Jump to content

Andrius_Crazy

Apsaugos Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  696
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Apie Andrius_Crazy

 • Rangas
  lol
 • Gimtadienis 2001.02.15

Profilio informacija

 • Miestas
  Šilutė

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

8.510 profilio peržiūros
 1. Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: A_C 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: Apsauga 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? 10-20 10-22 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? BetaLan 2017, išvaręs 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? pav, aukšto rango darbuotojai.
 2. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Samp_Dovis Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Apsauga Priskyrimo data: 10-16 Argumentuokite savo pasirinkimą: Žmogus nepatyręs valdyme, bet matau kad pareigoms yra pasiruošęs ir turėtu susitvarkyti ir padėti pakelti apsaugą.
 3. GS turi naują drk. lol.

  Sveikinimai, tikiuosi kariausit be čytų. hf hf
 4. Apsauga - Nuolatinė atranka forume.

  Susisiek žaidime arba ts.
 5. Apsauga - Darbuotojų papeikimai

  Negaliu nubausti, kadangi pats žinau donto sistemas, bet pasiklausiu čyt priž.
 6. Sveiki, iš temos suprantat kad apsaugoje dabar vyksta nuolatinė atranka, jos negalvojau kad ir reiks, bet kadangi yra nemažai vietos apsaugoje sugalvojau sukurti atranką. Neišsitemsiu per ilgai, atsakysit į klausimus, žiūrėsiu į jūsų patirtį teisėsaugoje/apsaugoje, naujokai bus perklausti mažoje TS3 apklausoje, o žaidėjai su didesne patirtimi, turės galimybe patekti iš karto. Rašysiu paprastai, nes niekad nepriemu tokių kaip (jūs ar pnš), žaidimas yra žaidimas. Manau kaikurie galvos, kad forume atrankos bevertės, bet žmogus ir nusirašinėdamas išmoksta. Į atranką galit pildyt kol yra atrakinta tema, jei tema yra atrakinta, vietos dar yra. Anketa: 1. Žaidimo V_P: 2. Turi TS3, MIC: 3. Apsaugos veikla: 4. Kada reikia būti Apsaugos kanale: 5. Nuo kelinto rango buffalo: 6. 3 Darbo taisyklės: 7. 3 A51 zonos taisyklės: 8. 4 bendros apsaugos taisyklės: 9. Nuo kada (grobimo laikas) Apsauga gali prisijungti prie žmogaus išlaisvinimo: 10. Nuo kada (grobimo situacija) Apsauga gali prisijungti prie teisėsaugos, banko grobime:
 7. Apsaugos - Neaktyvumas

  Gerai, į dieną iki 18d. turi pražaist po 50min, kitaip būsi išmestas ir 19d. atgal priimtas (aišku jei dar norėsi). Patvirtinta. All good.
 8. Apsauga - Darbuotojų papeikimai

  Jeremy išmestas, Ignas įspėtas. Dėkui už pranešimą.
 9. Apsauga - Darbuotojų papeikimai

  Išmečiau, dėkui už pranešimą.
 10. PUBG ŽAIDĖJAMS:

  Norit jei kas pasikelt kaip polygon šaibų, pubggg.com ; kodas: LITHUANIA ; polygon kurėjai pakūrė šitą site.

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Lukas_Gang

   Lukas_Gang

   Jeigu į pubg steam grup'e prisijungsi dar gausi 250  coins'ų

  3. Lukas_Karosas

   Lukas_Karosas

   o gal ant pubg galėtum sumest ? :(

  4. Benas_Master

   Benas_Master

   All in laimejau bet ntr steam guard tai cj pralosiu viska 

 11. Nuolatinis apsaugos albumas

  Pgr. nuotraukos normaliai įkėliau, kitas į link https://imgur.com/a/naXeH
 12. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Matas_Rap Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Apsauga Priskyrimo data: 10-03 Argumentuokite savo pasirinkimą: Senbuvis, turi motyvacijos, prižadėjo būti aktyvus.
 13. Apsauga - Darbuotojų papeikimai

  Buvo nubaustas įsp. neturėjau laiko parašyti. Dėkui už pranešimą.
 14. Versija 3.3.7

  Tikiuosi neužmirši šito, nes pvž tb drk idėja jau nuplaukia viena o dėl apsaugos labai smagu kad tokie dideli pasikeitimai, tikėkimės kad nesibugins.
 15. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo nušalinimo anketa: Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Povilas_Durasel Kokiam darbui šis asmuo atstovavo?: Apsauga Nušalinimo data: 09.27 Nušalinimo priežastis(detalus paaiškinimas): Neaktyvumas, žinau kompiuteris sugedo, apsaugai reikia aktyvaus pavaduotojo. Ar šis žaidėjas turėtų būti įrašytas į valdžios grubių pažeidimų sąrašą?: Ne
×