Jump to content

Jason_Harris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.943
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  53

Apie Jason_Harris

 • Rangas
  Ex DPKT
 • Gimtadienis 2000.09.17

Kontaktai

 • Skype
  dzioraldas-uk

Profilio informacija

 • Miestas
  Šiauliai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

120.642 profilio peržiūros
 1. Federalų biuras pasipildė naujuoju vadovu!

  Na sveikinu, tikiuosi puikaus bendradarbiavimo ^.^
 2. GS turi naują drk. lol.

  nu ką gl hf
 3. Teisėsugos pajėgų vadas

  [2017.10.13] Nuo šios temos sukūrimo spalio penktąją dieną tikrai gan nemažai visko teisėsaugoje įvyko. Jau pat pradžioje jautėme tokį gerą bendradarbiavimą tarp valdžios ir teisėsaugininkų, bet labai greitai viskas kirto ir vėl kartojosi rugsėjo pradžios problemos. Kartu su teisėsaugą per tiek spalio dienų aptarėme įvairius dalykus, daug diskutavome ir planavomės teisėsaugos sistemos tobulinimą. Kas padaryta? Sukurtas bendrasis teisėsaugos sričių pažeidėjų registras, į kurį rašomi žaidėjai už nepradirbimą, darbo ir kitų BTT taisyklių pažeidimus; Sukurtas atrankų formatas teisėsaugai, kuris suvienodino galimybes patekti į teisėsaugą, taip siekiant sumažinti nelygybę; Aptarti būdai, kaip organizuoti bendrą darbą su Apsauga ir veiklos galimybės; Suorganizuota bendroji teisėsaugos ir apsaugos treniruotė; Teisėsaugininkų praktikos galimybės. Vaizdai iš bendrosios treniruotės:
 4. FBI || Nusižengimai

  Papeikimą atmetu. Pareigūnas užfiksavo šaudymą ir nesvarbu, kad šaudyta buvo atsilyginant, šiaip sau ir panašiai, todėl jis turėjo teisę surakinti, bet iš 3 tavo nuotraukos matosi, jog bėgą gavai jau kiek toliau nuo įvykio vietos, važiuodamas 77km/h greičiu. Būtų free - būtum stojęs, bet surakintas buvai jau daug toliau nei bėgą gavai, todėl problemų šioje situacijoje iš teisėsaugininko pusės nematau. Tolimesnių diskusijų nebebus.
 5. Temoje skelbiama Teisėsaugos Pajėgų Vado parengta informacija, kuri yra daugiausiai aktuali serverio teisėsaugininkams Teisėsaugos pažeidėjų registras Į bendrąjį sričių pažeidėjų registrą patekti galima už: Neišsidirbus darbe minimalaus laikotarpio; Darbo taisyklių, tam tikrus BTT pažeidimus; Nepagarbą valdžiai ir kitiems teisėsaugininkams, neapykantos skleidimą. Išsipirkimo kaina priklauso ne pagal pažeidimo rūšį, o pagal pačio pažeidimo rimtumą, todėl kuo rimtesnis pažeidimas, tuo didesnė bus išsipirkimo galimybė. Pažeidėjų sąrašas: The_Jakiz | Šiurkštūs taisyklių pažeidimai Nierka_Den | Daug BTT pažeidimų(rakinimas kalejime ir t.t.) The_Cocaina | Valdžios įžeidinėjimai, nepagarba kitoms sritims Slow_Tedy | BTT pažeidimai, be priežasties šaudymas į teisėsaugininkus ir jų darbo trugdymas The_Bezdukas | Neišdirbimas nė 1 dienos, nesąmonių darymas, nevykimas į grobimus ir t.t. Remiantis šiuo registru, jame įrašyti žaidėjai nebus priimami į PD, FTB bei Kariuomenę, o Apsauga vadovaujasi pasirinkimo principu. Atrankos į Teisėsaugą Atrankos į teisėsaugą organizuojamos neribotą laiką t.y galima dalyvauti apklausoje forume, arba paskelbus vienam iš teisėsaugos atstovų žaidime, dažniausiai visada, tiesiog parašius vienam iš jų. Dalyvaujant apklausoje žaidėjui užduodami įvairiaus stiliaus klausimai: Bendrojo tipo Bendrosios Teisėsaugos Taisyklės Specifinio(kiekvienai sričiai atskirto) tipo Bendrosios Teisėsaugos Taisyklės Srities darbo taisyklės Situacijos, remiantis įvairia praktika ir kasdieniu gyvenimu teisėsaugoje. Maksimalus klaidų skaičius - 2 arba 3(pagal situaciją(į kokius klausimus buvo neatsakyta)) Sąvokos ir Kelių Eismo Taisyklės(KET) * Teisėsaugininkams būtų gerai suprasti ir žinoti, ką reiškia viena ar kita sąvoka, kad darbą būtų galima atlikti kuo geriau. Pagrindines darbo sąvokas rasti galite paspaudę čia * Taip pat svarbu žinoti ne tik Teisėsaugininkams, bet ir visiems kitiems žaidėjams Kelių Eismo Taisykles, taip žinant, už ką galite būti nubaustas. Jas galite rasti pauspaudę čia Artimiausios veiklos ir bendrosios treniruotės Šioje temoje taip pat nurodysiu artimiausias veiklas, kurios vyks visiems arba daliai teisėsaugininkų, pridedant ir Apsaugą, tad siūlau kartas nuo karto stebėti šią temą. Artimiausios veiklos/treniruotės: BUS PILDOMA!!!
 6. FBI || Nusižengimai

