Jump to content
Jimbo_Bone

Armija | Darbuotojų papeikimai

89 pranešimai šioje temoje

1 minute ago, Smith_Juozas parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Smith_Juozas
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime: Julius_Molten
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Surakino banke turejau 10star, prastovejau 10minuciu kol galiausiai dave bauda, t.y. Bereikalingai turejau prastovet 10minuciu, o jo pasiaiskinimas buvo jog kasko laukia, nieko nesulaukes dave bauda.
4. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/tXlgy

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kokia dar 10min? ka tu čia spanksti, kad niekas neatvažiavo :DDD atvažiavo policininkė Katerina_Petrova kuri išvežė žmones su daug staru,veliau jum visiems daviau baudas,nenorejau iškart duot nes butumėt nušovę mane 

Dabar, Uzi_Black parašė:

Bet visi norėjom grobt banka o tu atėjai pradėjai /ant dalint ir stovėjai prie mūsų visą laiką pats nesamones darai bet matosi žmogau,kad nedašunta tau 

Nu jo, negaliu atilikinėt savo darbo,ntr daugiau ką čia tau pasakyt, bet vienas klausimas : 

Kokias nesąmones dariau? :D Kai surakini žmogų tai jau čia nesąmonė? :D:D:D:D  Nice try

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
22 minutes ago, Julius_Molten parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kokia dar 10min? ka tu čia spanksti, kad niekas neatvažiavo :DDD atvažiavo policininkė Katerina_Petrova kuri išvežė žmones su daug staru,veliau jum visiems daviau baudas,nenorejau iškart duot nes butumėt nušovę mane 

Nu jo, negaliu atilikinėt savo darbo,ntr daugiau ką čia tau pasakyt, bet vienas klausimas : 

Kokias nesąmones dariau? :D Kai surakini žmogų tai jau čia nesąmonė? :D:D:D:D  Nice try

Tu proto invalide atsimerk ir paziurek i skirtingus screenshotus, skiriasi 10minuciu i laikrodi paziurek.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
18 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

Tu proto invalide atsimerk ir paziurek i skirtingus screenshotus, skiriasi 10minuciu i laikrodi paziurek.

Gerai praėjo 9min,o kas man neleis jūsų laikyt kai vyksta tokia operacija, @Jimbo_Bone yra nedurnas ir tikrai atmes šiuos jūsų nereikalingas papeikimus, ir prašyčiau manęs čia ne įžeidinėti,reiškia pats esi nekoks kad nežinai kad aš dirbau tik savo darbą,. Neleidau įvykti grobimo nes teisėsaugos buvo labai mažai, kai jūsų tuo tarpu buvo 8~ ir dar buvo tb, gs, ir prašau nebegaisink mano laiko. Žmogau susirask gyvenimą o ne pridziuves sėdėk prie PC ir rašinėk papeikimus. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Uzi_Black parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Uzi_Black
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime:Julius_Molten
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją:Todėl,kad deda free /ant grobimo metu visus pradėjo rakinėt ne tik mane viena .
4. Įrodymai (BŪTINA):https://imgur.com/a/GbRV9

Vaje vaje su tokiais ppk... Atmesta. Jokio grobimo nebuvo ir beje nematau, kad jis būtų tave surakines. 

prieš 2 valandų, Pijakas_Ltu parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pijakas_Ltu
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime:Julius_Molten
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Surakino visus, kad banko imt negalėtume ir nieko nedare, nei baudos, nei jail. @Lukas_Monstr
4. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/tdae3

Tai, kad nematau, kad jis tave būtų surakines. O kas draudžia rakint kol nėra grobimo? :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Uzdejo bega, pabegau i baze. Tuomet nuime bega ir jau norejau iseit afk ir tuo momentu surakino, sudejo star man esant bazeje (primenu, kad buvau be /bega) Sudejus star uzdejo /bega. Vienu zodziu nesiorentuoja aplinkoj. +dar ateme gun lic, tai prasyciau man 3k refund. 
4. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/2Grhf

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Smith_Juozas parašė:

3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Uzdejo bega, pabegau i baze. Tuomet nuime bega ir jau norejau iseit afk ir tuo momentu surakino, sudejo star man esant bazeje (primenu, kad buvau be /bega) Sudejus star uzdejo /bega. Vienu zodziu nesiorentuoja aplinkoj. +dar ateme gun lic, tai prasyciau man 3k refund. 
4. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/2Grhf

Tu rimtai? xDDD Su bėga buvai neapipisi čia. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Jimbo_Bone parašė:

Tu rimtai? xDDD Su bėga buvai neapipisi čia. 

Paskutine nuotrauka pasiziurek surakintas ir be /bega, pats nesusigaude, tai uzdeda tai nuima.

Jeigu sitas papeikimas atmestas, tai man idomu koks tinkamas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Smith_Juozas parašė:

Paskutine nuotrauka pasiziurek surakintas ir be /bega, pats nesusigaude, tai uzdeda tai nuima.

Jeigu sitas papeikimas atmestas, tai man idomu koks tinkamas.

Paskutine nuotrauka padarei kai Starus gavai ir buvai be bėga tad nereikia čia tu lelele 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Vilis_Vili
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime:@Julius_Molten
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Free Star ir ateme dar gun lic uz viena pazeidima kurio as nepadariau  noriu ird uz visusu nusizengimus   nubauskit jai kas su blistu aciu
4. Įrodymai (BŪTINA):https://imgur.com/a/XiT7C

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nico_Collins

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime: Asas_Playz

3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Pagavau /ieskomi su 30 ar 40 star, nepamenu, jis privažiavo ir atrakino jį.

4. Įrodymai (BŪTINA):

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 21 valandų, Nico_Collins parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nico_Collins

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime: Asas_Playz

3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Pagavau /ieskomi su 30 ar 40 star, nepamenu, jis privažiavo ir atrakino jį.

4. Įrodymai (BŪTINA):

Bus įspėtas 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
3 minutes ago, San_Aivaras parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: San_Aivaras
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė žaidime: Auksinis_Dantis
3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Surakino gs bazes zonoje 
4. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/W9n34

Zmogus nepamate kad jus gs nes jus vaziavot su taksi, parodyk ss kur jis tau detu star. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri