Adas_Тwin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Adas_Тwin

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio informacija

 • Miestas
  Alytus

Profilio peržiūros

717 profilio peržiūros
 1. Dovanoju pinigėlius $ #2

  Sveikinu nugalėtojus New_Killer(9) Dovis_Elemo(69) Anta_Nas(16) Susisiekit žaidime arba parašykit forume, kad prisijungčiau ir paduosiu pinigėlius.
 2. Dovanoju pinigėlius $ #2

  Sveiki čia aš vėl su antru savo giveaway ;P. Šį kartą turėsit daugiau šansų laimėti, nessss, ai nors gal ne, nu ok ok, ne. Nu gerai - trys žmonės laimės po 20k. Ką reikia daryt? Vėl gi pasirinkti random skaičių nuo 0 iki 69. Žmonės laimėję mano praeituose giveaway dalyvauti ateityje negali T.Y Kristupas_Langas (laimėjo bullet) ir dabar dalyvauti negalės. SUBSCRAIB. Išrinksiu vėlgi ryt,poryt
 3. Dovanoju bulletą.

  http://prntscr.com/h31dny Iš pirmo karto. Sveikinu Langą, parašyk į forumą kaip būsi žaidime, bet nemanau, kad šiandien susitiksim Atiduotas. Laukit kito konkurso.
 4. Dovanoju bulletą.

  Sveiki jau ilgokai nežaidžiu RLS ir nelabai planuoju žaist tai padarysiu kelis giveaways ir po biškį padalinsiu ką turiu ;P Tai pirma atiduosiu savo bulletą. JUM TEREIKIA PAKOMENTUOTI RANDOM SKAIČIŲ NUO 0 IKI 69 ir jūs jau dalyvaujate šiame simple giveaway. pridedu ferario nuotrauką Subscraib. Nugalėtoją išrinksiu ryt poryt arba kai prisiminsiu
 5. Kas iš kariuomenės vakar su džipuku po Vilnių važinėjo (RLS) ant stiklo buvo :DD

 6. Ką manote apie tokius žaidėjus?

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Užpildaus šiais žodžiais,kad negauti įspėjimo. Mldc, kieti jūs.
 7. EVENTAS IŠ SANDKINGO ;)

  Noriu, nes niekad neturėjau ir nieks nedod pralėkt ba bijo, kad sulamošinšiu ir dėl to noriu ;/ skaičius 34 (tlys ketuli)
 8. Dalinuosi savo grojaraščiu - įvairių muzikos skonių mėgėjams.

   

 9. Tikrai patiko ir užkabino :DD Ispaniška kažkaip ne taip kabino net nuo viruso pradžios.
 10. Mano padėtis - serverio padėtis???

  Gal ne pilnai paaiškinau situaciją - tai mano draugo acc, mes apsikeitėm 2012 metais. Jis pasiėmė mano t.y Mantas_Bondas, o davė savo Adas_Twin(Nes jam reikėjo xp, o man pinigų). Dabar jis jau išvažiavęs ir nėra kaip su juo susisiekt ir nemanau, kad tai jam būtų svarbu, todėl ir prašau ištrinti, o ir kaltinimas dėl to, kad nieks to ir nepadaro. Nieko neprašau šokinėti aplink mano dūdelę, bet jeigu tu neturi laiko tam tikriem dalykam tiesiog išrink tą kas tam laiko turėtų ir jį skirtų.
 11. Mano padėtis - serverio padėtis???

  Tai palauk tu, ant to acc yra 0 pranešimų, 0 įspėjimų ir kokių dar shitmail adresų. To acc el paštas taip pat normalus, tačiau tai yra draugo su kuriuo nebebendrauju ir jis išvažiavęs į londoną tai ką man daryti? Skrist į Londoną, kad registraciją galėčiau susigrąžint ar geriau paprašyt tavęs, kad ją ištrintai ir aš susikurčiau per naujo? P.S Sakai, kad geriau paverkti? Tai turbūt pagal tave reikia tylėti ir nieko nesakyti, bijoti? Aišku juk kuo mažiau problemų ir kuo mažiau žmonių jas pastebi tuo geriau Mano padėti parodo, tai, kad serveriui reikia pagalbininko. Tazą daviau kaip pavyzdį koks galėtų būti pagalbininkas - esmė tame, kad jo reikia. P.S Aš Svidersko tikrai nekaltinu, kad atlieka savo pareigą, tačiau galėtų suprasti ir mane, kad man labai reikalingas forumo acc (žmogiškumas)
 12. wang cars

  Pagrąžintų serverio vaizdą, bet to niekada nebus, nes nieks jo neįdės - gražu.
 13. Sveiki, pabodo mano dabartinė bei graudi situacija forume. Kadangi nebėra Rido nebėra to kas padėtų. Prie mano padėties - Esu susikūręs gal apie 15 forumo vartotojų kurie praktiškai visi užblokuoti. Vienintelis ir man reikalingiausias vartotojas yra tas kurio nepamenu. Bandžiau visas išeitis - dėjau tarpą vietoj skliausto keičiau raides į rusiškas (kaip ir dabar) ir vis gaudavau baną. Pastaruoju metu ką daugiausiai mačiau tai - Sviderskas įspėjo jus 7 įspėjimais kurie nenusiims ir viskas Ačiū sviderskai, kad ne tai, kad padėtai, o ir toliau blokuoji nors ir prašiau tavęs to nedaryti, bent laikinai. Esu pavaduotojas, teisėsaugos darbuotojas kuriam pastoviai reikia atsakyti į papeikimus kurie parašo apsiverkę žaidėjai ir tai man žiauriai pasunkina situaciją. Bandžiau susisiekti žaidime, skype, forume, ts. Iš ko gavau bent šiek tiek pagalbos tai buvo The_Smecher (ty bro). Noras žaisti tokiom aplinkybėm žymiai mažėja ir tai nervuoja. Aišku - aš kaltas, kad nepamenu savo vartotojo. Taigi prieinam prie d0nto - kaip ir seniau taip ir dabar mažais kas pasikeitė - truputį dirba, bet "niekad neturi laiko". Serverio skunduose turbūt chaosas - nieks netikrinta - šiuo metu tai turėtų atlikti d0ntas(kuris neturi laiko). EI gal surask pagalbininką pvž Tazas girdėjau visai nieko ir fainas bičiukas . Išreikškit savo nuomonę apie dabartinę serverio/forumo situaciją be pagalbininko, bei tikiuosi negausiu bano forume, nes pabodo matyti 7įspėjimai nuo Svidersko (plyz no more).