Taylor_Hash

Narys
 • Pranešimų skaičius

  68
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Taylor_Hash

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2001.09.08

Profilio informacija

 • Miestas
  Lithuania

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

367 profilio peržiūros
 1. GTA instaliacija!!!!

  Sveiki, gal galite numesti, patikimą, normalų GTA San Andreas downloadą (ne iš s**g.lt svetainės). Būčiau labai dėkingas.
 2. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Nelabai randu iš kur parsisūsti normalų. Jeigu turi, numesk linką į až ar čia pat. ;/
 3. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Jojoo žinau, žiūrėjau gana daug video apie šią problemą, rekomendavo taip pat ištrint šį failą, tačiau man niekas nesikeičia.
 4. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Sveiki. Reiktų pagalbos dėl rezoliucijos keitimo žaidime. Bandau visas įmanomas rezoliucijas, tačiau nei viena netinka. Ir apskritai net nesikeičia vaizdas... VIDEO:
 5. Naujasis medikų direktorius!

  Sveikinimai! Sėkmės
 6. Pelės pc

  Tikrai pritariu tau ir siūlyčiau taip pat Logitech. Pats naudoju Logitech M100. Ir esmė būtent tame, kad ji paprasta, laiko 2metus, nėra buve nesusipratimų, tinka viskam ir kaina yra labai prieinama. Dedu didelį pliusą šiai pelyteei. P.S. Jeigu esi tikras gameris, tai gal ši pelyte netinka, viskam, bet esmę suprataai.
 7. "gta_sa stopped working"

  Gaila, bet nei vienas iš tokių video, kaip tai sutvarkyti nepadeda Išnaršiau jaučiu visus video, o būdai kartojasi
 8. "gta_sa stopped working"

  Iškilo problema. Ir neįsivaizduoju kaip ją sutvarkyti. GTA:Sa naudoju iš čia: http://www.mediafire.com/file/44rahr74w2yd4sr/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Įsirašant betkokią modifikaciją, jungiantis GTA viskas tvarkoje, bet įsijungus sa-mp'ą gaunu errorą "gta_sa stopped working"
 9. Pijus_Pijus čyteris

  Okėj supratau, ačiū už informaciją.
 10. Pijus_Pijus čyteris

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Hash2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Pijus_Pijus4. Kaip buvo čytinama: Su palengvinančia programa buvo įjungti NOS'ai (nitro) ant darbinės mašinos.5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/H0wIz6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 11. Medikų nuolatinis albumas.

  Ačiū visiem už gerai praleistą laiką! Atsiprašau už kaikuriuos konfliktus. Didžiulis respectas Laimiui, Krisčiui, Segalui už nuoširdumą. Viso!
 12. Medikų nuolatinis albumas.

  Malačius šitas
 13. Medikų nuolatinis albumas.

  Tikiuos susitiksim dar kur
 14. Emigruoju Taylor_Hash

  Jūsų vardas RLS.lt serveryje: Taylor_Hash Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti: *reklama.lt*.LT XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/YGqUG „Emigruoju į RLS.lt“ nuotrauka: https://imgur.com/a/4Bwgc Iš kur sužinojote apie šį serverį: Po sa-mp pertraukos nuėjau tiesiog į "Google" paiešką ir įvedžiau "Sa-Mp lietuviški serveriai". Sudomino normaliu žaidėjų skaičiumi, o atėjęs nusprendžiau pasilikti. Jei jus pakvietė kitas žaidėjas, koks jo slapyvardis: Kaip minėjau, niekas nerekomendavo.
 15. Neina screenshotinti.

  Sveiki. Žodžiu neina screenshotinti su F8, rašo, kad viskas sėkmingai atlikta, bet failuose taip ir nerandu padarytų nuotraukų. Ar aš neten ieškau ar kaip čia? Žodžiu viską pamatysite video. Sorry už pradžią, kitaip neišeina. Pagrinde video prasideda 0:30.