Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vincentas_Skol

Peikiu Barrio_Guerilla

Recommended Posts

54 minutes ago, Vincentas_Skol parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Barrio_Guerilla
  2. Pažeidimo aprašymas: Gavau crasha, prisijungiau, nei šaudžiau nei ką, padariau /tpd ir ban šovė.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/Chr7h

Tai db už kiekvieną ban rašysit ppk? Man nesvarbu ar tu crash gavai ar ką(juk lengviausia pasakyt, nereloginau, crash gavau). Čia panaši situacija buvo, aš per grobimą prie maišo atsitelinau ir nežinojau, kad aš pr maišo atsitelinsiu, ir iškarto nieko nedarydamas /tpd padariau, bet vistiek gavau ban, skaitėsi kaip ir ne free ban, buvau užblokuotas pagal taisykles. Taigi, taisyklėse yra parašyta, relog zonoj 6h, ban gavai pagal taisykles ir čia nėra free banas.

Įrodymai: 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

https://www.youtube.com/watch?v=0YFThBAvCy4&feature=youtu.be'

Tu net nesigilini į situaciją, atrodo kad tau terūpi prašaut baną. Dar sėdi TB teamspeak kanale (matosi per overwolfą) ir atrodo ieškai kaip prisikabint prie GS, nes pats per kitą acc dirbi TB. tai tik rodo tavo nešališkumą ir neprofesionalumą prižiūrėtojo atžvilgiu. Plius crash ir /to yra skirtingi dalykai, nes crash nepriklauso nuo pačio žaidėjo ir jei žinočiau nuo ko man crashina jau senai būčiau sutvarkęs tą problemą.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu kaip nesupranti, čia yra ban pagal taisykles, nieko aš daugiau nesakysiu. Beto, kas pirmi pradėjot TB banint? Argi ne jūs ponuli ?

P.S Nu tai jei kalat su spread'ais aim'ais, tai ko neadryt pzu ?

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

seniuk, jeigu tau crashina, nesijunk į serverį ir nelauk kol tave užblokuos Barrio ar kitas administratorius, nes jie neturi gilintis į tavo situacija ir žiūrėti kam crashino, o kam ne, banas pagal taisykles, situacija susidarė tokia jau tavo problemomis.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Tornado_Best 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.