Jump to content

The_Smecher

Globalus moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  2.495
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  26

Apie The_Smecher

 • Rangas
  Do what you wanna do
 • Gimtadienis 2000.02.19

Profilio informacija

 • Miestas
  Šiauliai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

116.485 profilio peržiūros
 1. Jei kam reikia, galiu padovanoti supergames pakvietimą, dar tris turiu, AŽ :) 

 2. Jizz_Cumshot

  Tema rakinama.
 3. SATAN NIGHT ČYTAS.

  Tema rakinama.
 4. Federalų biuras pasipildė naujuoju vadovu!

  sveikinu, parduodu narku jei nr
 5. GS turi naują drk. lol.

  lol gl
 6. SATAN NIGHT ČYTAS.

  @Diz_Notz įrodymai hjv, galėjo bet kas iš šono išdropinti, + video vos 3 sec. [atmesta] @Siaip_Sau įrodymai tai pat nieko neįrodo. Taip pat tai įrodo jo animacijos, sėdo ant sanchez gal 2/3sec ir tada mirė - lagai. [atmesta] @Satan_Night laukiama blokavimo. [patvirtinta] Pašaliniai komentavimai = įspėjimai. Laukiu tik Satan_Night blokavimo.
 7. Droperis

  Per mažai įrodymų. Galėjo tai padaryt bet kas iš aplinkinių, arba koks naujai susikurtas acc nuo savivaldybės. Kitą kartą leisk filmuot prižiūrėtojams, kad jie galėtu visą situaciją matyti su wh, ir taip surasti tikrąjį droppeį. Įrodymai atmesti.
 8. Prašau pakeiskit

  Pildyk skundą arba asmeniškai rašyk @d0Nt AŽ. supranti gi d0ntai:)
 9. Čyteriukai abu :)

  Vis dar laukiamas David_Piaz blokavimas.
 10. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Smecher Kokio darbo direktorius buvote?: CN Atsistatydinimo data: 2017/10/13 Atsistatydinimo priežastis(detalus paaiškinimas): Išbuvau virš mėnesio, buvau surinkęs gerą, aktyvią komandą, galim sakyti pagrindinį RLS elitą, dominavome tikrai dažnai, nebuvo lengva, bet buvo įdomu, ačiū už suteikta šansą, atsisakau boso posto dėl mokyklinių priežasčių, girdėjau, jog bus lengva 11 klasėj, bet pasirodo nauja mokykla 18-ta Lietuvoje, o čia visus ruošia valstybiniams egzaminams, tai praktiškai visiškai neturiu laiko būti prie kompiuterio, ačiū Monstrui, ačiū Twixui, ačiū Veršiui, jūs best taipogi ačiū tau Ridai, cya later!
 11. Čyteriukai abu :)

  Manau galutinis sprendimas visiems aiškus. Laukiamios užblokavimų nuotraukos, pašaliniai komentarai = forumo įspėjimams.
 12. Čyteriukai abu :)

  /mapp matosi, minimap, admin chat'e išmestas pranešimas, ir tada stebuklingai pradedi važiuoti fūra, nors aplinkui nesimato nei dviračio, nei mašinos transporto prie kurio galėtum prisiteleportuoti
 13. Čyteriukai abu :)

  Abejų žaidėjų įrodymai patvirtinti, laukiami blokavimai.
×