Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Daryl_Gates

Oficialiai neoficialus laikraštis #11 (Direktoriai ir jų istorijos)

Recommended Posts

Sveiki Rls'iečiai! Gan ilgai masčiau ar pradėti rašyti laikraštį ir sumasčiau, kad pabandysiu. (theft) Kai iš pavadinimo matot rašysių apie direktorius ir jų istorijas. Pradėjus rinkti visą informaciją, apklausinėti direktorius buvo išleistas naujas @Ethan_Price laikrasčio leidinys labai panašia tema tada dar labiau susimasčiau ar verta vis dar apie tai rašytį... :? Pagalvojus ir viską apsvarčius pasakiau sau, kad vis dėl to parašysiu ir pabandysiu išsiskyrti nuo Ethano, kad nebūtų mūsų laikraštukai identiški. Taigi per kelias dienas apklausiau kelius direktorius apie jų direktoriavimą, jų istorijas prieš sėdant į direktoriaus kėdę, sulaukiau gan nemažai atsakymu kuom labai džiaugiuosi! Ačiū labai visiem atsakiusiems!! <3<3 Pradėkime nuo pačio pirmojo atsakiusio - F.T.B direktoriaus.

 

@Saška_Finazonik

 

Prieš tampant direktoriumi istorija:

 

Taigi, prieš imant direktorių galvojau ar man verta nes esu padaręs daug klaidų dėl kurių buvau netgi Valdžios juodajame saraše, kas yra tikrai blogas dalykas žaidėjo reputacijai serveryja. Kai užpildžiau į direktoriaus posta, būvo daug stipriu kandidatų prieš mane ir aš buvau 2kandidatas į direktoriaus postą. Labai nusiminiau ir tada toliau dirbau The Ballas gaujoje pas The_Smecher ir padėdidėjau laikyti 100% Los Santos mieste. Tačiau pirmasis Kandidatas, tiksliau sakant tuometinis FTB direktorius The_Dude paliko savo pareigas del neaaiškoios priežasties ir taip aš gavau FTB direktoriaus Postą.

 

Kodėl pasirinkai būti būtent šito darbo direktoriumi?

 

Nes neesu buvęs jokių kitų darbų valdžioje išskyrus Mafijų bei gaujų, tad labai norėjau patirti kažką naujo ir pagalvojau, kad dabar renkamas FTb direktorius reikia pabandyti ir parodyti DPKT, kad sugebu laikyti direktoriaus postą ilgą laiką. 

 

 Ar turi autoriteta serveryje?

 

Taip turiu. Gaunu gerą pavyzdį ne iš senbuvių kaip yra priimtina net keista ane? Tačiau pavyzdis serveryje yra Torin_Riverdalne jis yra aktyvus bei draugiškas vaikinukas, kuris yra kaip ir naujokas serveryje ir tai mane stumia siekti tokio pat aktyvumo ir noro žaisti.

 

Kaip manai kuo išsiskyri nuo kitų darbų direktorių? 

 

 Nemanau, kad išsiskyriu, bet manau, kad man reikėtu netgi siekti ir būti tokiu, kaip kitų darbų direktoriai jie yra aktyvus tad mano reikia siekti didesnio aktyvumo.

 

Kaip manai, koks esi savo darbuotojų akyse?

 

Esu draugiškas ir bendraujantis direktorius, nors ir turiu rangų sistemą kuriuoje Bullet geriausias ginklas pries nusikaltelius jis yra nuo 5 rango, tačiau už savo darbuotojų gerai atlikiekamą darba leidžiu imti bulletą, bet kada.

 

 Ar direktoriaus postas padėjo išpopuliarėti serveryje?

 

Ne, populerumą serveryje gauni ne dėl to, kad turi ten Direktorių, Prižiūrėtoją, ar dar kokias nors privilėgijas. Populiarumą gali užsidirbti padedant kitiems ir mokant bendrauti.

 

Kiek laiko esate direktorius?

 

24 dienas.

 

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriaus kėdėje?

 

Mano tikslas yra išbūti bent 45dienas direktoriumi, tačiau kaip bus taip bus.

 

 Ar inešėte kokių permainų negu praeitas direktorius šiame darbe?

 

Manau, kad taip, bet kolkas nežinau, kaip jas visas įvardinti.

