Jump to content
Invision_Power

PD - Darbuotojų papeikimai.

232 pranešimai šioje temoje

499611ffe8e1599d616d1eba03538e2826.png

Šioje temoje galite peikti policijos darbuotojus, jeigu jie nusižengia taisyklėms.

35340f7d47457da296b24c60c54efabf413.png

*Darbuotojų papeikimo anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime:
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:

4. Kada tai įvyko?:
5. Įrodymai (BŪTINA):

*Taisyklės:

1. Jūsų žaidimo ir forumo paskyrų slapyvardžiai privalo sutapti su rašančio papeikimo asmenių.
  2. Įrodimai galioja 24 valandas, nuo jo pažeidimo.
  3. Darbuotojas privalo pateikti įrodimus per 24 valandas.
  4. Draudžiama, kažkaip apkarpyti, klastoti nuotraukas.
  5. Pašaliniams komentavimas draudžiamas, išskyrus rašančiam papeikima.
  6. Būtina 2 dalį anketos vartoti @Vardas_Pavardė.     

Jei bus pažeista nors viena iš šių taisyklių, jūsų anketa bus iškart trinama!

*Darbuotojo taisyklęs:

1. Darbuotojas privalo atsakyti papeikima per 24 valandas.

2. Darbuotojas turi visados turėti įrodimus.

3. Darbuotojui draudžiama grubiai elktis su papeikimo rašančių asmenių.

4. Darbuotojas negali padirbinėti nuotraukų.

5. Darbuotojas privalo parašyti 2-3 sakinių situacija.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Cocaina
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Cops_Brothers
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: viskas buvo taip aš su savo draugu nusprendėm pasivažinėt, aš atsisėdau su ''G'' ir jis mane vežiojo, mus pradėjo gaudyti @Cops_Brothers ir uždėjo jam bėga, jis nesustojo tada uždėjo man bėga, ji pagavo o mane surakino ir paliko, net gi įrodymuose matosi kad sėdžiu be star su ''G'' poto atvažiavo draugas nuėmė man bėga ir atrakino mane, nes free uždėjo, tada jis mane pagavo uždėjo /ant ir užmetė star už bėgimą ir tik poto uždėjo bėga, jau po visko nors aš nieko nepadariau stovėjau vietoi, pasodino mane į jailą, parašiau kad jam kad parašysiu papeikimą, tai atsijungė visiškai, gal išsigando nežinau bet tvarka turi būt, noriu kad Direktorius @Invision_Power nušalintų darbuotoją nuo policijos pareigų.

4. Kada tai įvyko?: 2017.10.12 5:24PM
5. Įrodymai (BŪTINA) 596ff8d6a6115e9e7c2b2d851e26a79f790.png

39da53be506e240563f730c8d1ee4682324.png

ee29240005cf6a0647a355b3a27bb04b123.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
30 minutes ago, The_Cocaina parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Cocaina
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Cops_Brothers
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: viskas buvo taip aš su savo draugu nusprendėm pasivažinėt, aš atsisėdau su ''G'' ir jis mane vežiojo, mus pradėjo gaudyti @Cops_Brothers ir uždėjo jam bėga, jis nesustojo tada uždėjo man bėga, ji pagavo o mane surakino ir paliko, net gi įrodymuose matosi kad sėdžiu be star su ''G'' poto atvažiavo draugas nuėmė man bėga ir atrakino mane, nes free uždėjo, tada jis mane pagavo uždėjo /ant ir užmetė star už bėgimą ir tik poto uždėjo bėga, jau po visko nors aš nieko nepadariau stovėjau vietoi, pasodino mane į jailą, parašiau kad jam kad parašysiu papeikimą, tai atsijungė visiškai, gal išsigando nežinau bet tvarka turi būt, noriu kad Direktorius @Invision_Power nušalintų darbuotoją nuo policijos pareigų.

4. Kada tai įvyko?: 2017.10.12 5:24PM
5. Įrodymai (BŪTINA) 596ff8d6a6115e9e7c2b2d851e26a79f790.png

39da53be506e240563f730c8d1ee4682324.png

ee29240005cf6a0647a355b3a27bb04b123.png

@Cops_Brothers laukių įrodimų 24 valandas!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
28 minutes ago, Invision_Power parašė:

@Cops_Brothers laukių įrodimų 24 valandas!

Noriu kad @Cops_Brothers gautų grubų papeikimą ir būtų pašalintas iš darbo pozicijos jeigu įrodymai nebus pateikti per 24val.

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, The_Cocaina parašė:

Noriu kad @Cops_Brothers gautų grubų papeikimą ir būtų pašalintas iš darbo pozicijos jeigu įrodymai nebus pateikti per 24val.

Tai, kad man net įrodymų nereikia, bet įkelsiu rytoj. Sako atsijungei, nes išsigandai, o ko man išsigast ? Aš prieš tai pasakiau Oberiui, kad išvarau į plotą ir būsiu neaktyvus. O kai g sėdėjai ir gavai bėga, kodėl tu neiššokai ? Ir poto tave pasieme draugelis ir tu važinėjais toliau. Įkelsiu įrd rytoj jei spėsiu grįžt. Juokingi man tokie, kurie galvoje kad yra aukščiau visko. Vsio nieko neturiu ką sakyt daugiau. Į jailą pasodinau, nes nemokėjai baudos 2 kart. Numesiu įrd taip pat rytoj jei spėsiu.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Minges
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Nojus_Expert
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Važiavo pats kita pusę, atsitrenkiau, nes nespėjau sustabdyti, tai dabar aš kaltas, jog padariau avarija ir dariau non rp, kai važiavau savo puse? Mano įrodymuose, nėra nuotraukos kai jis kitoj pusėj, bet kai pateiks savo įrd, jog ,,dariau non rp ir padariau avarija'' bus matyt.

4. Kada tai įvyko?: 2017-10-13
5. Įrodymai (BŪTINA): 375b90527dcaf5a235397e5160644161688.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Edvinas_Minges parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Minges
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Nojus_Expert
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Važiavo pats kita pusę, atsitrenkiau, nes nespėjau sustabdyti, tai dabar aš kaltas, jog padariau avarija ir dariau non rp, kai važiavau savo puse? Mano įrodymuose, nėra nuotraukos kai jis kitoj pusėj, bet kai pateiks savo įrd, jog ,,dariau non rp ir padariau avarija'' bus matyt.

4. Kada tai įvyko?: 2017-10-13
5. Įrodymai (BŪTINA): 375b90527dcaf5a235397e5160644161688.png

Išmestas iš darbo. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Simas_Pinokis parašė:

Keliu vietoj Cops_Brothers nes tas banane

Nu tai kurioi aš čia vietoi bėgau :D? panašu kad aš sėdėčiau už vairo? ir beto nuėmė poto bėga, tada atvažiavo uždėjo star ir per naujo uždėjo Bėga kai aš nebėgau o vietoi stovėjau :) tas irgi skaitosi atsimink kaip naujas įtarimas po /bėga nuėmimo.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 4 valandų, The_Cocaina parašė:

Nu tai kurioi aš čia vietoi bėgau :D? panašu kad aš sėdėčiau už vairo? ir beto nuėmė poto bėga, tada atvažiavo uždėjo star ir per naujo uždėjo Bėga kai aš nebėgau o vietoi stovėjau :) tas irgi skaitosi atsimink kaip naujas įtarimas po /bėga nuėmimo.

Gerai, tau buvo uždėta bėga jog negydytum mašinos, ir jog nepadėtum tam kuris yra už vairo, bet jei tau buvo uždėta bėga, turėjai irgi sustoti, nes tau buvo uždėta bėga. Iš mašinos išokti tikrai nėra sunku, jei nesi kaltas. Beto, jūs esate abudu tada skaitome kaltininkai, nes jus nepaklusot policijos pareigunui. Papeikimas ATMESTAS

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
28 minutes ago, Invision_Power parašė:

Gerai, tau buvo uždėta bėga jog negydytum mašinos, ir jog nepadėtum tam kuris yra už vairo, bet jei tau buvo uždėta bėga, turėjai irgi sustoti, nes tau buvo uždėta bėga. Iš mašinos išokti tikrai nėra sunku, jei nesi kaltas. Beto, jūs esate abudu tada skaitome kaltininkai, nes jus nepaklusot policijos pareigunui. Papeikimas ATMESTAS

Tai gerai bet jis nuėmė bėga o tai reiškiasi kad pažeidimas atmestas ;) ir poto per naują uždėjo už bėgimą ir bėga užmetė o tai skaitosi kaip naujas :) ka tu į tai? :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, The_Cocaina parašė:

Tai gerai bet jis nuėmė bėga o tai reiškiasi kad pažeidimas atmestas ;) ir poto per naują uždėjo už bėgimą ir bėga užmetė o tai skaitosi kaip naujas :) ka tu į tai? :)

Ar tikrai jisai nuėmė bėga? Gal kitas žmogus nuėmė bėga, o jis užmetę tau ją atgal, ir uždėjo įtarima, nes buvai nusižengęs, kažkas blogai?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Invision_Power parašė:

Ar tikrai jisai nuėmė bėga? Gal kitas žmogus nuėmė bėga, o jis užmetę tau ją atgal, ir uždėjo įtarima, nes buvai nusižengęs, kažkas blogai?

Taip blogai nes jis nuėmė bėga :) tuom viskas ir pasakyta.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Taip blogai nes jis nuėmė bėga :) tuom viskas ir pasakyta.

