Jump to content

37 pranešimai šioje temoje

Taip taip... Vėl DPKT kuris išbuvo trumpai. DPKT nariu išbuvau 84 dienas per kurias nuveikiau (mano manymu) nemažai. Per šias 84 dienas buvo tiek karšto tiek šalto, visą ta laiką dirbau praktiškai vienas. Per tas dienas susiradau nemažai heiterių, buvau free blistas, blogiausias dpkt, 0 pastangų įdėjęs į serverį žmogus ir t.t. Iš ties man šios pareigos patiko, buvo malonu dirbti, bet atėjo tam galas. Pagrindinė atsisakymo priežastis tai serverio žaidėjai, mano manymu jie niekad nepasikeis ir bus tokie atsiprašant debilai kaip ir buvo (ne visi). Taip pat noriu labai padėkoti šiems žaidėjams.

Pirmiausiai noriu padėkoti visai rls komandai.

Mantaui_Sviderskui (tu daugiausiai man padėjai).

dontui (pasitikėjai manimi).

Gyčiui_Malavicku (taip pat pasitikėjai manimi).

Lukas_Karosas (Labai daug padėjai ir įgijai mano pasitikėjima).

Išskyriau tik labiausiai man padėjusius žaidėjus, daugumai manau bus geriau, kad manęs nebus DPKT pareigose, tiems savanaudžiams linkiu gero nardymo, o ištikimiems žmonėms linkiu viso ko geriausio :))

#Blogiausias DPKT 4ever.

Redaguota . Redagavo Tadas_Black
  • Patinka 8
  • Dėkingas(-a) 8
  • Liūdnas(-a) 9

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
1 minute ago, Kaspiux_Meow parašė:

Sėkmės, tikiuosi dar ne kartą pamatysime tave komandoje.

ka tu ce :dd

jo btw sekmes relem lietuvos giwenime tau jodi

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikas atvykęs į " free blistu rašytojų " klubą, brolau !

Anyway, good run. 

Nelaukit iš donto atnaujinimų, sistemų, naujų darbų, o mėgaukitės esamomis ir draugais, kurie jus supa. Vien dėl to rls ir gyvuoja, kad užsilieka žaidėjai dėl žaidėjų, o ne dėl jobanų sistemų. Gal kada tai suprasit. 

Respect Blackai. 

• Patinka 6

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
3 minutes ago, Tom_White parašė:

Sveikas atvykęs į " free blistu rašytojų " klubą, brolau !

Anyway, good run. 

Nelaukit iš donto atnaujinimų, sistemų, naujų darbų, o mėgaukitės esamomis ir draugais, kurie jus supa. Vien dėl to rls ir gyvuoja, kad užsilieka žaidėjai dėl žaidėjų, o ne dėl jobanų sistemų. Gal kada tai suprasit. 

Respect Blackai. 

Teisingi žodžiai!!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Jau 84d?? Realiai tai aš nustebau, kad tu vpšė ėmei vėl dpkt, o dar tiek prabuvai... :) Sėkmės Jodi ;*

P.s. A tai kas tada daba dpkt če? :s

Redaguota . Redagavo Donatas_Vait

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sėkmės Jodi, šaunuolis free blisteris DPKT buvai. B)

Redaguota . Redagavo Ignas_Omny
joke čia dėl blist, jeigu kas nesuprato:)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

dq jodi uz suteikta sansa buti taksi drk, zinok buvo fun su tavim, o tau dontai nuosirdziausi linkėjimai ;*****************

Redaguota . Redagavo Simas_Rexxas
d0ntai ka tu kaip dpkt gyvuoj.. ai...

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nu ką Tadai, sėkmės tau. Tiesa pasakius, gaila kad atsistatydini, nes tikrai gerai atlikinėjai savo pareigas, atsakingai. Nežn kod daugelis sako kad esi free blisteris, bet manau mažiau reikėjo į tokius klounus kreipt dėmesį (no hate). :D Aišku ir man buvo užėję kad pykau ant tavęs dėl kažko bet čia tik iš nervu. xD Žodžiu, gaila, be jei toks kelias tau geriausias, tai.. ^^ gl. 

P.s dėkoju už suteiktus šansus!

Redaguota . Redagavo Edvis_Carter

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Gaila, Tadai, buvai ir esi geras žmogus, nepasikėlęs, su visais bendrauji, žodžiu tokių daugiau, kaip tu, tačiau, kad ir kiek stengtumeis, visada atsiras tokių kuriems kažkas neįtiks, sėkmės tau drg.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nu gi pripažinkit, kad visiem čia gliai p* yra, o ne kniskit prota čia kad gaila ir pnš... Zjbs dpkt buvo, bet nereikia čia tų jūsų dirbtinių verksmų jezz...

Respect free blisteri ^^

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nėra nei vieno teisingo ir pelnyto blist'o, į blist'us rašomi žmonės dėl to, kad DPKT neturi ką veikt :) (sarkazmas)

Malačius.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Ačiū ką padarei šitame serveryje būdamas dpkt nariu, sekmės tau gyvenime. Nežinau ar čia verktis ar juoktis, bet vistiek nespatebėjau,kad praėjo 84d. Būvai ir būsi širdy dpkt :D<3<3<3<3 Kaip ir tom white kuris atidavė daug ką būdamas dpkt nariu <3 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri