Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Moliugas_Ice

Sukurk pasaka laimėk 2mil.

Recommended Posts

Tagi sveiki. Kadangi leavinau serveri o liko bšk pinigėliu taigi reikia juos kažkaip išdalinti. Taigi ilgai nerašysiu viska trumpai. 

Norit laimėt reikia sukurti pasaka apie RLS.LT susijusia su Rls gyvenimu senbuviais, galite apsakyt ir savo myntis apie dabartine serverio padėti kaip per dvi dienas leavino apie 20senbuviu. Taigi nieko nelaukdami pradėkit pasaka turi turėti minimum 10sakiniu. Pasakas kurkit iki 2014:07:01  20:00. 

 

 

Sėkmės.                                           By Tomka_Gang ant savo acc gaves įsp.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Toks gražus berniukas vardu Terry_Snow, jis dvi savaites nesimaudė .Nes kaimiškas muilas jam nepatiko, o bobiškas per daug kvepėjo, tai jis sugalvojo pyzdinti po 2 sav iki maksimos .Bet jam nekažkaip sekėsi, nes neturėjo batų, o jis stiklais, akmenimis ėjo .Jis įsidurė ir pradėjo verkti kai boba...Žvygė kai skerdžiama kiaulė, bet jis laikė save tikru vyru! Po kiek laiko nustojo bėgti kraujas ir jis toliau kaip "karys" ėjo link maksimos, o jam dzin buvo, kad jam maksima už 10km, o parduotuvė buvo vos už 50 metrų, bet jis norėjo pasirodyti, kad jis ne kaimietis, tai pyzdino iki maksimos 10 km, nors ir jis apsirengęs buvo, kaip "bomžas". Tuo metu gerai, kad taksu jo geras draugas Pešliakas, jį nuvežė iki maksimos, nusipirko akcijinio šampūno ar muilo . Ir Pešliakas nuvežė jį namo, ir jis pagaliau išsimaudė. Bet jam ne taip kvepėjo ir netyčia bobiško šampūno nusipirko, kvepėjo pora dienų.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vieną kartą gyveno toks čiūvas(rls) jis buvo jaunas ir kvailas(nedarė atnaujinimų), 2 metus jis puikiai gyveno, turtingas buvo, bet vieną kartą didingasis jo tėvas(tazas) paliko jį(leavino serverį) ir tada visi jo draugai taip pat jį paliko(Tadas, Justas, Dainius, Žalgiris, Mindė) Jis pradėjo mėtyt pinigus į visas puses iš baimės( Pradėjo krist žaidėjai). O kas jam toliau bus parodys ateitis :P:);)  :ph34r: Ačiū už dėmesį, dėl prizo - AŽ :)))))))))))))))))))))))))))))

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Viena gražią vasaros dieną žvejys iš Kupiškio vardu Gytis sumastą pažvejoti, kadangi buvo labai neturtingas, o jo žmona piso jam į snukį už tai, jog jis bedarbis. Taigi, kitą rytą susikrovė kuprinikę, atsistojo ant savo tritačio dviračio bei pasileido į kelionę prie artimiausios upės. Kadangi buvo tikras žvejas, tai ant meškerės kabliuko kabino savo snarglius surinktus iš nosies. Dėja, jam niekas neužkibo, tačiau žvejys Gytis nenuleido rankų ! Supratęs, jog šiandien pagauti nieko nepavyks, pats šoko į vandenį pagaudyti žuvų. Tačiau jis nebuvo toks gudrus kaip žuvys : užmiršo kaip reikia plauti, tad vos gyvas išlindo iš vandens. Praradęs viltį sugalvojo iškeisti savo tritatuką į žuvis, mat norėjo prieš žmoną Auksę pasirodyti rimtas kentc. Taigi, pardavęs tritatuką bei prisipirkęs žuvų iškeliavo namo, tačiau užmiršo kur jie.. Taip ir baigėsi žvejo Gyčio istorija, jog jis nerado savo namų, o jų ieško dar ir dabar su savo kuprinyte, bei jau supuvusiomis žuvimis.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sumalsiu kažką nuo mūsų žaidimo pradžios čia (istorija, ne istorija xz kas če)

 