 

 

Taksi direktorius - @Simas_Rexxas

 

Prieš tampant direktoriumi istorija:

 

Prieš tapant direktoriumi iš tikro stengiaus būti kuo produktyvesnis ir našesnis, dirbau fūristu pas Edvį, jau viską buvome suplanavę apie pavaduotoją, bet likimas susiklostė taip jog man pavyko laimėti itin sunkius bei atkaklius rinkimus, dėl šito dalyko itin apsidžiaugiau ir iki dabar turiu begalę tikslų, kuriuos galbūt pavyks įvgyvendinti.

 

Kodėl pasirinkai būti būtent šito darbo direktoriumi?

 

Taksi darbą pasirinkau būtent, todėl nes jis man pasirodė puikus, jame iš tiesų praleisti laiką yra labai smagu ir gerą, tuo lab turėjau nemažai taksisto patirties, tad ir pats jaučiau, kad privalau užpildyti.

 

Ar turi autoriteta serveryje?

 

Taip iš dalies turiu kiekvienos srities autoritetą, teisėsaugoj man autoritetas būtų Daivaras_Marvel, Mafijose, Gaujose neturiu, kadangi man jos tiesiog nepatinka. Na ir taip norėčiau lygiuotis o tokius žmones kaip - Tadas_Black, Tom_White, Džioraldas.

 

Kaip manai kuo išsiskyri nuo kitų darbų direktorių? 

 

 Nežinau kuo išsiskiria kiti, bet manau kad aš išsiskiriu iš kitų tuo jog esu itin bendraujantis, man tiesiog yra smagu pasikalbėti su kitais, neiškeliant savęs, jog aš čia direktorius aš "elitas" ir su kitais nekalbu.

 

Kaip manai, koks esi savo darbuotojų akyse?

 

Manau jog esu bendraujantis, linksmas žmogus, gal šiek tiek kartais pyktas, bet patys kartais priverčia būti pyktu xD

 

 Ar direktoriaus postas padėjo išpopuliarėti serveryje?

 

 Na iš dalies taip, man padėjo išpopuliarėti Exotic'o suteiktas šansas būti RLS-FM nariu, vėliau draugas, gavo apsaugos direktorių, aš gavau pavaduotoją ir nuo to viskas prasidėjo :D

 

Kiek laiko esate direktorius?

 

20 diena ir tai toli gražu iki pabaigos.

 

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriaus kėdėje?

 

Kol įvykdysiu visus tikslus bei svajones, turiu siekį išbūti bent iki 09.01, manau man jis pavyks ;)

 

 Ar inešėte kokių permainų negu praeitas direktorius šiame darbe?

 

Na nežinau, ką turėjo praeitas direktorius, bet savo dviejų buvusių pavaduotojų dėka surinkome itin aktyvią komandą, kuo tikrai aš didžiuojuosi, gal yra permainos taisyklėse ir mano idėjose.

 

Cosa Nostra mafijos galva - @Aivaras_Russia

 

Prieš tampant direktoriumi istorija:

 

Prieš tampant "Cosa Nostra" mafijos bosu, buvau "užkietėjęs" teisėsaugininkas, dirbau TIK teisėsaugoje, kiti darbai manęs nedomino, visi direktoriaus/pavaduotojo postai buvo užimti teisėsaugoje. Pabodus tai pačiai rutinai, nuspręndžiau siekti kažko kito - mafijos/gaujos valdžios.

 

Kodėl pasirinkai būti būtent šito darbo direktoriumi?

 

Prieš tai, visi mano buvę postai buvo teisėsaugoje, kaip jau minėjau pradžioje buvau "užkietėjęs" teisėsaugininkas, kiti darbai manęs nedomino, tačiau, pabodus tai pačiai rutinai, nuspręndžiau siekti kažko kito - tuo metu mane patraukė mafijos/gaujos, siekiau gauti valdžią ten. Pasiekiau savo : )

 

Ar turi autoriteta serveryje?

 

Kažkada senai senai, dirbau pas Good_Beer, jis buvo Rusų mafijos direktorius. Tada žavėjausi juo darbu, mafiją buvo dominuojanti serveryje, mums neprilygo nei Cosa, nei kitos gaujos. Turbūt jis nuo seniau ir liko man kaip autoritetu.

