Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Darius_Blogizzz

Juokingiausios istrorijos konkursas

Recommended Posts

ISiUsR7.png

 

Kaip ir parašyta anoje temoje, laukite kito konkurso. Šį kartą sumąščiau padaryti vieną papraščiausiu, tiesiog papasakot juokingiausia istorija kuri įvyko RLS.LT SERVERYJE

 

 

Taisyklės:

  • Istorija turi būt kilusi iš RLS serverio.
  • Istorija negali būt įžeidžiančio turinio.
  • Istorijoje draudžiama keiksmai (Jeigu be keiksmo neįmanoma, kurkit su juo, bet jeigu gausit įspėjimą, your problem)
  • Istorija gali būt tiek jūsų tiek ir jūsų draugo, kolegos ar šiaip ją išgirdote ir žinot.
  • Galit kelti TIK VIENĄ ISTORIJĄ
  • Konkursas vyksta iki sekmadienio 19:00
  • JEIGU TAISYKLĖS NĖRA ĮVARDINTOS,NEREIŠKIA KAD UŽ TAI NEBUSITE DISKVALIFIKUOTAS ARBA NUBAUSTAS

 

 

PRIZINIS FONDAS: 50'000

(norint prisidėti susisiekit žaidime arba forume)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

karoche su bratuhom raizom po sf zn ir pagava musaras sakau as jam kas tau yra tas ignor ignor sakau obuoly nori as tau veida apspjausiu atrakini tas kazka ten zvenga kazka tipo kas yra kai pisau as jam dropa tai paskui rasa gaidelis kodel as lv mieste sakau tai gal deportavo meksikieti tu *keiksmai*;=ddDDDd 

  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 2
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

EJEU EJAU KRČ VAKARE SU ŠUNIM, TJ KRČ EJAU EJAU IR PRIE MANO ŠUNS PRISIKABINO ŽN, TAI SAKAU KACE SWAJKSTI SWAJGULI AS JEM, O ANS SAKA DUSK MAN. NU ZN KAI AŠ PAPRASTAS JEM SAKAU TU PAC DUSK, TAS SAKA MAN A TAU RAUT VIENA ZN TAI AS JAM IR SAKAU, NEREIKE CE TU NESAMONIU ZN, NU ANS VISTIEK KIMBA KOROCE KAI MUSE PRIE SUDO,  TAI ACISUKAU IR IS ADBULINES KAJ PLESEU JEM VIENA HECOTA, TAS KAROCE APSIVARVALIAVO VISAS KAI KOKS BLED VAFLIS, KOROCE GULI PASLIKAS JIS, GALVOJU KA CE DARIT SU JUO AR DAR VIENA SMEIGT STRELE I TARPUAKI AR BISKI PASIGAJLET, TAI AS JO IR PAKLAUSEU SAKAU A NUORI?????? SAKA PLYZ NEMUSK PACIULPSUU, NU KOROCE AS KAI PAPRASTAS TAI IR NUEJEU, O TA PALIKAU GULINTI GAJDOSA. ACIU UZ DEMESI.

  • Patinka 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias

grnj vazinejomes su @Dziugas_Troll (jo dar nick buvo Dziugas_Protobokstas), karoche vazinėjomes, ir kazkoke agne pareklamava serva

, grnj nuvazevom iki mediku, paleidau ji, grnj kazkokem draugui noreja pasakyt ip per /sms to servo, ir loh jibanis parase i public chata gava bana nuo @Mantas_Sviderskas, ir ka pisa rage, eik tu nakui, vos kompa nesudauze, daba su dziugas_troll akaunu zaidze, dirba ftb, ai karoche dar papasakosiu, zejau griukse, strymina ane ? grinai atejo i rls serva, ja pradejau dauzyt, ta sake grubu man parasys bet neparase CHA CHAH CHA jokinga ? nemanau, gerai ate mama kviecia naktu valgyt, bai bai

Redaguota . Redagavo Svečias

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

draskausi su draugais po visa mepa su huntliu viska sakau davai nuvarom i kalna kmr nu dw nuvarom i kalna viska chillinam te palidom fejerverku viska, nu ir tas ant petardos uzlipo tas piso iskrido i ora ir de*ilas parasiuta pamirso negana to jis nuo pacio kalno nuskrido per ta raketa, tai paskui vaziavom i ligonine jo pasiimt negana to da *keiksmai* huntley man suvare xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ACIMENU BUWA TOKE DIENA KAI DIRBAU CN KAROČE IR LABAI BAZARINAU PER /VC. IR SPĖKIT KAS BUWA KAI BAZARINAU?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, ATSIRADO MANO DRAUGELIS @Mantas_Sviderskas IR BUVAU NO JO GAWES 5 KART MUTE PER VISA DIENA PRAŽAISTA SAMPE :DDDDDD, TADA BUWEU KEČEUSES SERVE ANE DRAUGELI SVIDI. AČIŪ UŽ DĖMESI

  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Laimėjo Tom_White su savo trumpa, bet politiškai aktualia istorija ir gyvai pamatę, tikrai ne vienas susijuoktume.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.