Jump to content

Puff_Daddy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-12 Nemėgstamas

2 Sekėjai

Apie Puff_Daddy

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.11.25

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.249 profilio peržiūros
 1. Naujasis F.T.B direktorius! Būsimo DPKT analizė.

  Sveikinu, Pitbuli
 2. Giriu Lukas_Cola

  Tikrai mldc žmogus, Cola.
 3. Grubūs darbuotojų pažeidimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Puff_Daddy 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: The_Neon 3. Taisyklių pažeidimo(-ų) data: 2017-08-18 4. Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Čytas, surakinau bazėj, toliau begiojo ir šaudė. 5. Įrodymai(FOTO, VIDEO):
 4. Čytas gal The_Neon

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Puff_Daddy2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: The_Neon4. Kaip buvo čytinama: Įvažiavau į bazę surakinti jo, o jis toliau išlipo ir šaudė į mane. 5. Įrodymai ( būtina ) : 6. Papildomi komentarai ( nebūtina ) :
 5. Teamspeak problema

  Dėkui, padėjo. Lock temą
 6. Teamspeak problema

  Su voice activation gal veiktų, bet nelabai gerai būtų man, nes būnu ne vienas kambary tai pašaliniai garsai būtų. Kitus variantus pabandysiu, kai prieisiu prie pc.
 7. Teamspeak problema

  Sveiki, susidūriau su TeamSpeak problema ir nežinau kaip ją būtų galima išspręsti. Esmė yra tokia - prisijungiu į ts kanalą, kalbejimui pasidares B raidę. Visi mane girdi kol neįjungiu GTA San Andreas. Tik įeinu į žaidimą iškart kalbėk kiek nori, niekas negirdi. Gal kas esat susidūrę ir žinote kaip spręsti šią problemą? TeamSpeak perrašymas nepadėjo. Laukiu problemos sprendimo pasiūlymų:)
 8. Avatarų pack'as

  kad jų labai daug.
 9. EVENTAS

  Paspausta.
 10. Avatarų pack'as

  Sveiki, įdėsiu šiek tiek avatarų. Gal kam nors pravers, kas nors pasinaudos. Avatarai ne mano. http://www94.zippyshare.com/v/ov60gDzY/file.html Gero naudojimo. Patiko bent vienas, nepagailėk +r3p
 11. Kaip pasikeisti gražų skype mood

  Sveiki, taigi parodysiu kaip galima ant skype užsidėti gražų tekstą. Pvz: mirksintį, spalvotą, paryškintą ir t.t. Visa pamoka video.
 12. Versija 2.7.4

  Puiku, geri atnaujinimai.
×