 

Kaip manai kuo išsiskyri nuo kitų darbų direktorių? 

 

Nenoriu kelti savęs aukščiau kitų, bet manau geriausias mano bruožas - nešąliškumas. Netoleruoju čytų, bei taisyklių pažeidinėjimo, stengiuos reaguoti į kekvieną smulkmeną.

 

Kaip manai, koks esi savo darbuotojų akyse?

 

 Čia reiktų klaust pačių darbuotojų, žinoma jaučiu kažkokią pagarbą iš jų pusės, bet manau, jog jei nebūčiau direktorius - ta pagarba pranyktų ir jiems tapčiau paprastas serverio žaidėjas : )

 

 Ar direktoriaus postas padėjo išpopuliarėti serveryje?

 

Niekada nesiekiau populiarumo, žaidžiu savo malonumui, nesistengdamas kažkam įtikti ar kažkam pakenkti. Nesijaučiu itin populiarus serveryje, tiesiog, eilinis direktoriaus pareigas užimantis žaidėjas : )

 

Kiek laiko esate direktorius?

 

Už kelių dienų, bus mėnesis.

 

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriaus kėdėje?

 

Planuoju išbūti kuo ilgiau, gal net iki žiemos. Žinoma, reikalai gali betkada pasikeisti, nenoriu nieko tuščiai pažadėti, bet šiuo metu - tikrai negalvoju apie atsistatydinimą.

 

 Ar inešėte kokių permainų negu praeitas direktorius šiame darbe?

 

Manau ne, praeitas direktorius buvo stiprus, galbūt net geresnis už mane, todėl būtų sunku su juo konkuruoti. Tačiau aukoju visą save, ir stengiuosi, kuo geriau pasirodyti, įnešti kažką naujo, nuolatos galvoju kaip paįvairinti savo, ir savo darbuotojų žaidimą serveryje.

 

Mediku direktorius - @Karolis_Ispanas

 

Prieš tampant direktoriumi istorija:

 

Na prieš gaunant Medikų firmos direktorių, buvau Armijos pavaduotojas, padėjau teisėsaugai laimėti prieš mafijas. Pripažinsiu, daugelis darbuotojų, nenorėjo, kad palikčiau teisėsaugos, tačiau pasitaikė proga užpildyti į šį postą, taigi nuėjau, susikaupiau ir parašiau anketą. Tiesą pasakius tikrai stengiausi ir jau kažkiek žinojau, jog gausiu direktorių, taigi kai gavau direktorių, tikrai emocijos buvo geros. 

 

Kodėl pasirinkai būti būtent šito darbo direktoriumi?

 

Pasirinkau šį postą, nes tiesą pasakius, norėjau pradėti savo direktoriavimo karjerą nuo paprastesnio darbo, apsiprasti direktoriaus kėdėje. Tiesa pasakius, man šis darbas taip patiko, turėjau idėjų, ir turėjau savo tikslą - iškelti medikų darbą į aukštumas, kad darbuotojai būtų aktyvūs. 

 

Ar turi autoriteta serveryje?

 

Na manau tai būtų Tadas_Black, šis žmogus dabartinis ir buvęs DPKT, taip pat buvęs daug kartų direktoriumi, man jis yra autoritetas, todėl, kad šis žmogus, nesvarbu kokias pareigas turėjo, taip ir niekada liko nepasikėlęs.

 

Kaip manai kuo išsiskyri nuo kitų darbų direktorių? 

 

Na sunkus klausimas, nežinau net, gal būt esu labai linksmas  draugiškas ir paslaugus. Tikrai su visais darbuotojais sutariu puikiai, bendrauju su visais darbuotojais, na ir aišku, kiekvienam darbuotojui padedu, paaiškinu ir panašiai.

 

Kaip manai, koks esi savo darbuotojų akyse?

 

Tikriausiai čia darbuotojų reikėtų klausti, bet manau, kad darbuotojų akyse esu tikrai neprastas direktorius.

 

 Ar direktoriaus postas padėjo išpopuliarėti serveryje?

 

Na, tikriausiai ne, nesvarbu man tas populiarėjimas, serveryje žaidžiu nuo 2012 metų, taigi manau, daugelis mane atsimena ir tiek.

 

Kiek laiko esate direktorius?

