Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Anthony_Brown

RLSNEWS EP2

Recommended Posts

Labas visiems. Iškarto pasakau, kad šis epizodas gavosi trumpas., tad sakyti „Norėčiau ilgesnio laikraščio“ nereikia, kitą syk pasistengsiu labiau. Planavau leisti RLSNEWS laikraštį tik kitą antradienį (su tokia schema būtų laikraštis leidžiamas kiekvieną antradienį, kartą per savaitę) ir tuomet būtų keli puslapiai naujienų, bet pagalvojus, tiek man būtų nelabai įdomu rašyti, tiek jums skaityti. Taigi nusprendžiau, kad laikraštį leisiu kas dvi dienas. Antradieniais, ketvirtadieniais ir - šeštadieniais. Jie nebus labai ilgi, bet ateinančius laikraščių epizodus stengsiuosi daryti vis ilgesnius. Siekiu, kad laikraščiai vis stipriau įtrauktų skaitytoją, šįsyk šiek tiek paminėjau kelis direktorius, kituose laikraščiuose, manau bus dar didesnių aspektų, kurie bus susiję būtent su šiuo serveriu.

 

Praeitas laikraščio epizodas (tiems, kurie nematė)

 

ddca3377294793ee4583bdd7c4f1fc31798.png

 

Redaguota . Redagavo Anthony_Brown
Atsiprašau už klaidas laikraštyje, jei pastebėjote.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Kaspiux_Meow parašė:

"nėra kam dėkoti" nuzhude, šjp patiko, prikolnai skaitos

Nu žn, tuščia vieta, niekas nepadėjo, tai nėra ką ir prirašyt. xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu aš taip mokėčiau tai būtu kieta, bet špj good jobbbbbbbbbbbbbb, gl ant kitų darbelių, parašyk kokį man avataruka - belekokį iks dy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nežinau ar man vienam, bet man pavyzdiui laikraštukas tai žiauriai gerulis <3 Smagu pasiskaitinėti ir džiaugiuosi, kad kažkas gaiviną šią skiltį. Sėkmės, jeigu reikės pagalbos kuriant laikraštukus, kreipkis ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Simas_Rexxas parašė:

Nežinau ar man vienam, bet man pavyzdiui laikraštukas tai žiauriai gerulis <3 Smagu pasiskaitinėti ir džiaugiuosi, kad kažkas gaiviną šią skiltį. Sėkmės, jeigu reikės pagalbos kuriant laikraštukus, kreipkis ;)

Ačiū už gražius žodžius! Jei reikės pagalbos, tikrai parašysiu! 2fab1be7f595a58815389c0ff90ca1fb236.png

 

18 minutes ago, Domantas_Browse parašė:

Jeigu aš taip mokėčiau tai būtu kieta, bet špj good jobbbbbbbbbbbbbb, gl ant kitų darbelių, parašyk kokį man avataruka - belekokį iks dy

Nėra ko čia nemokėti. xD Paprasčiausiai, reikia turėti idėjų, šiek tiek mokėti GFX'inti ir laisvai dėlioti mintis. :D Ačiū. ^^

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gal tos juodos linijos storos nereik. O galėtum ką nors iš realių rls naujienų būtų įdomu sužinoti kas vyksta.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

31 minutes ago, Aurimas_Racer parašė:

Gal tos juodos linijos storos nereik. O galėtum ką nors iš realių rls naujienų būtų įdomu sužinoti kas vyksta.

 

Norėčiau, kad kritikuotum kažką rimtesnio laikraštyje, o ne liniją.

the everyone zoom sharing rly GIF

 

O dėl serverio naujienų, tai vis galvoju įtraukti kažką įdomesnio iš pačio serverio, ar tai koks grobimas ar panašiai, bet kad nieko įspūdingo, apie ką būtų galima rašyti laikraštyje, žaidime neįvyksta. xD 

Redaguota . Redagavo Anthony_Brown

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

36 minutes ago, Karolis_Ispanas parašė:

Neblogas laikraštis, kaip sakė Aurimas, pasistenk, kažką aprašyti iš pačio serverio įvykių. 

Nieko įdomaus serveryje neįvyksta.. :D 

 

13 minutes ago, Paliubomu_Zigmas parašė:

Geras laikrastis, laukiu trecio numerio!!! :)

Malonu girdėti, šeštadienį bus!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kaip ir praeitą kartą gražiai skaitėsi - tik ši kartą dar geriau, sėkmės tobulėjant su šiais laikraščiais.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 20 valandų, Anthony_Brown parašė:

Nieko įdomaus serveryje neįvyksta.. :D 

 

Malonu girdėti, šeštadienį bus!

Greit sužinosi kaiką :) Šaunu matyti tokio tipo laikraštį xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Anthony_Brown parašė:

Skamba sarkazmiškai? :?xD 

Nea xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Priekaištu šiam laikraštukui neturiu, tačiau informacijos galėtų būti neišgalvotos o tikros būtų smagiau, be to žaidėjus informuotu apie naujus dalykus. Bet man laikraštis labai patiko.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.