Jump to content

Jason_Harris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.019
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  57

Apie Jason_Harris

 • Rangas
  Ex DPKT
 • Gimtadienis 2000.09.17

Kontaktai

 • Skype
  dzioraldas-uk

Profilio informacija

 • Miestas
  Šiauliai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

158.510 profilio peržiūros
 1. WIKI darbų log'ai

  [2017.12.08] Pagrindiniame puslapyje pridėta esminė gruodžio mėnesio istorija; Skiltyje "Atlyginimas ir mokesčiai" pridėta informacija apie algos atsiimimą; Gruodžio mėnesio skiltyje pridėta informacija apie 2012,2013,2014,2015,2016 metų istoriją; Atnaujintas vienas pagrindinio puslapio šablonas.
 2. Pakoreguota. Taip pat siūlau pasitobulinti puslapiuką, prisidedant infobarą
 3. Naujasis Apsaugos direktorius!

  Visiškai nesutinku su šiuo teiginiu, kad pastarieji apsiribojo tik grobimais. Realiai ir šį kartą nieko ypatingo nesitikiu, nes akivaizdžiai matosi, jog nėra jau kažkaip nusiteikta siekti kažko, bet gl
 4. Laikraštis „Prie puodelio kavos“

  Visada smagu paskaityti tokius dalykučius ^^. Spaudžiu like!
 5. Pusė buvo prirašyta jau, tai prirašiau admin priž
 6. WIKI darbų log'ai

  [2017.11.24] Atnaujinta komandų informacija, kai kurių žaidėjų skiltys; Pridėtos naujos ikonos pagrindiniame puslapyje.
 7. [APKLAUSA] Kas turėtų tapti naujuoju DPKT?

  Kaip ir anketoje sakiau - tam reikia laiko, nes viską įgyvendinti iškart nėra galima.
 8. WIKI darbų log'ai

  [2017.11.18] Pakoreguota "Komanda" skiltis (atnaujinta informacija, pridėta truputį kodo); Atnaujinta informacija darbų skiltyse; Papildyta transporto sistemos informacija; Pridėta keletas nuotraukų į namų bei verslų skiltis.
 9. RLS.LT Teisėsaugos turnyras

  Ketvirtoji turnyro užduotis - Uždarymas Štai ir pagaliau(gal ne pagaliau, nes buvo tikrai įdomu) sulaukėme teisėsaugos turnyro pabaigos. Išties tikrai dar nesinori jo baigti, bet pagal planą taip jau yra. Ketvirtoji užduotis - kaimelio gynyba/puolimas. Taip, vietoje objekto griebėmės "Gaidžio kaimelio"(ten tas kaimelis, kur gaidys krato galvą pirmyn atgal), kuriame ir vyko visas veiksmas. Gaila, kad Apsaugos nebuvo, todėl rungtyje dalyvavo tik 3 teisėsaugos sritys. Pirmiausiai kovą pradėjo FTB ir PD. FTB tikslas buvo užsiimti patogias pozicijas ir apginti kaimelį, o PD - jį užpulti ir visus nušauti. Policininkai išties gerai sužaidė panaudodami sraigtasparnį ir užtiko FTB agentus tam nepasiruošusius, todėl Policija šventė pergalę. Antroji kova vyko tarp PD ir Armijos. Šį kartą jau PD buvo kaimelio sergėtojai ir turėjo jį saugoti nuo kareivių. Armijiečiai padarė kritinę klaidą įvažiavę visi į miestelio centrą, kuriame visi buvo labai greitai nušauti. Bet kareiviams pliusas tas, kad pasirinko visai kitą įvažiavimą į kaimelį nei Policininkai tikėjosi. Na ir trečioji kova vyko tarp Armijos ir FTB. Abi dar neragavo pergalių, nes visas dvi susišlavė PD. Trečiosios kovos metu Armija buvo tie, kuri kaimelį saugojo ir panaudodami panašią taktiką kaip PD, sulaukė FTB, kurie taip pat panaudojo PD puolimo taktikos elementų naudodami sraigtasparnį, sugebėjo nugalėti agentus ir iškovoti pergalę bei antrąją užduoties vietą. Išties džiaugiuosi, jog pagaliau turnyras buvo įgyvendintas. Tos pastangos, siekiai, komandinis darbas bei treniruotės parodė, jog teisėsauga yra stipri komanda, kuri gali pasipriešinti bet kam. Taip, nebuvo lengva.. teko ir pyktis, teko ir džiaugtis, teko ir lieti apmaudą, tačiau tikrai žinau, kad iš šios savaitės teisėsaugininkai daug ko pasikrovė savam bagažui ir tai panaudojus ateityje. TEISĖSAUGININKAI, JŪS GERIAUSI!
 10. Paskelbti trečiosios turnyro užduoties rezultatai.. Paskutinė užduotis - ŠIANDIEN 19:00 :)

