Jump to content

Taylor_Hash

Narys
 • Pranešimų skaičius

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Taylor_Hash

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.09.08

Profilio informacija

 • Miestas
  Lithuania

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

245 profilio peržiūros
 1. GTA instaliacija!!!!

  Sveiki, gal galite numesti, patikimą, normalų GTA San Andreas downloadą (ne iš s**g.lt svetainės). Būčiau labai dėkingas.
 2. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Nelabai randu iš kur parsisūsti normalų. Jeigu turi, numesk linką į až ar čia pat. ;/
 3. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Jojoo žinau, žiūrėjau gana daug video apie šią problemą, rekomendavo taip pat ištrint šį failą, tačiau man niekas nesikeičia.
 4. Nesikeičia SA:MP rezoliucija.

  Sveiki. Reiktų pagalbos dėl rezoliucijos keitimo žaidime. Bandau visas įmanomas rezoliucijas, tačiau nei viena netinka. Ir apskritai net nesikeičia vaizdas... VIDEO:
 5. Naujasis medikų direktorius!

  Sveikinimai! Sėkmės
 6. Peikiu Lukas_Monstr

  tai tu dėk iš karto, o ne po vieną atmutindamas ir vėl užmutindamas
 7. Peikiu Lukas_Monstr

  o už kan mūtini
 8. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Monstr Pažeidimo aprašymas: Firstly, užmutino už netinkamą priežastį, secondly, atmutino ir vėl užmitino pakeitęs priežastį. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/Tb0iL
 9. Pelės pc

  Tikrai pritariu tau ir siūlyčiau taip pat Logitech. Pats naudoju Logitech M100. Ir esmė būtent tame, kad ji paprasta, laiko 2metus, nėra buve nesusipratimų, tinka viskam ir kaina yra labai prieinama. Dedu didelį pliusą šiai pelyteei. P.S. Jeigu esi tikras gameris, tai gal ši pelyte netinka, viskam, bet esmę suprataai.
 10. "gta_sa stopped working"

  Gaila, bet nei vienas iš tokių video, kaip tai sutvarkyti nepadeda Išnaršiau jaučiu visus video, o būdai kartojasi
 11. "gta_sa stopped working"

  Iškilo problema. Ir neįsivaizduoju kaip ją sutvarkyti. GTA:Sa naudoju iš čia: http://www.mediafire.com/file/44rahr74w2yd4sr/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Įsirašant betkokią modifikaciją, jungiantis GTA viskas tvarkoje, bet įsijungus sa-mp'ą gaunu errorą "gta_sa stopped working"
 12. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Domas_Wtf Pažeidimo aprašymas: Piktnaudžiavo ADMIN'o komandomis išmesdamas mane iš mašinos ir sunaikinantis mano darbo tr. priem. be jokios priežasties. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/zh1m4
 13. Pijus_Pijus čyteris

  Okėj supratau, ačiū už informaciją.
 14. Pijus_Pijus čyteris

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Hash2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Pijus_Pijus4. Kaip buvo čytinama: Su palengvinančia programa buvo įjungti NOS'ai (nitro) ant darbinės mašinos.5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/H0wIz6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 15. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Martynas_Zzm Pažeidimo aprašymas: Matomai jis neigiamai reagavo į tai, jog dirbau savo darbą, įžeidinėjo, pyko, o atsisėdęs į jailą be jokio atsiklausimo pasodino į jailą pastestuoti. Tuo metu gaudžiau nusikaltelį. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/rHbhf
×