Jump to content
Gytis_Malavicku

Radistai. Informacija, rubrikos, taisyklės

1 pranešimas šioje temoje

Susijęs vaizdas

 

Radistai - darbas, kuriame visada atsirasdavo mažai norinčių dirbti. Darbas buvo užšaldytas, jam nebuvo renkami direktoriai, nes šiuo darbu rūpinosi DPKT nariai. Į radistus priimdavome dažniausiai neaktyvius žaidėjus, kurie ateidavo kelioms minutėms į serverį apsižvalgyti ar trumpai pabendrauti su draugais.

NUO ŠIOL, į šį darbą priimsime tik aktyvius, norinčius bendrauti žaidėjus. Norinti patekti į darbą - turėsite atsiųsti motyvacinius laiškus DPKT nariams(profilių nuorodos bus apačioje). DPKT nariai turi pilną teisę atmesti jūsų motyvacinį laišką.

 

Keletas taisyklių

 

1. Darbe galės dirbti 6 žmonės;

2. Aktyviems darbuotojams, kurie ves dažnai rubrikas, skelbs skelbimus - bus įteiktos piniginės premijos;

3. Darbuotojai gali paprašyti simbolinių sumų už skelbimų skelbimus. Suma negali viršyti 150€;

4. Žaidėjai, kurie bus parašę motyvacinius laiškus, bet jie bus atmesti dėl to, kad komanda pilna - turės teisę patekti į šį darbą vėliau. Kai atsiras laisva vieta - su juo bus susisiekta ir paklausta ar jis vis dar nori dirbti radistuose;

5. DRAUDŽIAMA įkyriai zysti, jog būtumėte priimti be jokių motyvacinių laiškų ar netgi tada, kai bus pasakyta, jog komanda pilna.

6. Darbe galima įsidarbinti turint 15'000 ar daugiau bendros patirties taškų.

 

 

Keletas rubrikų

 

1. Pinigų bomba - radistas, paskambinęs žaidėjui, rašo skaičius ir, kai žaidėjui atrodo, jog parašyta suma jam tinka - jis parašo STOP. Didžiausia suma, kurią galima laimėti - 10'000€ žaidimo valiutos. Jeigu žaidėjas neparašo STOP po ilgiau, nei pusės minutės - bomba "sprogsta" ir žaidėjas lieka nieko nepešęs.

2. Klausimanija - radistas pasiūlo kelias temas žaidėjui, jis pasirenka kuria, iš pasiūlytų temų klausimų nori ir radistas jam uždavinėja klausimus susijusius su ta tema. Tarkim, žaidėjas pasirenka temą "serveris" ir jam klausimai būna užduodami susiję TIK su serveriu. Pvz.: Kas šiuo metu užima Armijos direktoriaus pareigas ir t.t. Didžiausia laimėjimo suma - 1000€. Vienas klausimas - 100€.

3. Atspėk žodį - radistas parašo žodžio pirmą ir paskutinę raides, žaidėjas spėlioja, kol atspėja visas raides. Suklysti galima tris kartus, užuomenos prašyti galima 2 kartus. Didžiausia laimėjimo suma - 1000€. Vienas klausimas - 100€.

4. Interviu - pokalbis su serverio žaidėjais, radistas užduoda žaidėjui klausimus apie serverį ir pnš.

5. Veidrodis - radistas parašo žodį, žaidėjas turį jį parašyti iš kitos pusės. Pvz.: "radistas", jūs turite parašyti "satsidar". Žodžiui parašyti turite 10 sekundžių. Didžiausia laimėjimo suma - 1500€. Vienas žodis - 150€.

 

Radistai privalo laikytis šių taisyklių, rubrikų reikalavimų.

SIŲSTI LAIŠKUS GALITE JAU DABAR

Motyvaciniam laiške paminėkite šiuos dalykus: jūsų aktyvumas, kodėl norite į radistus, kodėl būtent jūs turėtumėte būti priimtas.

 

DPKT komanda.

 

 

 

RUBRIKAS SU JŲ APRAŠYMAIS GALITE SIŪLYTI /SMS ŽAIDIME, AŽ FORUME, NES AŠ DAUGIAU NEATSIMENU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaguota . Redagavo Tadas_Black

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

×