Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tom_White

RLS IRL #2

Recommended Posts

friend photographer GIF

 

Sveiki, šiomis dienomis žiūriu vis daugiau ir daugiau vyksta įvairių konkursų, taigi prisidėsiu ir aš. Ar pamenat kas nors mano darytą RLS IRL, kurio pagrd. prizas buvo Dune? Jo, aš irgi ne. Šį kartą startuoja konkursas RLS IRL #2 ! (( kam prastai su anglu, tai Realus Lietuviškas Serveris Realiame Gyvenime )). Principas bus tas pats: savo kasdieninėje veikloje reikės įžvelgt kažką rls'iško, visa tai užfiksuoti, ir atsiųsti man į AŽ. Tai gali būti mašinos numeriai " RLS:420 ", galbūt kokiam plakate užrašas " TSSG BESTXD ", ant sienos su graffiti išpaišyta " 3M UZ BLISTA WTFF ", o gal tiesiog rasit skyline norfos aikštelėje, nusiselfinsit su užrašu " BSK ELEGY MODS SENIUKAI ". Viskas priklauso nuo fantazijos. Nuotraukų skaičius bus labai ribotas - tik viena. Kodėl? Nes jos visos bus sukeltos į mūsų RLS Facebook puslapį, ir nugalės tas, kas surinks daugiausia " Patinka " mygtuko paspaudimų. Pagrindinis prizas siekia net 800 kreditų, o paguodos prizas 200 kreditų ! Nuotraukas siųsti bus galima iki 10.21 dienos, nuo to laiko jos bus patalpintos Facebook paskyroje, ir po savaitės turėsim nugalėtoją ! (10.28). Laiko turit, įjunkit fantaziją, ir jau galit kurtis fake facebook profilius xddd

 

Iškarto atsiprašau už klaidas, dar nesu pilnai blaivas.

  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jei netyčia neis siųst man į AŽ, tai numeskit kam nors iš komandos narių, jie man perduos nuotrauką. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Aurelijus_Keza parašė:

O galima tsg ant sienos su dažais. ”3m už blistą? Wtffff”

 

 

"Tai gali būti mašinos numeriai " RLS:420 ", galbūt kokiam plakate užrašas " TSSG BESTXD ", ant sienos su graffiti išpaišyta " 3M UZ BLISTA WTFF "

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.