Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  98
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Profilio informacija

 • Miestas
  Lazdijai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

426 profilio peržiūros
 1. Neveikia FPS unlock

  Taip.
 2. Neveikia FPS unlock

  Taip, viską tvarkingai, kaip anksčiau, tik dbr naujas pc ir nepaeina kažkodėl, lockinta 98fps. Galvoju jeigu 98, o ne 90 (kiek daugiausiai įmanoma, mano žiniomis), tai galbūt kažkur GPU - Nvidia nustatymuose galėtų koks settingas būt special šitam žaidimui. Gal ir sueitų tie 98fps, bet aš noriu išspaust tiek kiek įmanoma, smalsu visgi yra pc pajėgumas šio žaidimo klausimu.
 3. Neveikia FPS unlock

  Sveiki, neveikia fps unlockas, gal turit minčių kodėl taip yra?
 4. [IEŠKAU] Crackinto Bandicam'o

  Nerodo vid.
 5. [IEŠKAU] DMG Informer

  Ačiū, brol.
 6. Policijos Departamentas | Papeikimai.

  Drive-by iš transporto priemonės yra traktuojama kaip DM, dėl to tau ir dėjau šį įtarimą. Visi kiti tavo pažeidimai įrodymuose: https://imgur.com/a/fjA9c, t.y. drive-by (pravažiuodamas į mane šovei iš automobilio), bėgimas (nereagavai į gausius stabdymo ženklus), non-rp (važiavai kaire kelio puse, kuomet būtina važiuoti dešine, o taisyklių išimtys tau buvo nepalankios šioje situacijoje). P.S. Prašau kitą kartą pažymėk mane, nes galiu pramiegoti papeikimą, ačiū.
 7. [IEŠKAU] Crackinto Bandicam'o

  Sveiki, ieškau crackinto bandicamo.
 8. [IEŠKAU] DMG Informer

  Sveiki, ieškau DMG Informer'io, tokio, kad gavus žalos rodytų kiek ir kas padarė ja.
 9. ''Russian Mafia'' | Rls.lt

  Videkas gan fainas man patiko, reikės užmesti akį ant kelių praeitų . Buvo smagu pamatyti save besivartaliojantį kaip šuniuką ant žemės . Respect!
 10. SWAT darbuotojų papeikimai

  Nuotraukoje kur kiek tolėliau aš taikiausi ne į tave, tu nebuvai sužalotas nuo mano kulkų nė karto, todėl įtarimai vistiek neteisingi, o kažkaip užfiksuot kai jis mane mašina trankė negalėjai ane, visą laiką tai buvo tik mano savigyna prieš jo veiksmus.
 11. SWAT darbuotojų papeikimai

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Jerry_Clark Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė?: @Andrius_Crazy Kuo darbuotojas nusižengė?: Geriau detaliai apibūdinsiu situaciją: Važiavau link hp ir žiūriu susistabdę CN mašiną teisėsaugininkai (jų tarpe ir Andrius) tikrina. Aš nekreipdamas dėmesio nuvažiavau toliau, kai mane pradėjo šaudyt apsauginis stovėjęs šalia SWAT darbuotojo. Tuomet aš grįžau ir iš savigynos pradėjau šaudyti mašiną (Andrius nematė), kurioje sedėjo apsauginis. Apsauginis užvarė ant manęs mašiną ir man nieko neliko tik mirti, kuomet Andrius viską matęs nieko nedarė. Aš nemiriau, nes panaudojau komandą /baik. Tuomet pradėjau šaudyti apsauginį, o šis atsišaudė, o Andrius tiesiog lyg niekur nieko atėjo ir pradėjo dėti starus už pareigūno užpuolimą ir demonstravimą ginklo viešoje vietoje. Su demonstravimu sutinku, bet ar aš užpuoliau pareigūną??? Ne. Tai buvo apsaugininkas, skaitomas kaip ir civilis, todėl star dėjimas neteisingas. Tuomet susimokėjęs baudą prie manęs vėl pradėjo lįsti apsauginis su savo transporto priemone, aš vėl panaudojau šaunamąjį ginklą ir vėl Andrius atkeliavo su savo įtarimais. Taigi darbuotojas nusižengė neatidumu, nepastebėdamas apsauginio nusižengimų, o jis irgi turi būti baudžiamas bei dėjęs neteisingus įtarimus. Įrodymai?:https://imgur.com/a/ouGSP
 12. SWAT Galerija

  Šiek tiek nuotraukų iš vakarinės Pinokio fotosesijos . Auga modelis .
 13. Dėkui! Problema išspręsta :).
 14. Sveiki, iškilo problemėlė - nerandu kur reikia įsikelti parašą. Ieškojau savo profilyje, tačiau neradau, gal padėsit?