. Jei kas nesupranta ko aš ieškau tai va, kad būtų žolė. Gali ir kitaip ta žolė atrodyt negu čia, svarbu būtų.
 12. Barrio_Guerilla

  Crašina sampas..

  Bandyk ištrinti savo visus GTA kurios įsirašęs, ir vėl iš naujo perrašyk GTA su samp, naujam aplanke(kitaip pavadintam), prieš tai ištrink failą Gta San Andreas User files, turi padėt.
 13. Barrio_Guerilla

  Crašina sampas..

  Jeigu nepadeda persirašius viską problema aiški - susikurkit kitoj vietoj kitaip pavadintą aplankalą, ir į tą naują aplanką rašykit new gta ir samp.
 14. Barrio_Guerilla

  Naujieji XI - osios kadencijos prižiūrėtojai!

  sveikinu ir sėkmės, tikiuos čia ne tik post'as naujas buvo kai kuriems