Jump to content
Lukas_Monstr

Prašymai išteisinti ar sušvelninti grubių pažeidimų bausmę

4 pranešimai šioje temoje

UDOdkdu.png

Prašymai išteisinti ar sušvelninti grubių sąrašų bausmę

Visi esame žmonės - visi darome klaidų. Žaidėjai, pasimokę iš savo klaidų ir įrodę, kad pasikeitė ir nebedarys praeities klaidų, gali prašyti Direktorių Prižiūrėtojų malonės sušvelninti grubių sąrašų bausmes ar apskritai jas panaikinti.

Pagrindinė informacija ir taisyklės

1. Pildyti prašymą galima praėjus bent 7d. nuo bausmės gavimo. 
  2. Jei prašymas priimtas, kitą galima pildyti tik po 7d. (t.y. jei jūsų manymu bausmė vis dar per didelė)
  3. Jei prašymas atmestas, kitą galimą pildyti tik po 7d.
  4. Per mėnesį maksimalus prašymų skaičius - 3.
  5. Pildant prašymą, forumo ir žaidimo paskyrų slapyvardžiai privalo sutapti.
  6. Ar išteisinimas/bausmės sušvelninimas bus suteiktas, priklauso nuo to, kokį prašymą parašote, už ką buvote įrašytas į sąrašą, kiek laiko praėjo nuo bausmės suteikimo, ką gero/blogo padarėte.
  7. Rašyti prašymą galima tiek TGMS, tiek BDS, tiek DPS, tačiau kiekvienas prašymas rašomas atskiram sąrašo tipui. (t.y. turint visus tris, galima pildyt tik dėl vieno kas 7d.)
  8. Žaidėjai, norėdami parodyti (ne)paramą prašymo rašytojui, gali naudotis reputacijos sistema.
  9. Žaidėjai, turintys įrodymų, jog prašymo rašytojas nėra pasitaisęs ir vis dar daro nusižengimus, apie juos praneškite Direktorių Priežiūros komandai (Lukas_Monstr ir Tom_White) asmenine žinute.

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:
  2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?:
  3. Kiek laiko jame jau esate?:
  4. Jūsų motyvacinis laiškas:
Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Vakaris_Good
  2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: BDS 2x
  3. Kiek laiko jame jau esate?: 31Diena
  4. Jūsų motyvacinis laiškas: Sveikas Lukai, rašau ši laišką, nes norėčiau jok ta Kuris kainuoja 700k gal galėtum nuleisti kaina arba panaikinti išvis, o kur neišsiperkamas, gal galėtum išversti į pinigus pvz: 600k- 500k, žinai kad nebūtų labai kosmines kainos, nes ir tas taupimas 3,5mln mane mativavo, grišti į valdžia, o db man atrodo kad veltui aš tuos 3,5mln rinkau :(. Turbūt suprasi mane, jau tie 3,5mln yra sunku surinkti... Žinau praėjo tik 6Dienos nuo prajėto laiško, gal nepiksi.. Su pagarba Darius.. :)   
ne

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Eligijus_Nike
  2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?:TGMS
  3. Kiek laiko jame jau esate?:2017-12-14, 35d
  4. Jūsų motyvacinis laiškas:Sveikas DP nary Lukai. Rašau ši laišką, nes suma tikrai per daug didele, ir neužtenka pinigų. Taigi paaiškinsiu kaip viskas buvo, ir dėl ko aš čytinau. Čytinau dėl to nes maniau būsiu kietesnis, galiu pasirodyt prieš kitus, kad viska nušaunu.Bet nepagalvojau apie pasekmės, jeigu mane pagaus kaip aš su aim'u šaudau. Taip ir buvo, ir si Toyo žaidėm cs sakė pasižėk forumą, pasižiūrėjau, žiūriu video kaip aš su aim'u. Iš kart susimasčiau, ir supratau kad su čytais niekuo nepasieksi, neišgarsėsi, o kaip tavo pagaus su aim'u arba su spread. Tai tavo reputaciją kris, nes niekas tavim nebepasitikės galvos, kad tu vėl prisičytinsi ir gausi blist'a. Bet aš pasikeičiau :) . Per tas 35d kol mano brolis išvykęs žaidžiau per jo acc, ir vis dar žaidžiu. Nes per savo acc esu blist per savo klaida. Kaip prisičytinau per savo acc, Toyo man suteikė dar viena šansą pasitaisyti, būnant Cosa Nostra mafijos boso pavaduotojų, iš pat pradžių sekėsi labai gerai, nes surinkau vėl komanda, aktvyia, draugiška ir atgaivinom cn. Taip žinau paskui jūs Toyo nušalinos, kad jis tipo ėmė neaktyvumus, dėl to kad neužgrobtų mūsų bazes. O aš irgi buvau dingęs, man buvo varžybos beisbolo, dėl patekimo į Vilniaus komandą, o aš esu iš Radviliškio. Pradžia pradėjau gerai, bet paskui susišykau. Taigi prašau tavęs nors kiek pamažinti suma. 

Ačiū už dėmesi ;)

Išsipirk BDS, įrodyk, kad pasitaisei, tada galima bus kalbėt apie TGMS.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Anketa

Jūsų Vardas_Pavardė?:Marcius_Riperino

Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?:TGMSKiek laiko jame jau esate?:14d

Jūsų motyvacinis laiškas:Taigi atsibodo sedėti blistuose ir mėtyti pinigus už savo "durna" bei neatsakinga galva... Supratau pagaliau kad pats laikas susiimti ir būti nrml pasikeisti i gera puse. Tai tikrai manau  paskutine savaite buvau labai susiėmes ir pasitaisiau.gal del mano pasikeitimo/susiimimo ir kaina gali kristi?:) "juk gyvenimas per trumpas reikia džiauktis kiekviena sek." O šis blistas nelabai leidžia džiaugtis.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri