Gytis_Valentas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  180
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Gytis_Valentas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 1. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Tumas_Mafijozas Pažeidimo aprašymas: Iš niekur nieko uždėjo /jail už CV šaudymą, taip pat, nemoka bausmių. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 2. Medikų nuolatinis albumas.

  Nieko rimto, bet sau žaisti - tiks.
 3. Medikų nuolatinis albumas.

  Nebuvo kas veikti, sugalvojau pasidaryti pagal save kelis modus medikams.
 4. Medikai | Darbuotojų papeikimai.

  Laukiami įrodymai. Jei per 24 valandas nepateiks įrodymų, kai tu jį pats pirmas apšaudai - darbuotojas bus įspėtas.
 5. Grafikos parduotuvė „two hearts“

  Anketa;• Kokio darbo pageidausite (avataras, parašas ir kt); Parašas• Tekstas (sub.tekstas); Su Medikais iki mirties. Gytis_Valentas• Nuotrauka iš kurios bus daromas darbas (būtina); https://forumas.rls.lt/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://i.imgur.com/Lirc6Kd.jpg&key=b57f7028c1fd75a08e08e15181fca1a4cf81deecc7d27b857697fafe68f58176• Darbo dydis; Kaip ir visų parašų maždaug Jei neįšeis su šita nuotrauka, su kita kokia gali iš Medikų galerijos. P.S. gerai būtų, kad dar būtų užblurinti visų Medikų vardai, kad jų nesimatytų.
 6. Medikų nuolatinis albumas.

  ******************** ********************
 7. Medikai | Darbuotojų papeikimai.

  Įspėtas žodiniu įspėjimu. Tai nėra nusižengimas, už kurį vertėtų darbuotoją rimtai įspėti.
 8. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Medikų pavaduotojas, Gytis_Valentas Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Get_Ready Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Įžeidimai racijoje, rangų nesilaikymas perspėjus kelis sykius. Kitaip tariant, nesąmonių darymas su tikslu būti išmestam / greitas įspėjimų rinkimas. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/3oxfS
 9. Medikai | Darbuotojų papeikimai.

  Bus nubaustas 1 darbo įspėjimu. Tik vienu, nes šarvus pasiūlė tik 5 kartus (būtent už tai ir priklauso įspėjimas), o vaistus - pasiūlė tik 2 kartus, kas yra leistina ir nėra masiškas vaistų siūlymas (masiškas siūlymas yra 3+ pasiūlymų per 10sec).
 10. Peikiu Benas_Offensive

  Jei nepataikysi kulkos - tai ir neįšeis nušaut.
 11. Peikiu Benas_Offensive

  Aš nesiginčyju, paprasčiausiai, argumentuotai atsakau į tavo atsakymą.
 12. Peikiu Benas_Offensive

  Taip tik atrodo... Kad ir kiek bemaigysi pasigydyt, vis tiek 1 sekundės ANTIFLOOD lieka. Gali į /timestamp žiūrėt, štai.
 13. Peikiu Benas_Offensive

  Neturiu nieko blogo prieš tave, bet nuo tokių tavo kalbų ir įrodymų vemti norisi. Už sugadintą grobimą tai visada prašom, toks mūsų, karo medikų, šūkis! Sakai, kad neįmanoma manęs nušauti, nes aš gydausi, bet kur įrodymai, kad aš save gydyčiau daug kartų? Čia įrodymai, kad aš prie durų, bet kur įrodymai, kad neįmanoma manęs nušauti? Ar bent pabandei apšaudyti? Čia tas pats, kai sakyčiau, kad tavęs neina nušaut, nes tu su INV vaikštai, bet net nebūčiau pataikęs į tave nei vienos kulkos ir nebūčiau apšaudęs. xdd Aš nemanau, kad reikėtų išgalvoti savas bausmes. Visos jos paminėtos bausmių temoje. Jei neapskaičiavai, kad nespėsi įvardinti išspyrimo iš serverio priežąsties, tai gal reikėjo visiškai nekickint? Ir jokio piktnaudžiavimo čia nėra. Turint omeny, kad gydytis (ar suteikti šarvus) galima tik kas 1sec, kas reiškia, kad nušauti tikrai nėra sunku.
 14. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Benas_Offensive Pažeidimo aprašymas: Esu karo medikas, ir grobimo metu iškickino, su priežąstim „nesa“. Paklaustas jis man sakė, kad aš jam maišiausi, bet tai ką aš žinau. Jei aš stoviu prie durų ir gydau teisėsaugininką, o šis negali kiaurai mane su maišu praeiti, įšeiti iš banko, tai jis gali mane kickinti? Nors esu karo medikas, joks ne pašalinis. Neradau tokios bausmės, kuri leistų kickinti už tokią priežąstį. O jo įvardinta priežąstis „nesa“ visiškai nieko nepasako. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/zq3il