Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1997.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Profilio informacija

 • Miestas
  Lazdijai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

615 profilio peržiūros
 1. Jerry_Clark

  crashai

  Sveiki, pastoviai crashinamas sampas. Gal turit minčių kaip tai sustabdyti, galbūt jau yra r2 anticrasheriai? Modų nėra, dėl to jokių problemų negali būti.
 2. Jerry_Clark

  Naujasis Rusų mafijos bosas!

  Sveikinu! na Matas bent jau nepadarė klaidos žodyje mąstyti-mąstai.
 3. Jerry_Clark

  help samp

  žaidžiu žaidžiu, nuleidžiu sampą, pakeliu ir karoče pasidaro windowed ir vpš blackscreen ir nk neina daryt nu tik nuleist tą sampą, žiauriai knisa, pls help guys. pvz va dbr jau jaile sedziu nes per grobima taip atsitiko ir karoce reikejo atsijungt su bega.
 4. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Matomai kaltė iš dalies buvo tiek tavo, tiek jo, todėl nubaudžiau jus abu. Žaidėjas Vasiliji taip pat gavo įtarimo lygius už nonrp, kuomet buvo sugautas. Štai čia įrodymai kuomet pirmą kartą padarei non-rp nutrenkdamas stulpą bei demonstravai ginklą - https://youtu.be/8C9sbtKpxa0, čia kuomet antrą kartą demonstravai ginklą ir užpuolei žaidėją - https://www.youtube.com/watch?v=uFeC8HokZDw.
 5. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Juk matosi, jog tyčia įkirtai 5 smūgius, nesibylinėk. Jis su ginklu deagle gynėsi, jį taip pat nubaudžiau.
 6. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Kitą kartą pažymėk mane šiuo ženklu "@", jog matyčiau parašytą papeikimą, nors ir žaidime parašei, tai vis dėl to ačiū. O civilio užpuolimą padarei smūgiuodamas kitam žaidėjui. Štai įrodymai (maždaug tolumoje už vairavimo mokyklos kampo, smūgiuoji į kitą žaidėją):
 7. Jerry_Clark

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  Anketa kurią būtina užpildyti jeigu norite, kad jūsų modifikacija būtų ieškoma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jerry_Clark 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Hud (dabar nėra jokių kito projekto atpažinimo ženklų). 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: 4. Papildomas laukelis kažką pridurti:
 8. Jerry_Clark

  Padėkite dėl shadows.

  Taigi turiu problemėlę - kad ir betkokius shadows naudočiau nevisada būna ant žmonių šešėliai, t.y. kartais jie yra - kartais ne. Galbūt turite įdėjų kaip tai ištaisyti?
 9. Jerry_Clark

  Help, Help, Help - Didelis frame dropas, kai filmuoju

  Bet kokiu atvėju visiems siūlau Nvidia ShadowPlay, nes pats su ja filmuodamas nepatiriu jokių fps dropų, bei yra labai patogi, tačiau, kaip sakė Darius, tik su Nvidia vaizdo plokštėmis, dėl to žiūrėkis pats pagal save. https://www.nvidia.com/en-us/geforce/geforce-experience/shadowplay/
 10. krč jau bandom dėt maišą tipo fotkė fotkė ir kažkoks vpš nepažįstamas bomžėkas prilėkė ir visus supjaustė, Į grubius jį
 11. Jerry_Clark

  demo_v1.mp4

  Nuostabu.
 12. Jerry_Clark

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  Anketa kurią būtina užpildyti jeigu norite, kad jūsų modifikacija būtų ieškoma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jerry_Clark 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Hud. 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: 4. Papildomas laukelis kažką pridurti: Noriu tokio hudo kaip video.
 13. Aivarai girdi nebadyk iš serijos maišas pėškom: klasės fotkė dar viena (karoče devas apšvetė raganių Pečių) chill karoče
 14. Jerry_Clark

  Naujasis Rožinių Panterų vadeiva jau čia!

  Sėkmės poste, Sere! :d