Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Projekto komanda skelbia STREIKĄ

Recommended Posts

Opa judam į preikį šaunuoliai visi už

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prieš sistema nepaeisi, bet gal pajudinti kažką eis.

Redaguota . Redagavo Kaspiox_Meow

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

galetu istikruju ir zaidejai pradet streikuoti nebepirkti tu vipu adminu nebedoneitinti tada labiau susimastytu :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

:OOOOOOOOOOO WOW NICE. Kažkas naujo. Esmė tame, kad prieš savo leavinimą, t.y prieš 2 metus su biškiu buvo tas pats, kas yra dabar, tad toks steikas manau verstų dontą susiimti ir imtis priemonių. MLDC DRAUGAI.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

51 minutes ago, Ridas_Rls said:
  • Mokėti mėnesines algas DPKT nariams, pagalbininkui kreditais arba pinigais (20€ pervedimas arba kreditų už 20€)
  • Mokėti mėnesines algas kitiems komandos nariams (moderatoriai, wiki priž, emigracijų, admin priž) kreditais (pvz 10€ vertės kreditais)

 

Neperdaug ? ;D Čia tik žaidimas ridai suprasčiau po 1500 kred, bet už 20eur ???? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kietai jūs čia varot, bet galėtumėt taip nenuteist donto prieš visus žaidėjus ir negadint jo reputacijos. Nesu 100proc tikras, bet manau kad jam dabar yra taip(ble man irgi): Prasidėjęs naujas pusmetis nuo vasario mėnesio. Buvo pradėta dėstyti nauja medžiaga, ir kažkur dabar, visi dėstytojai, sugalvoja rašyt atsiskaitymus, namų darbus, renkti projektus, rašyt tarpinius egzus ir tiesiog viskas sukrenta. Tai manau, jam tokia situacija. (Čia paaiškinau, kad žaidėjai nenusisukit iškart nuo jo ir nepulkit visu 100proc pritart streikuotojų nuomonei ir pasirinkimui xDD)

Šiaip tai gerai gerai, reikia čia kažko jau pastaruosius kokius 2 metus xDD  Aš esu už jus, bet nekalki donto prie kryžiaus.
Jūs čia kai tie vaikai toj mokykloj xDDDDDDDDDDDDD

 

Va tau ir forumo siela, projekto veidas TAZAS xDD *keiksmai*, supis dabar viską, nebebus rls, dekokite jam xDD

2 minutes ago, Lukas_Karosas said:

Neperdaug ? ;D Čia tik žaidimas ridai suprasčiau po 1500 kred, bet už 20eur ???? 

Nu tai jis gauna pinigus, o jie galima sakyt atlieka 80proc viso darbo, kurį turėtų dirbti jis pats. Turėtų džiaugtis, kad išvis yra tokių, kurie eikvoja savo laisvą laiką ir prisideda prie projekto. Galvoji čia lengva? Galvoji dpkt nariai prisėda vakare 10min ir išrenka direktorių? Jie galėtu tikrai gauti algas į banko sąskaitą, bent minimaliai, bet vis būtų geriau nei už dyka. Juk dont nemokėtų iš savo kišenės, mokėtų iš pajamų, surinktų iš serverio veiklos.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Respektas_Respektas said:

Kietai jūs čia varot, bet galėtumėt taip nenuteist donto prieš visus žaidėjus ir negadint jo reputacijos. Nesu 100proc tikras, bet manau kad jam dabar yra taip(ble man irgi): Prasidėjęs naujas pusmetis nuo vasario mėnesio. Buvo pradėta dėstyti nauja medžiaga, ir kažkur dabar, visi dėstytojai, sugalvoja rašyt atsiskaitymus, namų darbus, renkti projektus, rašyt tarpinius egzus ir tiesiog viskas sukrenta. Tai manau, jam tokia situacija. (Čia paaiškinau, kad žaidėjai nenusisukit iškart nuo jo ir nepulkit visu 100proc pritart streikuotojų nuomonei ir pasirinkimui xDD)

Šiaip tai gerai gerai, reikia čia kažko jau pastaruosius kokius 2 metus xDD  Aš esu už jus, bet nekalki donto prie kryžiaus.
Jūs čia kai tie vaikai toj mokykloj xDDDDDDDDDDDDD

 

Va tau ir forumo siela, projekto veidas TAZAS xDD *keiksmai*, supis dabar viską, nebebus rls, dekokite jam xDD

Nu tai jis gauna pinigus, o jie galima sakyt atlieka 80proc viso darbo, kurį turėtų dirbti jis pats. Turėtų džiaugtis, kad išvis yra tokių, kurie eikvoja savo laisvą laiką ir prisideda prie projekto. Galvoji čia lengva? Galvoji dpkt nariai prisėda vakare 10min ir išrenka direktorių? Jie galėtu tikrai gauti algas į banko sąskaitą, bent minimaliai, bet vis būtų geriau nei už dyka. Juk dont nemokėtų iš savo kišenės, mokėtų iš pajamų, surinktų iš serverio veiklos.

