Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Satan_Night

Čyt Zip_Pukis

Recommended Posts

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Satan_Night
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Zip_Pukis
4. Kaip buvo čytinama:afk botas krč
5. Įrodymai (būtina):


6. Papildomi komentarai (nebūtina):afk botas man rodos

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Puikiai suprantu ką jūs pagalvojote, tačiau aš buvau išjungęs chat'ą su F7 2x, ir nemačiau ką rašėt. Pamačiau tik kaip staigiai atsiradau ligoninėje ir tada supratęs kad kažkas netaip vėl įjungiau chat. Kitą kartą prašau duokite kokį kitą ženklą nes kai chat išjungtas aš nematau ką jūs rašot. Beje šiandien turiu daug problemų su internetu samp pradeda bugintis dažnai nematau nei pastatų nei automobilių, nei kitų žmonių.

Redaguota . Redagavo Zip_Pukis
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Zip_Pukis parašė:

Puikiai suprantu ką jūs pagalvojote, tačiau aš buvau išjungęs chat'ą su F7 2x, ir nemačiau ką rašėt. Pamačiau tik kaip staigiai atsiradau ligoninėje ir tada supratęs kad kažkas netaip vėl įjungiau chat. Kitą kartą prašau duokite kokį kitą ženklą nes kai chat išjungtas aš nematau ką jūs rašot. Beje šiandien turiu daug problemų su internetu samp pradeda bugintis dažnai nematau nei pastatų nei automobilių, nei kitų žmonių.

Amm,normalus atmazas,@Daniel_Rus ir su kliutim tave stabde o tu...,gal daniel ir įrdm čia įmes

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įdomų kodėl kaip aš pas tave padariau /to ir prieš tavo taxi automobilį uždėjau kliūtį tu tiesiai per kliūtį pervažiavai? aš kaip ta kliūtį dėjau įrodymų gaila neturiu, bet čia arba patikėsite manim arba ne, vis dėl to kartu viską matė gargalis, jokūbas bei satanas, bet duodam teisę jiem pasilikti ar patikės ar ne, bet Pukį jeigu ne boba esi prisipažinsi, kad buvai pajunges ir panašiai koks tolkas čia dabar atmazintis, kad nebuvai pajungęs nieko. Jau ne pirma diena kaip į /admin kažkas parašo darykit /pzu zip_pukis nes ridos botas, bet iki tol laiko mum tavęs pavykti neprigavo, bet būtent šiandiena pats prisigavai Manau jeigu nebūtum ten pajungęs to ridos boto tai žaidėjai nebūtų į /admin rašę, kad tu ten pajunges ridos botą ar panašiai. Po ligoninės tu jau grįžai iš savo afk boto ir mes iš tavęs bandėm išlupti atsakymą kaip tu atsiradai ligoninėje, tu ataskiai, kad nemoku važinėti, ten su mašina atsitrenkiau mašina sprogo ir pnš, nors ne nuo to net mašina sprogo. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Patvirtinta, laukiama blokavimo. Jau geriau pripažint tiesą, o nemeluot.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Invision_Power 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.