Įrodym tum man jog jis nuėmė. Jei taip žinai tai ir įrodimus turi.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Invision_Power parašė:

Įrodym tum man jog jis nuėmė. Jei taip žinai tai ir įrodimus turi.

neįmanoma įrodyt nes nėra kaip :) nuema bėga nieko niekam nerašo :) rašytu kad tas ir tas nuemė bėga žinoma būtų įrodymų :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
27 minutes ago, The_Cocaina parašė:

neįmanoma įrodyt nes nėra kaip :) nuema bėga nieko niekam nerašo :) rašytu kad tas ir tas nuemė bėga žinoma būtų įrodymų :)

tu blet nebekomentuok pedofile tu *keiksmai*, žino kad kaltas, bet ne vstk, ale "pohui" nieko nežinau, svarbu pafreepostint, *keiksmai* mane *keiksmai* toki *keiksmai*

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Jason_Target parašė:

tu blet nebekomentuok pedofile tu *keiksmai*, žino kad kaltas, bet ne vstk, ale "pohui" nieko nežinau, svarbu pafreepostint, *keiksmai* mane *keiksmai* toki *keiksmai*

tu vapšie esi nulis, taip kad gali pridaryt tą kreivą mordą ir nesikišt :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

tu vapšie esi nulis, taip kad gali pridaryt tą kreivą mordą ir nesikišt :)

o tu vapšhie, esi šitoj temoj, kuris nežino kad yra duhinamas, visų. Vien tik dėl to, kad visiem rašai ppk, grubius, skūndus, už visokius blist, komandos nariai, ir direkotoriai daugiau nusimano apie tokius dalykus, kaip pasieksi Zipo lygį parašyk, nes *keiksmai* čia *keiksmai* su tokiu net chat nesinori daryti, kuris tik free postina. GL

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Spoiler

Papeikimas Kipras_Emo

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gang_Tok
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime:Kipras_Emo
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:Nes jis surakina mėto iš sraigtasparnio arba palieko ant kokio nors bokšto.Ir ta pati padarė Auris_Emo.O direktoriui sako kad mes tipo esam jo draugai. :D

4. Kada tai įvyko?:2017-10-13 kažkur 21 valandą.
5. Įrodymai (BŪTINA):

http://www.part.lt/perziura/9e9a4a6c844dd5907d2f5bc3431b229c344.png

^4670B00012380C54794C539A0C76D225BFD36D7C925600B8DF^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

^0D7754FCD3E081A8F39CE1FACC96AAD95E3C13A73C0AB7EC57^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Redaguota . Redagavo Gang_Tok

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deima_Deima
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Ober_Skite
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:Atėmė glic free. Su įtarimais sutinku, bet yra taisyklė: Ginklų licenziją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijozas/gaujinis), kuris šaudo bent į du civilius (ne teisėsaugininkus) ir yra nubaustas už DM. Būtini įrodymai. O aš šaudžiau į civilį kuris buvo mašinoj, be to jis irgi mane buvo nužudęs.. 

4. Kada tai įvyko?: 10-13
5. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/5SPVj
Tiesiog noriu įrodymų ;) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
13 minutes ago, Deima_Deima parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deima_Deima
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Ober_Skite
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:Atėmė glic free. Su įtarimais sutinku, bet yra taisyklė: Ginklų licenziją atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijozas/gaujinis), kuris šaudo bent į du civilius (ne teisėsaugininkus) ir yra nubaustas už DM. Būtini įrodymai. O aš šaudžiau į civilį kuris buvo mašinoj, be to jis irgi mane buvo nužudęs.. 

4. Kada tai įvyko?: 10-13
5. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/5SPVj
Tiesiog noriu įrodymų ;) 

Laukiame įrodimų.

28 minutes ago, Gang_Tok parašė:
  Peržiūrėti paslėptą turinį

Papeikimas Kipras_Emo

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gang_Tok
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime:Kipras_Emo
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:Nes jis surakina mėto iš sraigtasparnio arba palieko ant kokio nors bokšto.Ir ta pati padarė Auris_Emo.O direktoriui sako kad mes tipo esam jo draugai. :D

4. Kada tai įvyko?:2017-10-13 kažkur 21 valandą.
5. Įrodymai (BŪTINA):

http://www.part.lt/perziura/9e9a4a6c844dd5907d2f5bc3431b229c344.png

^4670B00012380C54794C539A0C76D225BFD36D7C925600B8DF^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

^0D7754FCD3E081A8F39CE1FACC96AAD95E3C13A73C0AB7EC57^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Įspėtas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
58 minutes ago, Armandas_Rls parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Armandas_Rls
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime:  Kipras_Emo
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: pasiule 1 karta bauda :)

4. Kada tai įvyko?: 2017:10:16
5. Įrodymai (BŪTINA): http://www.part.lt/perziura/58dd6d87d69676a6bf7ccba51c11c2eb102.png

Atsakysiu už zip'ą, nuotraukoje matosi kad pinigų tiek neturi, ir kam dar kartą siūlyti baudą jeigu tu tiek neturi?d143bd65009507507e111388f838302a712.png  PAPEIKIMAS ATMESTAS!       @Invision_Power Nedėkok bičiuli.

Redaguota . Redagavo Agentas_Linas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
57 minutes ago, The_Jokubas parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Jokubas
2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Armandas_Rls
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Free star.

4. Kada tai įvyko?: 2017-10-18
5. Įrodymai (BŪTINA): http://prntscr.com/gz10se

Sakė išmestas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri