Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ethan_Price

RLS.LT laikraštis #01

Recommended Posts

RLS.LT laikraštis #01

Sveiki visi. Nusprendžiau susukti tokį mažą laikraštuką ir pažiūrėti ką mano žaidėjai apie mano kurtą laikraštį. Taigi lauksiu jūsų komentarų!

 

 

1. Naujiena!

 

Taigi vyksta atranka į naująjį medikų direktoriaus postą, šansus laimėti turi visi, tik reikia įdėti pastangų, kiek mačiau anketa nėra itin sunki, tad dar syki sakau pildyti gali visi. Ir beabėjo linkiu sėkmės visiems pildantiems.

 

2. Naujiena!

 

Taigi kažkur 20:00 valandą 2017.04.04 dieną, TeamSpeak programoje vyko "bazarų kovos" klausėsi ne mažai žaidėjų, kaip jie ten barėsi, žodynus leido savo kokius moką, kovojo Toyo_Yello ir Kevin_King, kova ilgai netruko, Kevin nebeturėjo ką pasakyti ir Kevin'ui padėjo atsikirsti Mantas_Cassilas, bet kova ilgai netruko ir kanale nieko neliko.

 

Reklama!

 

Taigi į laikraštį priimu jūsų reklamas, bet už reklamą reikės susimokėti, bet labai nedaug, o per šventes net nekainuos, tad jei norėsite įdėti reklama, susisiekite su manimi.

 

 

Na ką baigiu savo trumpą laikraštį, daug nerašiau, bet aiškiai turbūt, įvertinsit jūs RLS žaidėjai. Nuomones palikite komentaruose.

Kitame laikraštį pasirodys daugiau naujienų ir tikiuosi daugiau aprašymo apie naujienas. Iki. :)

 

Sukelčiau nuotraukas tekstų kai kurių, bet forumas kažkodėl neleidžia, tad be nuotraukų šį kartą.

 

 

 

 

Redaguota . Redagavo Ethan_Price

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na, kaip pradžiai tai tikrai neblogai, bet kad ateityje paįvairint tai kokia nors vaizdinę medžiagą patalpink (fotkės ir pnš) nes tai labiau traukia akį :) mldc

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Lukas_Gang said:

Na, kaip pradžiai tai tikrai neblogai, bet kad ateityje paįvairint tai kokia nors vaizdinę medžiagą patalpink (fotkės ir pnš) nes tai labiau traukia akį :) mldc

Būtų buve gražiau, įdomiau, tik man kažkodėl neleido nuotraukų teksto sukelt, iš viso būtų buve "osum" laikraštukas, bet ačiū už nuomone.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 15 valandas, Ethan_Price said:

Būtų buve gražiau, įdomiau, tik man kažkodėl neleido nuotraukų teksto sukelt, iš viso būtų buve "osum" laikraštukas, bet ačiū už nuomone.

Keep it up,o jeigu reikes pagalbis kreipkis. Noretusi daugiau teksto ir analizes,bet pradzia gera.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.