Tadas_Black

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.620
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Visas forumo dalyvio Tadas_Black turinys

 1. Nuo šiol kiekvienas darbas turės nuolatinį albumą, kurį draudžiama ištrinti, nepriklausomai ar keičiasi darbo direktorius, ar ne.
 2. Tadas_Black

  G(OLD) RLS TIMES

  Prigave bšk buva
 3. Turiu dvi vilas sf mieste, 1k kokso, 2.6mln. Pasiūlymai į až.

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Mister_Killer

   Mister_Killer

   as ten gi jokavau.

  3. Rls_Irmis

   Rls_Irmis

   =DDDDDDDDDDDDDDDD

   biciuli varai cs

    

  4. Jaska_Gang

   Jaska_Gang

   Konfiskuota. Rytoj įdėsiu vilą į akucioną sekite :)

 4. Tadas_Black

  [APKLAUSA] Kas turėtų tapti naujuoju DPKT?

  Aš tai manau, kad labiausiai vertas Jonas_Pain, Žinant jo charakterį, kantrybe, patirtį, manau būtų geriausias variantas. Taip pat buvo jis puikus direktorius ir manau, kad sugebėtų taip puikiai pasirodyti DPKT pareigose. O už Džiora nebalsuoju todėl, nes gali atsitikti kaip dažniausiai atsitinka, kas nors pasako kokį blogą žodį ir Džiora puola į depresija ko pasekoje atsisako pareigų bei leavina, po poros savaičių grįžta ir toliau žaidžia kaip niekur nieko Nepikite tai tik mano nuomonė.
 5. Tadas_Black

  Juokingiausios istrorijos konkursas

  EJEU EJAU KRČ VAKARE SU ŠUNIM, TJ KRČ EJAU EJAU IR PRIE MANO ŠUNS PRISIKABINO ŽN, TAI SAKAU KACE SWAJKSTI SWAJGULI AS JEM, O ANS SAKA DUSK MAN. NU ZN KAI AŠ PAPRASTAS JEM SAKAU TU PAC DUSK, TAS SAKA MAN A TAU RAUT VIENA ZN TAI AS JAM IR SAKAU, NEREIKE CE TU NESAMONIU ZN, NU ANS VISTIEK KIMBA KOROCE KAI MUSE PRIE SUDO, TAI ACISUKAU IR IS ADBULINES KAJ PLESEU JEM VIENA HECOTA, TAS KAROCE APSIVARVALIAVO VISAS KAI KOKS BLED VAFLIS, KOROCE GULI PASLIKAS JIS, GALVOJU KA CE DARIT SU JUO AR DAR VIENA SMEIGT STRELE I TARPUAKI AR BISKI PASIGAJLET, TAI AS JO IR PAKLAUSEU SAKAU A NUORI?????? SAKA PLYZ NEMUSK PACIULPSUU, NU KOROCE AS KAI PAPRASTAS TAI IR NUEJEU, O TA PALIKAU GULINTI GAJDOSA. ACIU UZ DEMESI.
 6. Sveiki, gal pas ką nors yra išlikusių senų Lietuvos žemėlapių? Jei kas turit parašykit, nupirkčiau.

  1. Rodyti daugiau komentarų  9 more
  2. Disq_Warm
  3. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Tai, kas iš to, jei jis be vertis :D Man reikėjo naudojimui, bet gavau jau kokius 12 tai ramybė :D 

  4. Disq_Warm
 7. Gal pridusk biškį ką???? P.S. Sveikinu
 8. Tadas_Black

  #84

  Taip taip... Vėl DPKT kuris išbuvo trumpai. DPKT nariu išbuvau 84 dienas per kurias nuveikiau (mano manymu) nemažai. Per šias 84 dienas buvo tiek karšto tiek šalto, visą ta laiką dirbau praktiškai vienas. Per tas dienas susiradau nemažai heiterių, buvau free blistas, blogiausias dpkt, 0 pastangų įdėjęs į serverį žmogus ir t.t. Iš ties man šios pareigos patiko, buvo malonu dirbti, bet atėjo tam galas. Pagrindinė atsisakymo priežastis tai serverio žaidėjai, mano manymu jie niekad nepasikeis ir bus tokie atsiprašant debilai kaip ir buvo (ne visi). Taip pat noriu labai padėkoti šiems žaidėjams. Pirmiausiai noriu padėkoti visai rls komandai. Mantaui_Sviderskui (tu daugiausiai man padėjai). dontui (pasitikėjai manimi). Gyčiui_Malavicku (taip pat pasitikėjai manimi). Lukas_Karosas (Labai daug padėjai ir įgijai mano pasitikėjima). Išskyriau tik labiausiai man padėjusius žaidėjus, daugumai manau bus geriau, kad manęs nebus DPKT pareigose, tiems savanaudžiams linkiu gero nardymo, o ištikimiems žmonėms linkiu viso ko geriausio :)) #Blogiausias DPKT 4ever.
 9. Tadas_Black

  #84

  Teisingi žodžiai!!
 10. Gaujos/mafijos nariai pasiskaitykite BGT,BMT.

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. The_Smecher

   The_Smecher

   prie naujų taisyklių galėtum parašyt "new" ar kažką tokio

  3. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Kad ten new reketu taisykles tai manau visi mato, jei papildysiu tuomet prirasysiu :D

  4. Disq_Warm

   Disq_Warm

   Jau prinėrė elemo...

 11. Tadas_Black

  Drift King of Riga Official Aftermovie

  Aš ir noriu nuo tavęs vaikų
 12. Sveiki, turbūt suprantama, kad analizės nebus, nes tik vienas Smečas užpildė, kuris be abejones yra puikus kandidatas.

