Jump to content

Tadas_Black

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.617
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Apie Tadas_Black

 • Rangas
  :)))
 • Gimtadienis 1995.11.19

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

108.966 profilio peržiūros
 1. Sveikinu Jodi su praėjusiu, daug žiedų linkiu puons žiedų valdove ;*

 2. Su gimtadieniu brolau :o Pagaliau +1 metai. Nepridaugink. :D

 3. Jaunas dar, nepatyres. Sveikinu =D

 4. Su gimtadieniu!!! <3 Kada švenčiam?

 5. [APKLAUSA] Kas turėtų tapti naujuoju DPKT?

  Aš tai manau, kad labiausiai vertas Jonas_Pain, Žinant jo charakterį, kantrybe, patirtį, manau būtų geriausias variantas. Taip pat buvo jis puikus direktorius ir manau, kad sugebėtų taip puikiai pasirodyti DPKT pareigose. O už Džiora nebalsuoju todėl, nes gali atsitikti kaip dažniausiai atsitinka, kas nors pasako kokį blogą žodį ir Džiora puola į depresija ko pasekoje atsisako pareigų bei leavina, po poros savaičių grįžta ir toliau žaidžia kaip niekur nieko Nepikite tai tik mano nuomonė.
 6. Juokingiausios istrorijos konkursas

  EJEU EJAU KRČ VAKARE SU ŠUNIM, TJ KRČ EJAU EJAU IR PRIE MANO ŠUNS PRISIKABINO ŽN, TAI SAKAU KACE SWAJKSTI SWAJGULI AS JEM, O ANS SAKA DUSK MAN. NU ZN KAI AŠ PAPRASTAS JEM SAKAU TU PAC DUSK, TAS SAKA MAN A TAU RAUT VIENA ZN TAI AS JAM IR SAKAU, NEREIKE CE TU NESAMONIU ZN, NU ANS VISTIEK KIMBA KOROCE KAI MUSE PRIE SUDO, TAI ACISUKAU IR IS ADBULINES KAJ PLESEU JEM VIENA HECOTA, TAS KAROCE APSIVARVALIAVO VISAS KAI KOKS BLED VAFLIS, KOROCE GULI PASLIKAS JIS, GALVOJU KA CE DARIT SU JUO AR DAR VIENA SMEIGT STRELE I TARPUAKI AR BISKI PASIGAJLET, TAI AS JO IR PAKLAUSEU SAKAU A NUORI?????? SAKA PLYZ NEMUSK PACIULPSUU, NU KOROCE AS KAI PAPRASTAS TAI IR NUEJEU, O TA PALIKAU GULINTI GAJDOSA. ACIU UZ DEMESI.
 7. Sveiki, gal pas ką nors yra išlikusių senų Lietuvos žemėlapių? Jei kas turit parašykit, nupirkčiau.

  1. Rodyti daugiau komentarų  9 more
  2. Disq_Warm
  3. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Tai, kas iš to, jei jis be vertis :D Man reikėjo naudojimui, bet gavau jau kokius 12 tai ramybė :D 

  4. Disq_Warm
 8. Gal pridusk biškį ką???? P.S. Sveikinu
 9. #84

  Teisingi žodžiai!!
 10. #84

  Taip taip... Vėl DPKT kuris išbuvo trumpai. DPKT nariu išbuvau 84 dienas per kurias nuveikiau (mano manymu) nemažai. Per šias 84 dienas buvo tiek karšto tiek šalto, visą ta laiką dirbau praktiškai vienas. Per tas dienas susiradau nemažai heiterių, buvau free blistas, blogiausias dpkt, 0 pastangų įdėjęs į serverį žmogus ir t.t. Iš ties man šios pareigos patiko, buvo malonu dirbti, bet atėjo tam galas. Pagrindinė atsisakymo priežastis tai serverio žaidėjai, mano manymu jie niekad nepasikeis ir bus tokie atsiprašant debilai kaip ir buvo (ne visi). Taip pat noriu labai padėkoti šiems žaidėjams. Pirmiausiai noriu padėkoti visai rls komandai. Mantaui_Sviderskui (tu daugiausiai man padėjai). dontui (pasitikėjai manimi). Gyčiui_Malavicku (taip pat pasitikėjai manimi). Lukas_Karosas (Labai daug padėjai ir įgijai mano pasitikėjima). Išskyriau tik labiausiai man padėjusius žaidėjus, daugumai manau bus geriau, kad manęs nebus DPKT pareigose, tiems savanaudžiams linkiu gero nardymo, o ištikimiems žmonėms linkiu viso ko geriausio :)) #Blogiausias DPKT 4ever.
 11. Gaujos/mafijos nariai pasiskaitykite BGT,BMT.

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. The_Smecher

   The_Smecher

   prie naujų taisyklių galėtum parašyt "new" ar kažką tokio

  3. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Kad ten new reketu taisykles tai manau visi mato, jei papildysiu tuomet prirasysiu :D

  4. Disq_Warm

   Disq_Warm

   Jau prinėrė elemo...

×