Jump to content

Jaska_Gang

„Russian“ mafija Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  84
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jaska_Gang

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1998.05.22

Profilio informacija

 • Miestas
  Raseiniai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras
 1. Naujasis Siciliečių mafijos bosas!

  Idomu bus pakariauti
 2. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Jaska_Gang Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Brigaa_Miau Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Rakinėja per veiksmą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): http://www.part.lt/perziura/37bdc5c2ede77651f335f76363797517978.png
 3. Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peikiamojo asmens Vardas_Pavardė žaidime: Dėl ko rašomas papeikimas: Įrodymai (TIK NUOTRAUKOS AR VAIZDO ĮRAŠAI):
 4. „Russian“ mafija kaip ir kitos likusios nusikalstamosios grupuotės atlieka labai svarbų vaidmenį serveryje, šios mafijos pagrindinis tikslas yra kelti chaosą mieste kariaudami su vieninteliais priešais – teisėsauga. „Russian“ mafija užgrobinėja pastatus, mafijų/gaujų bazes, sprogdinta banko seifus, grobia žmones, juos reketuoja, pardavinėja narkotikus. „Russian“ mafijos bazę galima rasti parašius serveryje komandą /darbai >> Rusų Mafiją. Pašaliniai bazėje nepageidaujami. Reikalavimai norint patekti į „Russian“ mafiją Turėti bent 30‘000 bendros patirties tašku Mokėti vartoti ir šaudyti Turėti TeamSpeak 3 programą ir mikrafoną. Nebūti TGMS ar BDS sąraše Mokėti pralaimėti Nebūti verksniu „Russian“ mafijos apranga: „Russian“ mafijos transportas: „Russian mafijos taisyklės: Klausyti Mafijos boso ir jo Parankinių; Mokėti pralaimėti; Žaisti sąžiningai, jokių žaidimą palengvinančių programų; Būtina dalyvauti veiksmuose; Laikytis serverio bendrų taisyklių; Turėti TeamSpeak 3 programa ir mikrafoną; Išdirbti bent 5 dienas; Nedaryti nesąmonių; Jei kažkokia taisyklė nepaminėta, nereiškia, kad galima tuo naudotis, nusižengus ar padarius kažką tokio, kas priverstų pralaimėti veiksmus, gresia tokios pat sąlygos kaip ir pažeidžiant kitas taisykles (išmetimas arba įspėjimai)
 5. Naujasis Rusų Mafijos bosas !ą!1

  Dėkoju už sveikinimus bei už suteiktą šansą
 6. Versija 3.4.2

  Oho kaip padirbėjai
 7. Naujasis "anti-narkotikų" direktorius!

  Desralupiu gimes normaliu netapsi, tai tiek ziniu is kai kieno puses
 8. Perliukų rinkimų apžvalga !

  Uoj nezinau nezinau, sekmes tik galiu palinket hipui
 9. Swkn, surink komanda kuri gydys kilbukus
 10. Versija 1.9.5

  Mldc tikrai neblogi atnaujinimai
 11. Event

  /TPA51 net nesiūlykit nes tai teisėsaugos treniruočių zona, o ne event
×