Edvinas_Gamer

Narys
 • Pranešimų skaičius

  110
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Edvinas_Gamer

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 1. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: armis_elegy 2 Kiek laiko nebūsite aktyvus?:3d 3: Dėl kokių priežasčių negalėsite būti aktyvus?: Mokykloje standartizuoti testai reikia pasiruošti.
 2. T.R.V || Neaktyvumas

  Vardas_Pavardė:Elvis_Mafija 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: 3d 3. Kodėl nebūsite aktyvus: Mokykloje standartizuoti testai reikia pasiruošti.
 3. T.R.V || Virtuali Valiuta

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: E.M 2. Kokias užduotis įvygdėte?: medicinos ingredientai 3. Kiek valiutos turėtumėte gauti?: 10k su puse 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/COKku
 4. T.R.V || Neaktyvumas

  Vardas_Pavardė:Elvis_Mafija 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: iki ryt 3. Kodėl nebūsite aktyvus: neturiu nuotaikos tokią gražią dieną sėdėti prie sampo
 5. Fūristų nuolatinis albumas

  Direktore ant tiek spaudzia kad kartais net galvos pritruksta.
 6. T.R.V || Virtuali Valiuta

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Elvis_Mafija 2. Kokias užduotis įvygdėte?: nafta, medicinos ingredientai. 3. Kiek valiutos turėtumėte gauti?: kažkur apie 43k 4. Yrodymai: https://imgur.com/a/12fRc
 7. Cheatas Gytukas_Galiukas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Drift_Maihem2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gytukas_Galiukas5. Įrodymai (būtina):Matosi sustoja (ON spread) ir sulesa tas kuris stovejo gale ir saudo nieko nepataike, beje ir rodytu DMG informeris.
 8. SWAT darbuotojų papeikimai

  Na jo gal ir teissybę sakai bet ir tu buvai su bėga reiškias, bandei mane šaudyti is sono. SS nesidariau nes TPV duotu leidimu to darytis nereikia greitai ibėgai i zoną ir pasisliepei. Kad Taves negalečiau surakinti. Aivaras prisidės prie PPK + tave jis ir būtų pagavęs nes atvažiavęs jis isisodino pridejo star ir išvežė . tau irgi bėgos perdėti sistema neleido.
 9. SWAT darbuotojų papeikimai

  Labas Mad_Franklin, taip iš esmės tu teisus bet, aš tavęs nenustojau gaudyti kadangi tu dar buvai su bėga, Yrodymai. Kitas dalykas, begos nedėjau aš aš tik padėjau gaudyti tave (kai tu įvažiavai i vandėnį ir pradėjei plaukti aš tave nušoviau, kad teisėsaugininkas tave galėtų perimti, bet tau tuo tarpu baigėsi bėga ir tu paradei /tpd ir atbėgai draugo gelbėti.) visu irdm ir bėgą dėjo @Aivaras_Russia. Aš tave jau bučiau senai pagavęs bet tavo draugas mafijozas mane šaudė Yrodymai. Tave pagavau. Nors zonoj nes jau tada kai tau baigėsi bėga jis perdėti negalėjo kažkodėl..(Sistema neleido bet tu turėjei būti sulaikytas). Todėl aš tave surakinau.
 10. SWAT darbuotojų papeikimai

  Iki 40str TPV leidimu man irdm darytis nereikia. Kiski nesu aklas, ir labai gerai mačiau . 1dalykas: Tu padaręs /tpsf iškarto aš tavęs nesurakinau, tu begiojai, ir jeigu labai gerai isižiūrėjus, matosi kad ginklas yra rankoje. Yrodymai.
 11. Peikiu Edvinas_Gamer

  Taip sumaisiau acc sr, buvai atmutintas ir bausme perdudoa vakaris_crazy
 12. peikiu Edvinas_Gamer

  sveikas, na žinai prajuokinai pažeidei taisykles bet bandai atsimazinti taip ar taip tau nepaeis kadangi tu kiek kartu prašiau kad išeitum o tu neišėjei pasiskaityk taisykles. https://imgur.com/a/bISFG Matosi per jo ss dar kad treniruotė vyksta.
 13. Naujieji gaujų bosai !

  Sveikinimai!
 14. G4S || Neaktyvumas

  . Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Edvinas_Gamer 2. Dėl kokių priežaščių būsite neaktyvus:mokslai spaudžia o prie kimpiuterio nera laiko kada prisėsti, jei bus galimybe prisijungsiu padarysiu atrankas ir pns. 3. Kiek laiko būsite neaktyvus:greičiausiai iki 5dienio.