Jump to content

Adas_Тwin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Adas_Тwin

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio informacija

 • Miestas
  Alytus

Profilio laukai

 • Lytis

Profilio peržiūros

554 profilio peržiūros
 1. Armija | Darbuotojų papeikimai

  Pats esi kaltas, kad padėjai bėgliui pasprukti. Susiglostė tokią situacija ir neturėjau kito pasirinkimo kaip šauti ir nukenksmint pabėgėlį. P.S įrodymų iš mano pusės nereik visi įrodymai tavo fotkėse, kad jis prašo pavežt ir matosi, kad atsisako pirkt kažką.
 2. Dovanoju pinigėlius $ #2

  Sveikinu nugalėtojus New_Killer(9) Dovis_Elemo(69) Anta_Nas(16) Susisiekit žaidime arba parašykit forume, kad prisijungčiau ir paduosiu pinigėlius.
 3. Dovanoju pinigėlius $ #2

  Sveiki čia aš vėl su antru savo giveaway ;P. Šį kartą turėsit daugiau šansų laimėti, nessss, ai nors gal ne, nu ok ok, ne. Nu gerai - trys žmonės laimės po 20k. Ką reikia daryt? Vėl gi pasirinkti random skaičių nuo 0 iki 69. Žmonės laimėję mano praeituose giveaway dalyvauti ateityje negali T.Y Kristupas_Langas (laimėjo bullet) ir dabar dalyvauti negalės. SUBSCRAIB. Išrinksiu vėlgi ryt,poryt
 4. Dovanoju bulletą.

  http://prntscr.com/h31dny Iš pirmo karto. Sveikinu Langą, parašyk į forumą kaip būsi žaidime, bet nemanau, kad šiandien susitiksim Atiduotas. Laukit kito konkurso.
 5. Dovanoju bulletą.

  Sveiki jau ilgokai nežaidžiu RLS ir nelabai planuoju žaist tai padarysiu kelis giveaways ir po biškį padalinsiu ką turiu ;P Tai pirma atiduosiu savo bulletą. JUM TEREIKIA PAKOMENTUOTI RANDOM SKAIČIŲ NUO 0 IKI 69 ir jūs jau dalyvaujate šiame simple giveaway. pridedu ferario nuotrauką Subscraib. Nugalėtoją išrinksiu ryt poryt arba kai prisiminsiu
 6. Kas iš kariuomenės vakar su džipuku po Vilnių važinėjo (RLS) ant stiklo buvo :DD

 7. Ką manote apie tokius žaidėjus?

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Užpildaus šiais žodžiais,kad negauti įspėjimo. Mldc, kieti jūs.
 8. Geriausio "meme" konkursas

 9. EVENTAS IŠ SANDKINGO ;)

  Noriu, nes niekad neturėjau ir nieks nedod pralėkt ba bijo, kad sulamošinšiu ir dėl to noriu ;/ skaičius 34 (tlys ketuli)
 10. Dalinuosi savo grojaraščiu - įvairių muzikos skonių mėgėjams.

   

 11. Tikrai patiko ir užkabino :DD Ispaniška kažkaip ne taip kabino net nuo viruso pradžios.
 12. Mano padėtis - serverio padėtis???

  Gal ne pilnai paaiškinau situaciją - tai mano draugo acc, mes apsikeitėm 2012 metais. Jis pasiėmė mano t.y Mantas_Bondas, o davė savo Adas_Twin(Nes jam reikėjo xp, o man pinigų). Dabar jis jau išvažiavęs ir nėra kaip su juo susisiekt ir nemanau, kad tai jam būtų svarbu, todėl ir prašau ištrinti, o ir kaltinimas dėl to, kad nieks to ir nepadaro. Nieko neprašau šokinėti aplink mano dūdelę, bet jeigu tu neturi laiko tam tikriem dalykam tiesiog išrink tą kas tam laiko turėtų ir jį skirtų.
 13. Mano padėtis - serverio padėtis???

  Tai palauk tu, ant to acc yra 0 pranešimų, 0 įspėjimų ir kokių dar shitmail adresų. To acc el paštas taip pat normalus, tačiau tai yra draugo su kuriuo nebebendrauju ir jis išvažiavęs į londoną tai ką man daryti? Skrist į Londoną, kad registraciją galėčiau susigrąžint ar geriau paprašyt tavęs, kad ją ištrintai ir aš susikurčiau per naujo? P.S Sakai, kad geriau paverkti? Tai turbūt pagal tave reikia tylėti ir nieko nesakyti, bijoti? Aišku juk kuo mažiau problemų ir kuo mažiau žmonių jas pastebi tuo geriau Mano padėti parodo, tai, kad serveriui reikia pagalbininko. Tazą daviau kaip pavyzdį koks galėtų būti pagalbininkas - esmė tame, kad jo reikia. P.S Aš Svidersko tikrai nekaltinu, kad atlieka savo pareigą, tačiau galėtų suprasti ir mane, kad man labai reikalingas forumo acc (žmogiškumas)
 14. wang cars

  Pagrąžintų serverio vaizdą, bet to niekada nebus, nes nieks jo neįdės - gražu.
×