  Išmestas.
 7. Neatsimenu atsakymo į klausimą, kaip jį galima pakeisti?

  Vienintelė išeitis yra parašyti skundą
 8. [WIKI] sukurta Spalio mėnesio serverio istorijos dalis, dar sukurta atlyginimų ir mokesčių skiltis, tai jeigu rasite klaidų ar turite ką papildyti - parašykit ;) 

   

  http://wiki.rls.lt/index.php?title=Pagrindinis_puslapis

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Simas_Rexxas

   Simas_Rexxas

   @Jason_Harris http://wiki.rls.lt/index.php?title=Simas_Rexxas - Buvęs taksi direktorius ir serverio prižiūrėtojas, dabartinis medikų pavaduotojas, ir info - Simas_Rexxas (žaidžia serveryje nuo 2014.05.18) - RLS.LT serverio senbuvis. Dabartinis medikų pavaduotojas, užsiimantis su naujokais. Simas buvo padaręs daug pertraukų nuo pačio žaidimo, bet vis dėl to niekada nepaliko šio serverio. Rexxo pašaukimas yra teisėsauga, todėl daugiausia laiko jis ir praleidžia dirbdamas joje. Šis žaidėjas yra paslaugus bei bendraujantis, tad esant reikalui visuomet galima į jį kreiptis.

   AČIŪ LABAI! B)

  3. Jason_Harris

   Jason_Harris

   @Simas_Rexxas tam yra tema sukurta WIKI skiltyje, bet sutvarkysiu :D

  4. Simas_Rexxas

   Simas_Rexxas

   @Jason_Harris okey, kitą syk žinosiu :D

 9. WIKI darbų log'ai

  [2017.10.01] Sukurta Spalio mėnesio serverio istorijos dalis http://wiki.rls.lt/index.php?title=Pagrindinis_puslapis Sukurta skiltis "Atlyginimai ir mokesčiai", kurioje yra surašyti visi gaunami atlygiai, mokami mokesčiai ir baudos. Sutvarkytos ir atnaujintos visos darbų skiltys. Ištaisyta keletas klaidų.
 10. WIKI darbų log'ai

  [2017.09.29] Atnaujintos nuorodos. Ištaisyta dalis rašybos klaidų Sukurta keletas puslapiukų
 11. naujasis Rusų mafijos vadeiva!

  Sėkmės, Troli! Tikiuosi geros ir švarios kovos
 12. Versija 3.3.7

  Wow!!! That's good ^.^
×