 

13 dienų. 

 

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriaus kėdėje?

 

Na 1 mėnesį tai tikrai, o vėliau matysim, laikas parodys, jeigu bus motyvacijos, noro tai tikrai liksiu dar ilgesniam laikui.

 

 Ar inešėte kokių permainų negu praeitas direktorius šiame darbe?

 

Įnešiau darbuotojų aktyvumo, ir komandos nuolatinio užpildymo, pas mane visuomet 20/20 darbuotojų, dieną būna prisijungę vietomis bent 10 darbuotojų. Kol dar nebuvau direktorius, žmonės skundėsi medikais, jog jie nedirba, neaktyvūs ir panašiai, dabar šiuo metu, kad žmonės skundžiasi kol kas nematyti.

 

 

Toks va pirmasis mano leidinys, tikiuosi jums patiko ir viską perskaitėt ! Laukiu nuomonių apie laikraštuką ir iki kitų kartų, cya! (theft)

 

P.S. Labaaaai atsiprašau iš karto visų likusių direktorių, kad jūsų apklausų ir istorijų čia neparašiau:|:( tiesiog rašyti daugiau nebeleido nes manau ir taip labai daug teksto, kitą kartą prižadu jus pačius pirmus įtraukti!! 

 

P.S.S Laukių pasiūlymų apie ką dar galėčiau parašyti, už kiekvieną pasiulymą būsių labai dėkingas!<3

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Čia jau kur kas geriau, negu mano pastarasis skaitytas laikraštis apie direktorius. Darbas atliktas gerai, tik kitą kartą kai apklausinėsi direktorius, pasistenk sugalvoti klausimų, kurie būtų susiję su jų atstovaujamu darbu. Sėkmės! :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Saška_Finazonik parašė:

Šaunuolis, malonu buvo atsakinėti i tavo uzduotus klausimus. :) 

 

20 minutes ago, Jason_Harris parašė:

Čia jau kur kas geriau, negu mano pastarasis skaitytas laikraštis apie direktorius. Darbas atliktas gerai, tik kitą kartą kai apklausinėsi direktorius, pasistenk sugalvoti klausimų, kurie būtų susiję su jų atstovaujamu darbu. Sėkmės! :)

Ačiū labai už gerus atsiliepimus! <3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gera idėja. Smagu, kad kažkas bando gaivinti šitą skiltį, malonu matyt, kai pats seniau rašydavau "laikraščius". Sėkmės ateityje, jeigu reiks kokių patarimų - kreipkis. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Tazas_Romero parašė:

Gera idėja. Smagu, kad kažkas bando gaivinti šitą skiltį, malonu matyt, kai pats seniau rašydavau "laikraščius". Sėkmės ateityje, jeigu reiks kokių patarimų - kreipkis. 

Visados smagu girdėti gerus atsiliepimus, ačiū!B)

 

Aš norėčiau, kad jūs man parašytumėte pasiulymų, kad galėčiau orentuotis kas jums patinka ir yra įdomu. 

Redaguota . Redagavo Daryl_Gates

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Daryl_Gates parašė:

Visados smagu girdėti gerus atsiliepimus, ačiū!B)

 

Aš norėčiau, kad jūs man parašytumėte pasiulymų, kad galėčiau orentuotis kas jums patinka ir yra įdomu. 

 

Man asmeniškai patinka problemų/klausimų ir jų analizių pateikimas. Pavyzdžiui - https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/58276-stb-2-verslai-ir-namai/ ; https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/58465-stb-3-d0ntas-ieva-ir-dpkt/ . Istorijų ir apklausų formatas irgi geras, tokį kokį bandai šitoje temoje.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Tazas_Romero parašė:

 

Man asmeniškai patinka problemų/klausimų ir jų analizių pateikimas. Pavyzdžiui - https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/58276-stb-2-verslai-ir-namai/ ; https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/58465-stb-3-d0ntas-ieva-ir-dpkt/ . Istorijų ir apklausų formatas irgi geras, tokį kokį bandai šitoje temoje.

 

Labai ačiū už idėjas kuriuos tikrai gerai atrodo! Pasistenksiu kitam leidinį, kažką naujo sukurti. 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Praleides šita bv tai neblogai neblogai paskaičiau kai neturėjau ką veikt. Noicee

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.