1x1 TURNYRAS
Prizinės vietos: 3
1. Pagrindinis turnyro prizas: 1.000.000 RLS.LT serverio valiuta.
2. Antros vietos nugalėtojui: 500.000 RLS.LT serverio valiuta.
3. Trečios vietos nugalėtojui: 200.000 RLS.LT serverio valiuta.
Norint dalyvauti, reikia užpildyti anketą:
1. Žaidėjo vardas žaidime:
2. Jūsų lygis žaidime:
3. Koks jūsų Nick'as League of Legends:
Žaidimo tipas: ARAM
Turnyras prasidės 2014.06.13 18:00
Regijonas: EUW
Daugiausiai žaidėjų gali būti: 16
Mažiausiai žaidėjų: 10
Visi užsiregistrave privalo pakviesti žaidėją: Salvatorius
ŽAIDĖJAI BUS SKIRSTOMI PAGAL LYGIUS.
Žaidėjai užsiregistrave:
1. Sniegiuz_Pukis (Electroboyy) [Lygis - 30]
2. Tautvydas_Williams (Sweet1235) [Lygis - 9]
3. Dwayne_Smart (flow1g) [Lygis - 9]
4. Dariukyy_Philips (Dariukyy) [Lygis - 5]
5. Danke_Green (wLopy) [Lygis - 22]
6. Eividas_Electro (Eividuks) [Lygis - 17]
7. Sky_Line (Lambukas24ltu) [Lygis - 30]
8. Grazvydas_Drifteris (M1k1sLT) [Lygis - 16]
9. Gintas_Chuwak (chuwak1337) [Lygis - 21]
10. Vilius_Mad (ZirgoApacia) [Lygis - 30]
11. Kuce_Bora (Lukumazas) [Lygis - 6]
12. Ovidijus_Bravo (Pelkiu Urodas) [Lygis - 30]
13. Cooler_Master (ChaosXTRM) [Lygis - 30+1]
14. Ervinas_Audi (MenFromLTU) [Lygis - 28]
15. Giedrius_Lilas (Zeeuws) [Lygis - 30]
16. Krabas_Tapkius (r0rDzy) [Lygis - 15]
Bus 4 etapai:
1. Bus 8 kovos.
2. Bus 4 kovos.
3. Bus 2 kovos.
4. Ir finalinė dvikova.
Turnyrinė lentelė:
Pirmas etapas: Antras etapas: Trečias etapas: Ketvirtas etapas:
Cooler_Master (ChaosXTRM)
vs Sky_Line (Lambukas24ltu)
Sky_Line (Lambukas24ltu)
vs Sky_Line (Lambukas24ltu)
Sniegiuz_Pukis (Electroboyy)
vs Sniegiuz_Pukis (Electroboyy)
Vilius_Mad (ZirgoApacia)
vs
Ovidijus_Bravo (Pelkiu Urodas)
vs Giedrius_Lilas (Zeeuws)
Giedrius_Lilas (Zeeuws)
vs Giedrius_Lilas (Zeeuws) Sky_Line (Lambukas24ltu)
Ervinas_Audi (MenFromLTU)
vs Ervinas_Audi (MenFromLTU)
Danke_Green (wLopy)
vs Sky_Line (Lambukas24ltu)
Gintas_Chuwak (chuwak1337)
vs Eividas_Electro (Eviduks)
Eividas_Electro (Eviduks)
vs Eividas_Electro (Eviduks) Eividas_Electro (Eviduks)
Grazvydas_Drifters (M1k1SLT)
vs Krabas_Tapkius (r0rDzy)
Krabas_Tapkius (r0rDzy)
vs
Tautvydas_Williams (Sweet1235)
vs Tautvydas_Williams (Sweet1235)
Dwayne_Smart (flow1g)
vs Dariukyy_Philips (Dariukyy)
Dariukyy_Philips (Dariukyy)
vs Dariukyy_Philips (Dariukyy)
Kuce_Bora (Lukumazas)
TURNYRO NUGALĖTOJAI:
1. Sky_Line
2. Eividas_Electro
3. Giedrius_Lilas
Nori prisidėti prie prizinio fondo? Rašyk į AŽ.