Povilas_Durasel

„Russian“ mafija Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  262
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

4 Sekėjai

Apie Povilas_Durasel

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio laukai

 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

1.066 profilio peržiūros
 1. TeamSpeak papeikimai

  svkn
 2. TeamSpeak papeikimai

  bendra trenke apkalbineja sake
 3. TeamSpeak papeikimai

  rip priz
 4. Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo nušalinimo anketa: Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Dynomite_Dizzle Kokiam darbui šis asmuo atstovavo?: Rusu Mafija Nušalinimo data: 2018.02.22 Nušalinimo priežastis(detalus paaiškinimas): Gavo ban uz cytinimus. Ar šis žaidėjas turėtų būti įrašytas į valdžios grubių pažeidimų sąrašą?: Ne, šis žmogus labai padėjo.
 5. Sveikas Lukai! Aš esu Povilas, serveryje žinomas, kaip Povilas_Durasel. Man yra 18 metų, gyvenu Palangoje. Serveryje žaidžiu nuo 2014 metų per šį ilgą laiką esu sukaupęs nemažai bendros patirties taškų ~ 1'277'000. Per šios ilgus žaidimo metus, esu turėjąs nemažai pareigų tiek direktoriaus, tiek direktoriaus pavaduotojo postuose. Prižiurėtoju siekiu tapti vien dėl to, kad nemažai esu susiduręs su įvairiais čyteriais. Taip pat esu Rusų Mafijos direktorius ir esu gan aktyvus, vien dėl to, nes stengiuosi būti aktyvus direktorius, o ne tas kuris pražaidžia minimalų laiko tarpą per dieną tai yra šimtą minučių. Labai stengiuosi dėl savo darbuotojų, kad kiekvienas čia gautu šansą sužibėti mano akyse ir bandau kaskart darbuotojams siūlyti, kokią nors veiklą. Pildau į tvarkos palaikymo prižiurėtojų grupę. Šių prižiurėtojų pareigos yra: serveryje prižiurėti tvarką, gaudyti čyterius, stebėti žaidėjus, ar jie netrugdo žaisti kitiems žaidėjams. Prižiurėtojas nuo kitų adminų skiriasi vien dėl to, kad jam yra skirta prižiurėti tvarką serveryje, o paprastas adminas jis turi savą valią prižiurėti tvarką serveryje arba ne. Dažniausiai žaidėjai administratoriu perką, kad būtų geresnis žaidimas jiems patiems, kad jie galėtu teleportuotis ar atsiteleportuoti prie savęs kitus žaidėjus. Aš manau, kad yra tokių žaidėjų, kurie nusiperka administratoriu, kad prižiurėtu serveryje tvarką. Jie taip pat gaudo čyterius nesvarbu kelinto jie levelio administratoriai, jie juos skelbia į forumo čyteriu temą, taip palengvina darbą serverio prižiurėtojams, kurie yra atsakingi už tvarkos palaikyma serveryje. Kiek turėjau administratoriu pats taip darydavau filmuodavau ir keldavau įrodimus į čyterių skilties temą. Tazai jei skaitysi anketą patikėk pasikeičiau ateik į serverį ir įsitikinsi. Ir nežinau, ką tu turi prieš mane, o sprendi apie žmogų, net nebendravęs su juo.
 6. Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Povilas_Durasel 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: rm 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? 02 17 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Draugo gimtadienis 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Abu pavaduotojai.
 7. Juodasis sąrašas Tai sąrašas, kuriame bus surašyti žaidėjai, kurie negalės dirbti Rusų Mafijoje. Tačiau bus galimybė išsipirkti iš sąrašo. Asmenys, kurie bus šiame sąraše juos bus galima šaudyti. Žaidėjo Vardas_Pavardė - priežastis kodėl negali dirbti šioje firmoje. [Suma] Gytis_Valentas Trukdymas gaminti narkotikus. 150'000e Armis_Elegy Nesamoniu darimas negerbimas. 50'000e
 8. Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek laiko busite neaktyvus?; Dėl kokių priežasčių nebūsite aktyvus?;
 9. Kaip patekti į garbės sarašą: Būti nusipelniusiam Direktoriui arba pavaduotojui. Į firmos Dfoną įnešti minimaliai 20'000e. Garbės sarašas:
 10. Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peikiamojo asmens Vardas_Pavardė žaidime: Dėl ko rašomas papeikimas: Įrodymai (TIK NUOTRAUKOS AR VAIZDO ĮRAŠAI):
 11. „Russian“ mafija kaip ir kitos likusios nusikalstamosios grupuotės atlieka labai svarbų vaidmenį serveryje, šios mafijos pagrindinis tikslas yra kelti chaosą mieste kariaudami su vieninteliais priešais – teisėsauga. „Russian“ mafija užgrobinėja pastatus, mafijų/gaujų bazes, sprogdinta banko seifus, grobia žmones, juos reketuoja, pardavinėja narkotikus. „Russian“ mafijos bazę galima rasti parašius serveryje komandą /darbai >> Rusų Mafiją. Pašaliniai bazėje nepageidaujami. Reikalavimai norint patekti į „Russian“ mafiją Turėti bent 30‘000 bendros patirties tašku Mokėti vartoti ir šaudyti Turėti TeamSpeak 3 programą ir mikrafoną. Nebūti TGMS ar BDS sąraše Turėti ginklų licenciją, teises. „Russian“ mafijos apranga: „Russian“ mafijos transportas: „Russian mafijos taisyklės: Gerbti ir klausyti Mafijos boso ir jo Parankinių; Žaisti sąžiningai, jokių žaidimą palengvinančių programų; Būtina dalyvauti veiksmuose; Laikytis serverio bendrų taisyklių; Turėti TeamSpeak 3 programa ir mikrafoną; Išdirbti bent 5 dienas; Į dieną pražaisti bent minimalų minučių skaičių t.y. 60 minučių; Praradus ginklų licenciją, ją išsilaikyti vos tik išėjus iš kalėjimo ar vos tik susimokėjus baudą. Nedaryti nesąmonių; Padėti kolegoms, kai juos sučiumpa teisėsauga. Jei kažkokia taisyklė nepaminėta, nereiškia, kad galima tuo naudotis, nusižengus ar padarius kažką tokio, kas priverstų pralaimėti veiksmus, gresia tokios pat sąlygos kaip ir pažeidžiant kitas taisykles (išmetimas arba įspėjimai)
 12. Here we go.. Naujasis Rusų mafijos bosas!

  Sveikinu
 13. Naujasis The Ballas direktorius !

  Su gimtadieniu mane.