Lukas_Monstr

Prašymai išteisinti ar sušvelninti grubių pažeidimų bausmę

Recommended Posts

UDOdkdu.png

Prašymai išteisinti ar sušvelninti grubių pažeidimų bausmę

Visi esame žmonės - visi darome klaidų. Žaidėjai, pasimokę iš savo klaidų ir įrodę, kad pasikeitė ir nebedarys praeities klaidų, gali prašyti Direktorių Prižiūrėtojų malonės sušvelninti grubių sąrašų bausmes ar apskritai jas panaikinti.

Pagrindinė informacija ir taisyklės

1. Pildyti prašymą galima praėjus bent 7d. nuo bausmės gavimo.
    1.1 Jeigu buvote nubaustas už čytinimą - pildyti prašymą galima praėjus bent 30d. nuo bausmės gavimo. [NEW] 
  2. Jei prašymas priimtas, kitą galima pildyti tik po 7d. (t.y. jei jūsų manymu bausmė vis dar per didelė)
  3. Jei prašymas atmestas, kitą galimą pildyti tik po 7d.
  4. Per mėnesį maksimalus prašymų skaičius - 3.
  5. Pildant prašymą, forumo ir žaidimo paskyrų slapyvardžiai privalo sutapti.
  6. Ar išteisinimas/bausmės sušvelninimas bus suteiktas, priklauso nuo to, kokį prašymą parašote, už ką buvote įrašytas į sąrašą, kiek laiko praėjo nuo bausmės suteikimo, ką gero/blogo padarėte.
  7. Rašyti prašymą galima tiek TGMS, tiek BDS, tiek DPS, tačiau kiekvienas prašymas rašomas atskiram sąrašo tipui. (t.y. turint visus tris, galima pildyt tik dėl vieno kas 7d.)
  8. Žaidėjai, norėdami parodyti (ne)paramą prašymo rašytojui, gali naudotis reputacijos sistema.
  9. Žaidėjai, turintys įrodymų, jog prašymo rašytojas nėra pasitaisęs ir vis dar daro nusižengimus, apie juos praneškite Direktorių Priežiūros komandai (Lukas_Monstr) asmenine žinute.

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:
  2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?:
  3. Kiek laiko jame jau esate?:
  4. Jūsų motyvacinis laiškas:
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Lukas_Magnum
  2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: DPS
  3. Kiek laiko jame jau esate?: Rytoj bus 8 mėnesiai
  4. Jūsų motyvacinis laiškas: Sveikas DP nary Tpaba, rašau šį motyvacinį laišką su prašymu sušvelninti man bausmę arba leisti man būti bent pavaduotoju. Grįžau po 8 mėnesių pertraukos į šį projektą. Per tuos visus 8 mėnesius viską apgalvojau ir supratau, kad labai suklydau jog ėmiau The Ballas direktorių žinodamas, kad jo tikrai neišlaikysiu ir nenugalėsiu Gabio. Aš tikrai pasitaisiau, pasidariau aktyvesnis, tad taip daugiau nebedarysiu ir bandysiu pasidaryti dar geresnis šiam projekte. Tad labai prašau man sušvelninti bausmę arba leisti būti pavaduotoju.
Redaguota . Redagavo Lukass_Magnum

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Gustas_Vodka

2. Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą(TGMS, BDS, DPS)?: BDS

3.Kiek laiko jame jau esate?: Jau 2 savaitės

4. Jūsų motyvacinis laiškas: Sveikas Tpaba DP narį , rašau šį motyvacinį laišką su prašymu sušvelninti man bausmę arba ją nutraukti. Grįžau po 2 savaičių į šį serverį viską apgalvojau ir pamasčiau ir tada supratau , kad labai suklydau jog išėjau iš mechanikų neišdirbes net 5 dienų. Aš tikrai pasitaisiau, pasidariau aktyvesnis, geresnis ir draugiskenis daugiau nebedarysiu ir bandysiu pasidaryti dar geresnis šiame serveryje. Tad labai prašau man sušvelninti bausmę arba ją nutraukti.

Redaguota . Redagavo Gustas_Vodka

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri