Jump to content

Ridas_Rls

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.152
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  37

Reputacija

684 Forumo siela

Apie Ridas_Rls

 • Rangas
  Niekas
 • Gimtadienis 1999.07.12

Profilio informacija

 • Miestas
  Panevėžys

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

64.501 profilio peržiūros
 1. Klausimai, pasiūlymai DPKT nariams

  siūlau paskelbus atranką į direktorių temoj apžvelgt praėjusio direktoriaus darbus, nuopelnus, palikimo priežastį keliais sakiniais. tiesiog tiems, kurie dažnai čia nesilanko būtų paprasčiau pažiūrėt kas ir dėl ko paliko, nereikėtų eit per temas skaitinėt ilgų pasakų.
 2. Naujos bausmės: Du variantai

  /report yra reporterių viešo chat komanda, kurią mato visi žaidėjai TAZKA SEIME UZSIBUVO IR UZSIKRETE KARBAUSKIAIS VISOKIAIS, TAI DABAR VISOKIE DRAUDIMAI IS SEIMO IR I RLS PAREINA XDDDDDDDDDDDDD
 3. d0Nt'ą informavau, kad iki liepos 1d. turimų pareigų atsisakau. Iki to laiko dar šiek tiek padėsiu tiems, kurioms reikės mano pagalbos, tačiau kaip jau supratot tas ilgai nebebus. 

  Jei kam įdomi priežastis, tai ta priežastis esate jūs patys. Visą žaidimo laiką visi kaltinom d0Ntą ir Skrudžą, kad jie nieko nedaro, bet per tuos beveik puse metų pamačiau, kad patys žaidėjai elgiatės šlykščiai ir nekultūringai, nebejaučiat ribų ir patys gadinat projektą, jo įvaizdį. Ypač pasibaisėjau kas vyko per pinigų buginimus.. Man gėda būti projekte su tokiu žaidėju kolektyvu. RLSui atidaviau visą save, dėjau daugybę pastangų, kad galėčiau ką nors išspausti daugiau, nei buvo iki manęs, bet didžioji projekto dalis to nevertina ir gadina.. Ačiū tiems, kurie palaikėt, kurie pripažinot mano darbus projekte, ačiū komandai, už pokalbius messengeryje.. Palinkėsiu daliai žaidėjų suaugti, pradėti elgtis kultūringiau ir pradėti jausti ribas, o visiems kitiems - nepasiduokit, ginkit mūsų mažą RLSą ir nenustokit stengtis dirbti dėl ko, kad ir kokių bėdų čia atsitinka, na o man reikalinga pertrauka. Vis dėl to dirbau čia savanoriškai, jokio medalio už darbą negavau, tad tiesiog žaisti dėl kitų, kurie kaip ir minėjau to nevertina, atsibodo, noriu pailsėti nuo visko ir atgauti hype žaisti SAMPą (ką ir patys suprantat, kad RLS to padaryti neišeis). Ar dar kada grįšiu į komandą? Well, niekada nesakyk niekada. Sėkmės, kantrybės (ypač dontui (p.s. ačiū tau už pasitikėjimą, sėkmės GTAV serverio kūrime, į kurį mielu noru ateisiu))/ Na, o dabar #TimeToSayGoodbye . Myliu jus visus.

  1. Rodyti daugiau komentarų  13 more
  2. Pelkiu_Vanda
  3. Vilius_Unsafe

   Vilius_Unsafe

   Mano nuomone sampas gadina gyvenimus

  4. Kajus_Dizel

   Kajus_Dizel

   aciu tau uz visus gerus padarytus darbus RLS.LT serveryje tu darbu tikrai buvo daug (gerbiu tokius)

    

 4. Dėl pinigų

  Aš už visišką rr, bet žaidėjai prisijungę po RR galėtų atgauti tiek pinigų, kiek turi XP. Algos irgi liktų.
 5. Dėl pinigų

  well, tureutm is vis dziaugtis, kad uz pinigu buginima jokios bausmes negavai
 6. laukiu jūsų balsų ir nuomoniųųų

   

   

 7. Sveiki, RLSiečiai! Praėjus daugiau nei pusmečiui nuo Tazo surengtos apklausos komandos struktūra pasikeistė. Kiti DPKT, kiti admin ir emigracijų prižiūrėtojai, aš pats tapau pagalbininku. Taigi, norėčiau sužinoti kaip vertinate komandos darba ir ar apskritai ja pasitikite.
×