Jump to content

The_Cocaina

Narys
 • Pranešimų skaičius

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie The_Cocaina

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 1999.08.30

Profilio informacija

 • Miestas
  Alytus

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras
 1. Versija 3.3.9

  Puikūs atnaujinimai
 2. PD - Darbuotojų papeikimai.

  tu vapšie esi nulis, taip kad gali pridaryt tą kreivą mordą ir nesikišt
 3. PD - Darbuotojų papeikimai.

  neįmanoma įrodyt nes nėra kaip nuema bėga nieko niekam nerašo rašytu kad tas ir tas nuemė bėga žinoma būtų įrodymų
 4. PD - Darbuotojų papeikimai.

  Taip blogai nes jis nuėmė bėga tuom viskas ir pasakyta.
 5. PD - Darbuotojų papeikimai.

  Tai gerai bet jis nuėmė bėga o tai reiškiasi kad pažeidimas atmestas ir poto per naują uždėjo už bėgimą ir bėga užmetė o tai skaitosi kaip naujas ka tu į tai?
 6. PD - Darbuotojų papeikimai.

  Nu tai kurioi aš čia vietoi bėgau :D? panašu kad aš sėdėčiau už vairo? ir beto nuėmė poto bėga, tada atvažiavo uždėjo star ir per naujo uždėjo Bėga kai aš nebėgau o vietoi stovėjau tas irgi skaitosi atsimink kaip naujas įtarimas po /bėga nuėmimo.
 7. PD - Darbuotojų papeikimai.

  Noriu kad @Cops_Brothers gautų grubų papeikimą ir būtų pašalintas iš darbo pozicijos jeigu įrodymai nebus pateikti per 24val.
 8. PD - Darbuotojų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Cocaina 2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Cops_Brothers 3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: viskas buvo taip aš su savo draugu nusprendėm pasivažinėt, aš atsisėdau su ''G'' ir jis mane vežiojo, mus pradėjo gaudyti @Cops_Brothers ir uždėjo jam bėga, jis nesustojo tada uždėjo man bėga, ji pagavo o mane surakino ir paliko, net gi įrodymuose matosi kad sėdžiu be star su ''G'' poto atvažiavo draugas nuėmė man bėga ir atrakino mane, nes free uždėjo, tada jis mane pagavo uždėjo /ant ir užmetė star už bėgimą ir tik poto uždėjo bėga, jau po visko nors aš nieko nepadariau stovėjau vietoi, pasodino mane į jailą, parašiau kad jam kad parašysiu papeikimą, tai atsijungė visiškai, gal išsigando nežinau bet tvarka turi būt, noriu kad Direktorius @Invision_Power nušalintų darbuotoją nuo policijos pareigų. 4. Kada tai įvyko?: 2017.10.12 5:24PM 5. Įrodymai (BŪTINA)
 9. ⋆ Random snaps

  Gerai ir tep
 10. ⋆ Random snaps

  Prisėdom į bumerioką pačilint
 11. Versija 3.3.7

  5m xp? tu gal išprotėjai?
 12. Banko Pin kodas

  Sveiki, taigi prašau jūsų pagalbos, pamiršau savo banko pin kodą, ir el.paštą, nuėjau į VVP pasikeisti banko pin kodo, rašo kad reikia nueiti į el.paštą, o aš prisijungimą pamiršau nes dabar turiu naują el.paštą, taigi nuėjau VVP >> Nustatymai >> ir ten parašiau vietoi seno el.pašto naują, ir man išmetė kad norint pakeist visi duomenys nusiusti į seną el.paštą, ir negaliu niekaip pasikeisti, ir nežinau dabar koks pin kodas ką daryti? jeigu galit padėkit.
 13. Peikiu The_Cocaina

  Visų pirma aš tik šendien nusipirkau Administratorių, ir iš kur man žinot kad serveryje /bausmės jau nebegalioja o beto kad įžeidei tai faktas, ir aš tau nuėmiau /mute.
 14. SPACE + E

  Dėkui, pabandysiu
 15. SPACE + E

  Esmė tame kad įlipu į mašina, spaudžiu SPACE + E ir man neišmeta jokios lentelės kad galėčiau užkurti mašiną ir t.t. negaliu užsikurt ką daryt?
×