   

  1. Benas_Master

   Benas_Master

    pradžioi ir pabaigoi tas ftb reidas buva tragišks jeika

  2. Aurimas_Racer

   Aurimas_Racer

   O kas šiaip trugdė ??????

 11. RLS.LT Teisėsaugos turnyras

  Trečioji turnyro užduotis Serveryje savaitė prasidėjo pilna netikėtumų: duomenų bazių lūžimai, TS pertvarkos, todėl teisėsaugai teko keisti planus. Trečioji užduotis - reido organizavimas. Štai čia pasirodo viena sudėtingiausių dalių teisėsaugos darbe, kadangi gerai suorganizuoti reidą reikia konkretaus plano, gero pasiruošimo ir ypatingos tvarkos bei pareigų vykdymo. Iš esmės tai viskas vyko ganėtinai gerai, sritys treniravosi reidą organizuoti, stengėsi viską atlikti kuo geriau. Pirmadienį reidą organizavo Armija. Realiai, tą dieną reidų prašiau neorganizuoti, nes neturėjau galimybės prisijungti, tačiau Armijiečiai jį suorganizavo man nematant, tai apie patį reidą negaliu daug pakomentuoti, kas nėra gerai, nes negaliu skirti visų taškų dėl tvarkos ir panašiai (nemažiau, kaip reidas buvo vykdomas). Ketvirtadienį reidus organizuoti supuolė Policijos Departamentas. Prie jų prisijungė ir kitoje vietoje treniruotės reidą organizavo FTB. Prie PD "prikibti" neturiu dėl ko, nes viskas vyko greitai, operatyviai, veiksmingai, o ir ypatingų susišaudymų jie išvengė. Penktadienį reidus organizavo FTB ir Apsauga. FTB pradžioje sekėsi tikrai gerai, tačiau reidui įpusėjus prasidėjo įprastinis trukdymas šaudant nuo stogų, todėl kilo sumaištis, kas reido kokybę ir gadino. Apsauga saugojo Vairavimo mokyklą, todėl didelio veiksmo apsauginiai nesulaukė, tačiau džiaugiuosi, jog jie įsiliejo į vieną iš jų pagrindinių veiklų - objektų saugojimą. Apsaugos reido taip pat neteko matyti, tad tvarkos pakomentuoti negaliu. Turnyrinė lentelė po trečiosios užduoties Paskutinė ketvirtoji užduotis ir turnyro uždarymas - ŠEŠTADIENĮ 19:00!!
 12. [APKLAUSA] Kas turėtų tapti naujuoju DPKT?

  Nematau jokios problemos kiekvienai daliai turėti po mintį, kaip tu savaip nori joje elgtis, taip kad planavimas yra planavimas. Jeigu žmonės mato, kad vienoje ar kitoje dalyje jis turi ką pasiūlyti kas jiems patinka, tai jį ir renkasi, nors realiai beveik visi anketų neskaito ir mala klaviatūros klavišais tik tam, kad malti. Nieko keisto..
 13. wiki.rls.lt konkursas #1

  Prizą laimėjo @Justas_Kba! Sveikinu ir kviečiu visus kitus dalyvauti būsimuosiuose konkursuose
 14. Žaidime paminėjau, o čia pamiršau.. Labai gaila, kad konkurse, kuriame gali laimėti kreditų dėl 10 min darbo, dalyvauja vos pora žmonių.. Konkursą laimėjo @Justas_Kba ;)

×