Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Barrio_Guerilla

Peikiu Deividas_Gti

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Deividas_Gti
  2. Pažeidimo aprašymas: Nu vyko grobimas, ir medikas buvo prie maišo, aš nusitelinau iki to mediko ir net neatsistojau ant mašinos, likau vietoj nukritęs, nė šaudžiau nė stovėjau ar sėdėjau ant tos car, tsg, pamačiau, kad medikas ant car prie maišo ir nieko nedariau, likau stovėt ant kelio, ir nuėjau afk. Grįžtu iš afk, ogi jau aš bane. Kaip žinome šitą taisyklę ''Tyčinis teleportavimasis (/tpsf ; /tpdrag ; /tpkalnas ; /tplv ; /tpls ir t.t.) grobimo metu, norint apsaugoti žaidėją su MAIŠU (banko grobimo metu) - 24h '' nu tai čia manau neteisinga už tokį dalyką banint... Aš nebandžiau kažkaip padėt, uždengt, ar dar kažką panašaus, TAI YRA TYČIA KAŽKĄ PADARYT. Viską parašiau sąžiningai, nieko nenukreipinėjau ar dar kažko nepribūriau.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): ffd94d9080833cb8c6d8acb6e900585b192.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tyčinis teleportavimasis (/tpsf ; /tpdrag ; /tpkalnas ; /tplv ; /tpls ir t.t.) grobimo metu, norint apsaugoti žaidėją su MAIŠU (banko grobimo metu) - 24h 

cdb8094df5dd11eab266fb2794dfb9b4560.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Deividas_Gti parašė:

Tyčinis teleportavimasis (/tpsf ; /tpdrag ; /tpkalnas ; /tplv ; /tpls ir t.t.) grobimo metu, norint apsaugoti žaidėją su MAIŠU (banko grobimo metu) - 24h 

cdb8094df5dd11eab266fb2794dfb9b4560.png

Nu šiaip kas čia per įrdm, dėl įrdm nesiginčysiu, nes parašiau kaip viskas bv. Ten parašyta TYČINIS teleportavimasis, o ar aš tyčia teleportavausi? Ne. Nu ždž, daugiau nk nenoriu iš taves išgirst, pasakiau ką norėjau, daugiau ir pats nefreepostinsiu. xD 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėl šito Barrio jau buvo įspėtas, kadangi teleportuotis per grobimus draudžia BMT. Ar dėl šito reikėjo blokuoti PRIŽIŪRĖTOJĄ? Nemanau, bet taip pat nemanau, kad reikėtų įspėti dėl to Deividą, jis kaip ir elgėsi pagal taisykles. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Justas_Ses  Versaci_Aronas 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.