Samp lošti pradėjom kai dar mašinų autosave buvo pasaka, kai vartus atidaryt su mygtuku buvo nerealus dalykas, turėti 1 milą buvo pilnos kelnės džiaugsmo o apie direktoriaus pareigų turėjimą išvis patyliu. Žaidėm GRP serveryje, rinkom xp važinėdami su mašina ir manėm kad nereikės pakvietimo į tą prakeiktą gaują, visgi jo reikėjo bet ir tą gavom. Už ginklus turėjai mokėti 2k tiesiog užlipdamas ant pickupo, healintis reikėjo narkais nes adminams netgi tokios komandos nebuvo. Žaidėm ir džiaugėmės kad darbą turim, po to vienas po kito ir prasidėjo direktoriavimo dienos, 2h nakties skraidymas su super adminu ir prie to buvo visiems linksma. Džiaugėmės tuo ką turime ir žaidėme kiekvieną minutę su įdomumu. Džiaugsmas greit baigėsi, pardavė serverį ir žlugo jis. Gaila buvo visko ką turėjome, privilegijos, milai, mašinos, namai ir netgi pas kai kuriuos verslai... Išsiskirstėm, po pusės metu vėl užkabino tas samp, lošėm kaimeliuose ir kitur kol ir tas galiausiai užkniso nes kad patekt į darbą reikėjo istorijas kurti... Pagaliau prisiminiau RLS servą ir kad turiu akauntą jame (po profilio nuotrauka matote kada jis buvo užregintas ir čia teisi datą tiesiog nelošiau, nes buvo vasaros pabaiga ir t.t.) Tiesa daugiau už Tomka neturėjau XP o beveik tiek pat. RLS mus užkabino abudu, susiradom draugų ir nedraugų, sutikom tokį žmogų kaip Tazas kai nuėjom dirbt pas jį į apsaugą. Ten sutikom irgi tokius žmones kaip Hubis, Germa, Lukelis kuris visą laiką ant dviračio dirbo, Ltu_Mrr nu ir aišku Las_Vegas kurio dėka gavom kitus rangus. Užknisdavo mane tas dalykas kad negalėjau star dėti kai pagaunu bėglį o sistemų su namų plėšimais nebuvo ir saugoti lankomiausias vietas irgi jokio įdomumo nebuvo. Parašiau anketą į PD kai pamačiu kad atranką ir pamenu kaip ten dirbau. Jokio įspūdžio man PD irgi nepaliko nes po kelių dienų pasikeitė direktorius... Nuėjau į SWAT ir ten aš tiesiog radau sau vietą (Cooler dar direktorius buvo). Na ir aišku koks žaidėjas nenori direktoriaus pareigų ? Pildžiau į vieną, po to į kitą ir kažin už ką gaudavau -6 rep ant anketos... Galiausiai Tpaba mane pastebėjo dėl pastangų ir pagaliau įdėjo į balsavimą (NP direktoriaus). Aš tuo metu jau buvau pasiruošęs leavint bet pamačiau kad bent kažkas pastebėjo tai ką  stengiuosi padaryti. Tik atėjęs žiūriu kad aš turiu 14 balsų kiti dar mažiau na ir aišku Vincentas_Corleone turėjo 18 balsų kiek pamenu. Galiu jam padėkoti už tai kad panaikino savo kandidatūrą ir leido man tapti direktoriumi. Džiaugsmo buvo iki ausų, (vakare tik uždėjo tai...) po to galima sakyti susipažinau nors net nekalbėjom su Domantas_Hoonigan, velnias kuris užgrobė NP bazę kai tik direktorių gavau. Patikimų asmenų neturėjau tai aišku pusbroliui Tomkai daviau pavaduotoją, kažkiek padėjo po to nušalinau (pats žinai už ką) klostėsi puikiai, darbuotojų pilna buvo bet tos atostogos per kurias išvykau į Palangą visi išėjo iš darbo, suburti atgal komandą neišėjo ir prabuvęs lygiai mėnesį palikau direktoriaus pareigas. Gal ir ne visiems atrodė kad blogai bet man galvoje išvis niekas nesiklostė, kaip čia taip pirmą kartą direktorius ir tokių š pridariau... Viska praeina tai ir šitas praėjo, Tazas tapo CN bosu na ir nuėjau pas jį, grobimai buvo šaunūs, kai tapau RM bosu išvis juoko buvo, apie racistus (Vegasas suprast turėtų :D) ir pnš.

 

Toliau nepasakoju nes tiesiog ne visiems tai suprasti kas buvo toliau, kokie laikai sekė ir šiaip... Galiu pasakyti tik tai kad praleidau laiką gerai ir tuo nesiskundžiu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Karta gyveno vaikas kuris labai mego lost samp!!! Jis buvo totalus noliferis ,jis neturejo draugu ir pns. Is jo visi tyciojos ir smerke :D .Jis zaizdavo samp istisas valandas istisas dienas istisus metus :o.Jis i lauka iseidavo karta i menesi ir tai tik 10min. Jis nejo i mokykla nes jis neturejo laiko nolifindamas.Jam buvo tik 10metu tasai laido riteris lose geriau uz betkoki senbuvi,admin,priziuretoja ar pns. Zinoma savaime suprantama, kad jis vaikas be ateities :D. Bet jam i visa tai buvo giliai PX,nes jis lose RLS.LT serveryje!!!!!!!! :D Sis servas buvo jam visas jo gyvenimas :o ! Bet viena karta RLS.LT  sereri nulauze ir jis mire :D

PABAIGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Istorija isgalvota :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sumalsiu kažką nuo mūsų žaidimo pradžios čia (istorija, ne istorija xz kas če)

 