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   o tai as kur ????? korupcija /ban tadas_black

  3. Disq_Warm

   Disq_Warm

   @Darius_Blogizzz jam net pildyt nereik ir jau kandidatas antras, zjbs ta tustybe but 

  4. Darius_Blogizzz
 13. Ačiū visiems dalyvavusiems DM event'e, nuotraukas galite pasižiūrėto temoje, darbų DM event'as.

  1. Rodyti daugiau komentarų  12 more
  2. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Gyti, bajk nesakyk niekam galesi mane pakviest i vaiko gimtadieni pabusiu klaunu ok???

  3. Gytiz_Kweb
  4. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Geraj kai reiks parasyk man free bus klaunas 

 14. Sveiki, nežinau kodėl, bet pastebėjau, kad naujokai visai nepildo į šį postą, naujokai renkasi mieliau gaujų/mafijų direktoriaus pareigas nors medikų, taxi ar mechanikų postai jiems būtų puiki pradžia. Pradėja nuo tokių postų naujokai galėtų parodyti ko yra verti ir ką jie sugeba ir laikui bėgant galėtų siekti vis "rimtesnių" postų. Labai laukiau šiuose rinkimuose naujokų, tačiau kaip bebūtų gaila jų nesulaukiu, į šias pareigas kandidatavo tik trys asmenys, džiaugiuosi, kad bent iš tų trijų buvo ką pasirinkti. Turbūt daugelis manė, kad direktoriaus post'ą gaus Minė, tačiau visi greit pamiršo kaip jis elgėsi gaujose prieš kelias dienas, todėl Mindė atkrito iš kart, negaliu suteikti šanso nesenai grįžusiam asmeniui kuris dar naudoja neleistinas programas. Lukas buvo atmestas dėl skurdokos anketos, jo anketa buvo labai glausta, trūko detalumo, idėjų. Luko aktyvumas nedžiugino, todėl šiuose rinkimuose antro kandidato nebus. Laimis_Over - Sveikas Laimi, su tavim man bendrauti neteko iki vakar, jokios nuomonės apie tave neturėjau, apskritai mums praktiškai neteko susidurti serveryje. Pasidomėjau apie tave iš komandos narių ir gavau teigiamas nuomones kas yra be galo džiugu, stebėjau tave serveryje, tu dirbi GS gaujoje kaip ir Mindė, bet priešingai nei Mindė tu esi daug ramesnis ir santūresnis, tu nenaudoji neleistinų programų, esi stiprių nervų, man tavo tokia pozicija serveryje labai patiko. Esi pakankamai aktyvus, patirties turi 12k, o tai tikrai nemaža patirtis ypač tokiam darbe. Esi jau kartą pildęs į Medikų direktorių, todėl sumasčiau palyginti tavo praeitą anketą ir dabartinę, likau nustebintas, galvojau, kad būsi įkėlęs ta pačia anketą ir viskas, bet ne, tu ja pataisei ir ji yra tikrai geresnė nei senoji. Labai džiaugiuosi, kad stengiesi ištaisyti savo klaidas ir tobulėji, tai parodo tavo norą tapti direktoriumi, sveikinu Laimi, jei taip stengsiesi kaip dabar medikai bus tikrai stiprus bei tvirtas darbas.
 15. Tadas_Black

  airsoft 9/3/2017 Šilutė

  Ooo, pavydas +rep.
 16. Eventą perkeliu į rytojų, tuo pačiu laiku. Labai daug darbų nespėsiu grįšti, atsiprasau už nepatogumus.

 17. Tadas_Black

  Naujasis gyvybių gelbėtojų direktorius yra..

  Tau už papukoo ne ne juokauju
 18. Pildom į Medikų direktorių, labai laukiu naujokų šiuose rinkimuose.

 19. Vakare bus paskelbti rinkimai į medikų direktorių. 

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Dovis_Elemo

   Dovis_Elemo

   lol xD Streikas streikas, o vstk dirba ta DPKT darba. kers strejx

  3. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Tai, kad padare ko prasiau del to ir dirbu :D

  4. Dovis_Elemo

   Dovis_Elemo

   okokokk nezinojau nepikite ir nerasik fre blist.

 20. Tadas_Black

  Mazons kuri visis girdeje

  Joa gers muzonsciks.
 21. Tadas_Black

  Mazons kuri visis girdeje

  Gera dajnuska
 22. Tadas_Black

  Apsauga

  Nežinojau Sakau, kad reiktų ir donto įsikišimo, bet žinant jo dabartines pastangas tai labai abejoju ar kas bus. Yra viena išeitis pabandyti įtraukti apsaugą į grobimus jei nėra tam tikro teisėsaugos skaičiaus, į įvairius eventus galima būtų įtraukti, na ir be abejonės reiktų dar sugalvoti jiems veiklos.
 23. Tadas_Black

  Apsauga

  Sveiki, artėjant rudeniui vis daugiau tenka pagalvoti apie apsaugos darbo "atgaivinimą" tačiau norint atgaivinti šį darbą reikia jam idėjų, arba įgyvendinti Tazo idėja kuri buvo aprašyta anksčiau (reikia donto įsikišimo). Noriu visų paklausti kaip manote ar apsauga reikalinga? ar verta bandyti ją "prikelti"? P.S. Kad nekurti atskiros temos pridėjau apklausą apie DPKT darbą, taip pat nuomones galite išsakyti komentaruose.
 24. Tadas_Black

  Apsauga

  Nėra tos sistemos