Na nežinau, bet man atrodo kad 20eur yra daug ;D Bet visko gali būt :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Respektas_Respektas said:

Kietai jūs čia varot, bet galėtumėt taip nenuteist donto prieš visus žaidėjus ir negadint jo reputacijos. Nesu 100proc tikras, bet manau kad jam dabar yra taip(ble man irgi): Prasidėjęs naujas pusmetis nuo vasario mėnesio. Buvo pradėta dėstyti nauja medžiaga, ir kažkur dabar, visi dėstytojai, sugalvoja rašyt atsiskaitymus, namų darbus, renkti projektus, rašyt tarpinius egzus ir tiesiog viskas sukrenta. Tai manau, jam tokia situacija. (Čia paaiškinau, kad žaidėjai nenusisukit iškart nuo jo ir nepulkit visu 100proc pritart streikuotojų nuomonei ir pasirinkimui xDD)

Šiaip tai gerai gerai, reikia čia kažko jau pastaruosius kokius 2 metus xDD  Aš esu už jus, bet nekalki donto prie kryžiaus.
Jūs čia kai tie vaikai toj mokykloj xDDDDDDDDDDDDD

 

Va tau ir forumo siela, projekto veidas TAZAS xDD *keiksmai*, supis dabar viską, nebebus rls, dekokite jam xDD

Nu tai jis gauna pinigus, o jie galima sakyt atlieka 80proc viso darbo, kurį turėtų dirbti jis pats. Turėtų džiaugtis, kad išvis yra tokių, kurie eikvoja savo laisvą laiką ir prisideda prie projekto. Galvoji čia lengva? Galvoji dpkt nariai prisėda vakare 10min ir išrenka direktorių? Jie galėtu tikrai gauti algas į banko sąskaitą, bent minimaliai, bet vis būtų geriau nei už dyka. Juk dont nemokėtų iš savo kišenės, mokėtų iš pajamų, surinktų iš serverio veiklos.

 

Gerai , bet kai parašai žinutę, po savaitės kol išvaręs buvau atsakymo negauni, o dont steame 38h per 2sav csgo pralošęs, skundų ir unban nepatikrinęs tai žn. Jau ir taip nieko nesakom dėl atnaujimų. Ko reikalaujam tai nėra koks wow, kituose projektuose tą daro kiti žmonės, o ne savininkai.

 

11 minutes ago, Lukas_Karosas said:

Neperdaug ? ;D Čia tik žaidimas ridai suprasčiau po 1500 kred, bet už 20eur ???? 

 

Cooler dar ne tiej gaudavo. Nei aš, nei Briusas pinigų neimtume bent jau kol kas, o krd. 20eur Tom nenusipelnė sakai :(

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Ridas_Rls said:

 

Gerai , bet kai parašai žinutę, po savaitės kol išvaręs buvau atsakymo negauni, o dont steame 38h per 2sav csgo pralošęs, skundų ir unban nepatikrinęs tai žn. Jau ir taip nieko nesakom dėl atnaujimų. Ko reikalaujam tai nėra koks wow, kituose projektuose tą daro kiti žmonės, o ne savininkai.

 

 

Cooler dar ne tiej gaudavo. Nei aš, nei Briusas pinigų neimtume bent jau kol kas, o krd. 20eur Tom nenusipelnė sakai :(

Nieko nesakau tiesiog.... OK OK :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ė ce, kad d0ntui atsiskaitymų dahuje, tai ša.

Pažėkit Tazka irgi mokosi intensyviai, priž prižiūri, ppk adminų patikrina, blogus rašo(ane Respe), šiaip sampą pakapoja, i dar nenustebčiau, kad alaus padaro karts nuo karto(nu ta prasme su chebra pabūna). 

 

Tai išvada tokia, kad ir univere mokantis įmanoma daug darbų nuveikt :D 

D0ntui šitas pasiteisinimas nepaeis :D 

 

Malacy, vyručiai.

 

E CIA MAN VIENAM ATRODO, KAD PZ RLS BUS???????????? XDDDDDDDDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Gytis_Malavicku said:

Ė ce, kad d0ntui atsiskaitymų dahuje, tai ša.

Pažėkit Tazka irgi mokosi intensyviai, priž prižiūri, ppk adminų patikrina, blogus rašo(ane Respe), šiaip sampą pakapoja, i dar nenustebčiau, kad alaus padaro karts nuo karto(nu ta prasme su chebra pabūna). 

 

Tai išvada tokia, kad ir univere mokantis įmanoma daug darbų nuveikt :D 

D0ntui šitas pasiteisinimas nepaeis :D 

 

Malacy, vyručiai.

 

E CIA MAN VIENAM ATRODO, KAD PZ RLS BUS???????????? XDDDDDDDDD

Man ir ;D D0nt sakyk nu tai eikit ir patys prižiurėkit tą rls,o poto visi atsisakys pareigų ir rip rls 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias Matas_Jeremy

I like this shit. Šaunuoliai, vyrai, tikėkimės kažkas iš to išeis.

Kažkam svyla šikna:)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Yo, aš su jumis.Manau dontui reiktų susimąstyt bšk 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jau rls.lt atėjo galas artimomis dienomis jis gali užsidaryti, jai dOntas nebedarys atnaujinimu.

Kiek žinau serveryje jau nebėra Radistu, S.W.A.T darbo, Apsaugos direktoriu.

Ir artimiausiu metu ju gali nebebut

Pagal mane rls.lt delto ir nebėra didesnio skaičiaus žmoniu.

Nes kiek vienas darbas turi paskirty serveriui.

Ir kas diena matau kad serveri renkasi mažas skaičius naujoku

Jai dOntas daugiau dirbtu su serveriu serverije butu daugiau žmoniu

dabar tik adminai daro įdomius eventus ir t.t

tai jai pasitrauks Ridas, Tom, Briusas, Tazas, manau kad ir aš tai padarysiu. 

   

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.