Samp lošti pradėjom kai dar mašinų autosave buvo pasaka, kai vartus atidaryt su mygtuku buvo nerealus dalykas, turėti 1 milą buvo pilnos kelnės džiaugsmo o apie direktoriaus pareigų turėjimą išvis patyliu. Žaidėm GRP serveryje, rinkom xp važinėdami su mašina ir manėm kad nereikės pakvietimo į tą prakeiktą gaują, visgi jo reikėjo bet ir tą gavom. Už ginklus turėjai mokėti 2k tiesiog užlipdamas ant pickupo, healintis reikėjo narkais nes adminams netgi tokios komandos nebuvo. Žaidėm ir džiaugėmės kad darbą turim, po to vienas po kito ir prasidėjo direktoriavimo dienos, 2h nakties skraidymas su super adminu ir prie to buvo visiems linksma. Džiaugėmės tuo ką turime ir žaidėme kiekvieną minutę su įdomumu. Džiaugsmas greit baigėsi, pardavė serverį ir žlugo jis. Gaila buvo visko ką turėjome, privilegijos, milai, mašinos, namai ir netgi pas kai kuriuos verslai... Išsiskirstėm, po pusės metu vėl užkabino tas samp, lošėm kaimeliuose ir kitur kol ir tas galiausiai užkniso nes kad patekt į darbą reikėjo istorijas kurti... Pagaliau prisiminiau RLS servą ir kad turiu akauntą jame (po profilio nuotrauka matote kada jis buvo užregintas ir čia teisi datą tiesiog nelošiau, nes buvo vasaros pabaiga ir t.t.) Tiesa daugiau už Tomka neturėjau XP o beveik tiek pat. RLS mus užkabino abudu, susiradom draugų ir nedraugų, sutikom tokį žmogų kaip Tazas kai nuėjom dirbt pas jį į apsaugą. Ten sutikom irgi tokius žmones kaip Hubis, Germa, Lukelis kuris visą laiką ant dviračio dirbo, Ltu_Mrr nu ir aišku Las_Vegas kurio dėka gavom kitus rangus. Užknisdavo mane tas dalykas kad negalėjau star dėti kai pagaunu bėglį o sistemų su namų plėšimais nebuvo ir saugoti lankomiausias vietas irgi jokio įdomumo nebuvo. Parašiau anketą į PD kai pamačiu kad atranką ir pamenu kaip ten dirbau. Jokio įspūdžio man PD irgi nepaliko nes po kelių dienų pasikeitė direktorius... Nuėjau į SWAT ir ten aš tiesiog radau sau vietą (Cooler dar direktorius buvo). Na ir aišku koks žaidėjas nenori direktoriaus pareigų ? Pildžiau į vieną, po to į kitą ir kažin už ką gaudavau -6 rep ant anketos... Galiausiai Tpaba mane pastebėjo dėl pastangų ir pagaliau įdėjo į balsavimą (NP direktoriaus). Aš tuo metu jau buvau pasiruošęs leavint bet pamačiau kad bent kažkas pastebėjo tai ką  stengiuosi padaryti. Tik atėjęs žiūriu kad aš turiu 14 balsų kiti dar mažiau na ir aišku Vincentas_Corleone turėjo 18 balsų kiek pamenu. Galiu jam padėkoti už tai kad panaikino savo kandidatūrą ir leido man tapti direktoriumi. Džiaugsmo buvo iki ausų, (vakare tik uždėjo tai...) po to galima sakyti susipažinau nors net nekalbėjom su Domantas_Hoonigan, velnias kuris užgrobė NP bazę kai tik direktorių gavau. Patikimų asmenų neturėjau tai aišku pusbroliui Tomkai daviau pavaduotoją, kažkiek padėjo po to nušalinau (pats žinai už ką) klostėsi puikiai, darbuotojų pilna buvo bet tos atostogos per kurias išvykau į Palangą visi išėjo iš darbo, suburti atgal komandą neišėjo ir prabuvęs lygiai mėnesį palikau direktoriaus pareigas. Gal ir ne visiems atrodė kad blogai bet man galvoje išvis niekas nesiklostė, kaip čia taip pirmą kartą direktorius ir tokių š pridariau... Viska praeina tai ir šitas praėjo, Tazas tapo CN bosu na ir nuėjau pas jį, grobimai buvo šaunūs, kai tapau RM bosu išvis juoko buvo, apie racistus (Vegasas suprast turėtų :D) ir pnš.

 

Toliau nepasakoju nes tiesiog ne visiems tai suprasti kas buvo toliau, kokie laikai sekė ir šiaip... Galiu pasakyti tik tai kad praleidau laiką gerai ir tuo nesiskundžiu.

Čia pasakojimas, o ne pasaka :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taigi laimėtojas Lukas_Gang, nes jo pasaka/pasokojimas buvo geriausias o ne kaip visi kiti išsipisiniėjo. Ir galit net nesakyt kad jis mano pusborlis todėl laimejo. 

 

 

 

 

Gang 4Ever

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Hipster_Limon  Toyo_Yello 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.