Jump to content
Lukas_Karosas

Giriu Tom_White

9 pranešimai šioje temoje

• Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje : Tom_White
  • Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas : Jeigu yra čyteris jis nenustos daryti pzu ir gaudyt jo, nesvarbu kiek laiko užtruks pagaut jį.
  • Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma) : 

bf0d7b8e431bc9b2073583ef65456ec7878.png

d8cf88950b65c2a2222698cbcb0853d0629.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

PRITARIU ! 

Tikrai zmogutis mldc ir negaili laiko paieskoti to cyterio, kad ir kiek jis slepsis ar bandys reiksti jog cia ne CYT *ROBERTUXGHHHGHHGHGH* jei labai reikes ir tutorial video padarys :D 

Krc mldc zmogutis kuris vertas minimaliai cyt priz ^^ suo metu ir atlieka puikiai savo pareigas kaip ir dare taip anksciau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Emilis gavo forumo įspėjimą, tai negali komentuot. Prašė parašyt, kad užimė ne 412, o tik 300gb, nes filmavo vos valanda.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

2 minutes ago, Lukas_Monstr parašė:

Emilis gavo forumo įspėjimą, tai negali komentuot. Prašė parašyt, kad užimė ne 412, o tik 300gb, nes filmavo vos valanda.

Man 3min video 500mb uzim najooo

Sjp prisidedu geras priziuretojas, pades kai reikia cytus naikina mldc, swkn tb drk :) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
6 minutes ago, Benas_Master parašė:

Man 3min video 500mb uzim najooo

Sjp prisidedu geras priziuretojas, pades kai reikia cytus naikina mldc, swkn tb drk :) 

Pas mane filmavimo programa skirta vidosam, filmam filmint, tai žn xD Čia kaip fotkinimo enb - 2fps lieka, bet fotkės žvėriškos, nu čia apie Dariuką. Bet yea. Ač ač, užsispyrusi kekšė esu 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisidedu ir aš prie buvusio fry blisterio pagyrimo :) Ne šjp mldc yra, žmogus kuriam nesunku nei patart, nei padėt ;) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri